دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

تترا ان بوتیل آمونیوم هیدروژن سولفات

تترا ان بوتیل آمونیوم هیدروژن سولفات کد818858 یک ترکیب شیمیایی با فرمول (C₄H₉)₄NHSO₄ است. این تترنری به صورت یک جامد بلوری سفید شناخته می‌شود و ویژگی‌های حلالیت و آلکالی‌کننده دارد. در زمینه‌های مختلف شیمی و صنایع، این ترکیب مورد استفاده قرار می‌گیرد. اینکه به عنوان یک ماده آلکالی‌کننده و حلال چگال با ویژگی‌های محلول‌کنندگی در آب شناخته شده است، این تترنری از اهمیت در فرآیندهای شیمیایی و سنتز آلی برخوردار است. به دلیل حلالیت و ویژگی‌های کاتیونی آمونیومینیوم، تترا ان بوتیل آمونیوم هیدروژن سولفات در تحقیقات آزمایشگاهی و صنایع مختلف از جمله صنایع پلیمری، صنایع شیمیایی و سنتز آلی به کار می‌رود. شرکت دانش پژوهان شیمی واردکننده اصلی مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص برند مرک آلمان و سیگماآلدریچ در ایران می باشد. تترا ان بوتیل آمونیوم هیدروژن سولفات – کد818858 یکی از محصولات تولیدی شرکت مرک آلمان می باشد. این شرکت یکی از بزرگترین کمپانی های تولیدی مواد شیمیایی آزمایشگاهی در جهان می باشد که در بین محققین و دانشمندان و… از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

تترا ان بوتیل آمونیوم هیدروژن سولفات

تترا ان بوتیل آمونیوم هیدروژن سولفات (Tetrabutylammonium hydrogen sulfate) یک ترکیب شیمیایی است که در زمینه‌های مختلف شیمی و صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد. معرفی این ترکیب به زبان فارسی به شرح زیر است:
 • فرمول شیمیایی: این ترکیب با فرمول شیمیایی (C₄H₉)₄NHSO₄ شناخته می‌شود.
 • ویژگی‌های فیزیکی: این تترنری به صورت یک جامد بلوری سفید با ویژگی‌های حلال در آب و مواد آلی و دمای ذوب بالا شناخته می‌شود.
 • کاربردها: حلالیت در آب: این ترکیب به عنوان یک محلول در آب مورد استفاده قرار می‌گیرد و در فرآیندهای حلال کردن مواد آلی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • کاتالیست: ممکن است به عنوان کاتالیست در برخی از واکنش‌های شیمیایی به کار رود.
 • استفاده در سنتز آلی: در سنتز مولکول‌های آلی پیچیده به عنوان یک حلال واکنشی مؤثر استفاده می‌شود.
 • استفاده آزمایشگاهی: در آزمایشگاه‌ها به عنوان یک ماده کمکی در تحقیقات شیمیایی و سنتز آلی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  تترا ان بوتیل آمونیوم هیدروژن سولفات به دلیل ویژگی‌های حلالیت و آلکالی‌کننده‌اش، در صنایع مختلف از جمله شیمی، صنایع پلیمری، و تحقیقات آزمایشگاهی به کار می‌رود.

تترا ان بوتیل آمونیوم هیدروژن سولفات - کد818858

مشخصات تترا ان بوتیل آمونیوم هیدروژن سولفات – کد818858

 • کد: 818858
 • نام ماده: تترا ان بوتیل آمونیوم هیدروژن سولفات
 • نام لاتین: Tetra-n-butylammonium hydrogen sulfate
 • CAS #: 32503-27-8
 • EC Number: 251-068-5
 • Molar Mass: 339.54 g/mol
 • Hill Formula: C₁₆H₃₇NO₄S
 • بسته بندی: 100 گرمی – 500 گرمی

