دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

تگزاپون Texas

تگزاپون Texas معمولاً به عنوان یک نوع مواد شوینده برای کف‌دهی و پاکسازی در امور خانگی و صنعتی استفاده می‌شود. این محصول به عنوان یک پاک‌کننده یا شوینده سطوح کاربرد دارد و برای تمیز کردن سطوح مختلف نظیر کف‌ها، پنجره‌ها، دیوارها، و تجهیزات صنعتی به کار می‌رود. شرکت دانش پژوهان شیمی وارد کننده اصلی محصولات شیمیایی صنعتی و  مرک آلمان  است که تگزاپون Texas یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

تگزاپون Texas

از مزایای استفاده از تگزاپون Texas به عناون خصوصیات زیر می‌توان اشاره کرد:
 • تخریب لکه‌ها و چربی‌ها: تگزاپون Texas دارای توانایی بالا برای تخریب و حذف لکه‌ها، چربی‌ها، و آلودگی‌ها از سطوح مختلف است.
 • ضد باکتریال: برخی از انواع تگزاپون ممکن است ویژگی‌های ضد باکتریال داشته باشند که در بهبود بهداشت و کنترل میکروب‌ها مفید است.
 • آسانی در استفاده: اغلب این نوع مواد شوینده به سادگی قابل استفاده هستند و نیازی به اضافه کارها یا آماده‌سازی خاصی ندارند.
 • تعداد زیادی کاربردها: از تگزاپون Texas در مکان‌های مختلف نظیر خانه، دفاتر، کارخانه‌ها، رستوران‌ها و غیره استفاده می‌شود.
 • لطفاً توجه داشته باشید که نسبت به نوع خاصی از تگزاپون Texas می‌بایست دستورات و راهنمای استفاده تولید کننده را دنبال کنید. همچنین، ایمنی و توجه به تعلیمات برچسب محصول در هنگام استفاده از این مواد شوینده بسیار مهم است تا هر گونه خطر برای انسان‌ها و محیط زیست از بین برود.

ساختار تگزاپون Texas

 • نام تجاری: ساختار تگزاپون Texas- تگزاپن
 • نام انگلیسی: Texapon
 • سدیم لوریل اتر سولفات
 • (Sodium laureth sulfate) (SLS)
 • (Sodium lauryl ether sulfate) (SLES)
 • فرمول شیمیایی: CH3(CH2)11(OCH2CH2)nOSO3Na
texapon str

آشنایی با تگزاپون Texas

 •  تگزاپون Texas چیست؟
 • خریدوفروش  تگزاپون Texas و نوسانات قیمت آن
 • فرمول شیمیایی
 • قیمت تگزاپون Texas
 • تولیدصنعتی تگزاپون Texas
 • تفاوت SLS و SLES
 • دلایل مشکل ساز استفاده ازآن و جایگزین های موجود
 • شرایط نگهداری
تگزاپن یل تگزاپون سورفکتانتی غیرآنیونی درشامپو و شوینده ها کاربرد دارد. برای خریدتگزاپون Texas با کارشناسان فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل فرمایید.

خریدوفروش تگزاپون Texasو نوسانات قیمت آن

عمده مصرف این ماده شیمیایی در تولیدشوینده ها می باشد. دراین بین صابونها و شامپوها به دلیل خاصیت کف زا بودن این ترکیب را به خود اختصاص داده اند. پیش بینی می شود در ایران همواره مصرف این ترکیب روندی TEXAPON عمده بازار صعودی داشته باشد. به دلیل استفاده استفاده از شوینده ها در روزهای اخیر و از بین رفتن ویروس کرونا، بازار مواداولیه ی شوینده بخصوص این ماده روندی رو به رشد دارد. شرکت دانش پژوهان شیمی، یکی از وارد کنندگان و فروشندگان اصلی تگزاپون می باشد و در این حوزه از تجربه بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصول باکیفیت و قیمت مناسب با کارشناسان فروش شرکت دانش پژوهان شیمی در ارتباط باشید.

قیمت تگزاپون Texas

جهت استعلام سریع قیمت مادهتگزاپون Texasصنعتی می توانید با شماره زیر تماس گرفته و یا از طریق واتساپ نام و مقدار درخواست خود را ارسال تا در اولین فرصت پاسخ استعلام خود را دریافت نمایید.