مشخصات تترا ان بوتیل آمونیوم هیدروژن سولفات

خواص تترا ان بوتیل آمونیوم هیدروژن سولفات

تترا ان بوتیل آمونیوم هیدروژن سولفات دارای خواص متعددی است که اهمیت آن را در صنایع مختلف و تحقیقات شیمیایی مشخص می‌سازد. برخی از خواص این تترنری عبارتند از: تترا ان بوتیل آمونیوم هیدروژن سولفات – کد818858
 • حلالیت در آب: این تترنری به دلیل گروه‌های آمونیومینیوم، در آب حل می‌شود و این ویژگی موجب می‌شود که به عنوان یک حلال مؤثر در فرآیندهای شیمیایی استفاده شود.
 • آلکالی‌کننده: دارای خاصیت آلکالی‌کننده است که در تنظیم pH محلول‌ها و فرآیندهای شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. تترا ان بوتیل آمونیوم هیدروژن سولفات – کد818858
 • حلالیت در مواد آلی: می‌تواند به عنوان یک حلال مؤثر در فرآیندهای حلال کردن مواد آلی مورد استفاده قرار گیرد.
 • کاتالیست: این ترکیب ممکن است در برخی از واکنش‌های شیمیایی به عنوان کاتالیست به کار رود.
 • کاربرد در صنایع پلیمری: به عنوان یک حلال و کاتالیست مؤثر در تولید پلیمرها و فرآوری مواد پلیمری به کار می‌رود.
 • استفاده در سنتز آلی: در سنتز آلی به عنوان یک حلال و محیط واکنش مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • استفاده در آزمایشگاه‌ها: در آزمایشگاه‌ها به عنوان یک ماده کمکی در تحقیقات شیمیایی و سنتز آلی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  با توجه به این خواص، تترا ان بوتیل آمونیوم هیدروژن سولفات در صنایع مختلف از جمله صنایع شیمی، صنایع پلیمری و تحقیقات آزمایشگاهی به کار می‌رود. تترا ان بوتیل آمونیوم هیدروژن سولفات – کد818858

خرید تترا ان بوتیل آمونیوم هیدروژن سولفات

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی مرک آلمان و نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده تترا ان بوتیل آمونیوم هیدروژن سولفات کد818858 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد. 

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

خرید تترا ان بوتیل آمونیوم هیدروژن سولفات - کد818858

اقدامات بیوشیمی تترا ان بوتیل آمونیوم هیدروژن سولفات

تترا ان بوتیل آمونیوم هیدروژن سولفات به عنوان یک تترنری در اقدامات بیوشیمیایی نقش‌های مختلفی ایفا می‌کند. برخی از اقدامات بیوشیمیایی مرتبط با این تترکیب عبارتند از:
 1. استخراج DNA و RNA: تترا ان بوتیل آمونیوم هیدروژن سولفات ممکن است به عنوان یک ماده کمکی در استخراج DNA و RNA از نمونه‌های بیولوژیکی مورد استفاده قرار گیرد.
 2. پروتئین‌های فاز شده: در مطالعات پروتئینی، این تترنری به عنوان یک محیط فاز شده در تقسیم و تصفیه پروتئین‌ها ممکن است استفاده شود.
 3. استفاده به عنوان محیط واکنش: در برخی از واکنش‌های بیوشیمیایی، تترا ان بوتیل آمونیوم هیدروژن سولفات به عنوان یک محیط واکنشی برای انجام واکنش‌های آزمایشگاهی استفاده می‌شود.
 4. استفاده در تحقیقات زیست‌شناسی سلولی: در تحقیقات مرتبط با زیست‌شناسی سلولی، این تترکیب ممکن است به عنوان یک ابزار در فرآیندهای آزمایشگاهی مورد استفاده قرار گیرد.
 5. پژوهش‌های زیستی مولکولی: در پژوهش‌های مولکولی و زیستی، این ترکیب به عنوان یک ماده کمکی در تحقیقات بر روی ساختار و ویژگی‌های مولکولی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  از آنجایی که تترا ان بوتیل آمونیوم هیدروژن سولفات دارای خواص آلکالی‌کنندگی و حلالیت است، در اقدامات بیوشیمیایی متنوع و تحقیقات زیست‌شناختی برخورداری دارد. تترا ان بوتیل آمونیوم هیدروژن سولفات – کد818858

قیمت – فروش تترا ان بوتیل آمونیوم هیدروژن سولفات – کد818858

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی، آزمایشگاهی بخصوص فروش تترا ان بوتیل آمونیوم هیدروژن سولفات کد818858 (مرک آلمان) می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت فروش تترا ان بوتیل آمونیوم هیدروژن سولفات – کد818858 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)