66859220 – 66859216

سدیم لوریل اتر سولفات یک ماده فعال کننده شطحی است. همه سورفاکتانت ها تا حدی محلول درآب و تا حدی محلول در روغن هستند و به همین دلیل همین ویژگی می توانند سبب پراکندگی بیشتر آب و روغن و همگن شدن محصول نهایی شوند. کف تولیدی توسط این محصول نیز چشم گیر است. با اینکه تولید کف و فوم در تمیز سازی موها کمک نمی کند اما می تواند سبب جابجایی بهتر شوینده توسط دست ها بر روی پوست و مو شود. این ماده باقیمت مناسب توسط شرکت دانش پژوهان شیمی ارائه می گردد. قابل ذکر است تگزاپون Texas با غلظت 30 الی 70 درصد در بازار مواد شیمیایی موجود می باشد.
تولید تگزاپون Texasصنعتی
این ماده بطور میانگین حاوی دو مولکول اتیلن اکسید است و همین امر عمده تفاوت میان SLS و SLES  است. این امر با اتوکسیله کردن الکل (C12H26O) صورت می پذیرد اما تولید 1، 4- دی اکسان توسط این ماده همچنان بحث برانگیز شده است. اس ال اس در واقع ماده شیمیایی است که برای ساخت سدیم لوریل اتر سولفات (SLES) اصلاح می شود. با واکنش الکل لوریل با نفت یا روغن نارگیل یا پالم SLES حاصل می شود. برای استخراج SLES از SLS فرایندی به نام اتوکسیلاسیون (که درآن اکسیداتیلن وارد می شود)باید انجام شود.
تفاوت بین SLS با SLES
تگزاپون باوجود شباهت های بسیار میان این دو ماده اما تفاوت هایی نیز وجود دارد. تفاوتی که سدیم لوریل اتر سولفات با ماده ی اس ال اس دارد درفرمول آن ها و فرایند تولیدشان می باشد. درتولید اس ال ای اس، فرایند اتوکسیله شدن نسبت به اس  ال اس  بیشتر می باشد تا خشکی و تحرکی پوستی که در اس ال اس شدید می باشد در این ماده کاهش یابد. تحریک پوستی در تگزاپون ملایم تر است و گزارشات حساسیت زایی این ماده نسبت به اس ال اس بسیار پایین تر است. با این حال در اغلب شوینده ها این دو ماده با یکدیگر به کار می روند تاقدرت تمیز کنندگی و تولید کف بیشترباشد. توجه فرمایید به دلیل افزودن گروه های اتوکسیله اس ال اس خواص تحریک کنندگی کمتری نسبت به اس ال اس خواهد داشت.

دلایل مشکل ساز استفاده ازتگزاپون Texasو جایگزین های آن

از آنجا که تگزاپون یک ترکیب شیمیایی و سولفاته است، باعث می شود رشته های موی شما متورم شده و باعث باز شدن لایه خارجی کوتیکول شود. پس از این اتفاق، رطوبت طبیعی مو از بین می رود. این یک مسئله برای همه ی افرادی که از این مواد استفاده می کنند وجود دارد اما بخصوص برای افرادی که موهای کم آب دارند (مانند افرادی که دارای بافت طبیعی فر، موهای رنگ شده هستند) می تواند مشکل ساز شود. باوجود دارا بودن پی اچ 10.5 تا 11.5 این ماده می تواند محیط لازم برای نابود سازی باکتری ها رانیز فراهم نماید. درصورت نبود این سور فکتانت، آمونیوم لوریل سولفات (ALS) نیز می تواند به عنوان جایگزین مناسب این ترکیب شناخته شود. این ماده ملایم تر است و خواص تحریک کنندگی کمتری به جا می گذارد.
شرایط نگهداری
 • دمای ایده آل برای نگهداری این ماده 30 درجه سانتیگراد است
 • بازه دمایی نگهداری: مینیموم 25 و ماکزیموم 40 درجه سانتیگراد می باشد

شرکت های فروش تگزاپون Texas

به دلیل خاصیت ضخیم کنندگی این ماده، سهولت در تولید، مقاومت در برابر آب سخت استفاده از آن وندی رو به رشد خواهد داشت. SLES انواع مختلفی دارد که قیمتهای آن ها از 490 دلار تا 1500 دلار به ازای هرتن متغیر است. در مورد فروش تگزاپون شرکت های زیادی را از جمله شرکت دانش پژوهان شیمی، را میتوان معرفی کرد. هر یک از این شرکت ها خصوصیات و شرایط خاص خود را دارند. شما می توانید برای دستیابی به تمامی اطلاعات فروش این محصول و همچنین قیمت های مختلف با شرکت دانش پژوهان شیمی تماس بگیرید. سایر مواد شیمیایی را از ما بخواهید:

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)