دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

4،6-دی آمینورزورسینول دی هیدروکلراید

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. محصول دی آمینورزورسینول کد498297 را می توانید از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید کمپانی سیگماآلدریچ یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود. دی آمینورزورسینول.

به جرات می توان گفت که محصولات این برند معروف و نام آشنا را می توان در تمام آزمایشگاهها و مراکز تحقیقاتی یافت. دلیل آن هم تنها به خاطر کیفیت و تنوعی هست که سیگما در محصولات خود دارد. کمپانی مرک در سال 2015 تصمیم به گسترش شعاع کاری خود شد، از این رو امتیاز شرکت بزرگ تولیدی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ را خریداری نمود و از آن پس محصولات مرک آلمان با لیبل مرک & سیگما روانه بازارهای جهانی شد. آم

4،6-دی آمینورزورسینول دی هیدروکلراید

شرح

4،6-Diaminoresorcinol dihydrochloride، همچنین به عنوان 4،6-DAR یا DAR شناخته می شود، یک ترکیب مصنوعی است که در آزمایش های مختلف آزمایشگاهی و تحقیقات علمی مورد استفاده قرار می گیرد. این یک جامد کریستالی سفید رنگ با وزن مولکولی 198.09 گرم در مول و نقطه ذوب 225-227 درجه سانتیگراد است. DAR در انواع کاربردهای تحقیقاتی علمی استفاده می شود و به دلیل اثرات بیوشیمیایی و فیزیولوژیکی آن شناخته شده است.
روش سنتز
روش سنتز برای DAR شامل واکنش 4،6-diaminoresorcinol و اسید هیدروکلریک است. این واکنش در دمای 80-90 درجه سانتی گراد و فشار 1-2 بار انجام می شود. این واکنش یک جامد کریستالی سفید را تولید می کند که محصول DAR مورد نظر است. دی

مشخصات 4،6-دی آمینورزورسینول دی هیدروکلراید

شرکت دانش پژوهان شیمی  نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید 4،6دی آمینورزورسینول دی هیدروکلراید با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

498297

Sigma-Aldrich

4,6-Diaminoresorcinol dihydrochloride

97%

Linear Formula:
(H2N)2C6H2-1,3-(OH)· 2HCl
CAS Number:16523-31-2
Molecular Weight:213.06
MDL number:MFCD00143239
PubChem Substance ID:24873188

4،6-دی آمینورزورسینول دی هیدروکلراید-min

 

کاربردهای تحقیقات علمی

DAR در انواع برنامه های کاربردی تحقیقات علمی استفاده می شود. در سنتز آلی، به عنوان یک معرف در شیمی تجزیه و به عنوان یک کاتالیزور در تولید پلیمرها استفاده می شود. همچنین در سنتز داروها، رنگ ها و سایر ترکیبات آلی استفاده می شود. DAR همچنین در مطالعه سینتیک آنزیم استفاده می شود، زیرا به عنوان یک مهار کننده آنزیم های خاص شناخته شده است.

مکانیسم عمل

مکانیسم اثر DAR به طور کامل شناخته نشده است. با این حال، تصور می شود که به عنوان یک بازدارنده رقابتی آنزیم های خاص عمل می کند. شناخته شده است که DAR به محل فعال آنزیم متصل می شود و بنابراین مانع از اتصال آنزیم به بستر آن می شود. این منجر به مهار فعالیت آنزیم می شود. دی آمینورزورسینول.

اثرات بیوشیمیایی و فیزیولوژیکی

DAR اثرات بیوشیمیایی و فیزیولوژیکی مختلفی دارد. شناخته شده است که فعالیت آنزیم های خاصی مانند تیروزیناز و پراکسیدازها را مهار می کند. همچنین شناخته شده است که از رشد باکتری ها و قارچ های خاص جلوگیری می کند. علاوه بر این، DAR دارای خواص آنتی اکسیدانی و ضد التهابی است.

 

4،6-دی آمینو رزورسینول دی هیدروکلراید

مزایا و محدودیت‌ها برای آزمایش‌های آزمایشگاهی

استفاده از 4،6دی آمینورزورسینول دی هیدروکلراید در آزمایشات آزمایشگاهی دارای چندین مزیت است. این یک معرف نسبتا ارزان است و سنتز آن آسان است. علاوه بر این، DAR پایدار است و می تواند برای مدت طولانی بدون تخریب ذخیره شود. با این حال، محدودیت‌هایی برای استفاده از DAR در آزمایش‌های آزمایشگاهی وجود دارد. در آب محلول نیست، بنابراین قبل از استفاده باید در یک حلال آلی حل شود. علاوه بر این، DAR یک بازدارنده قوی آنزیم های خاص است، بنابراین هنگام مطالعه سینتیک آنزیم باید در مقادیر کم استفاده شود. دی آمینورزورسینول.

دستورالعمل های آینده

در آینده، DAR ممکن است در سنتز ترکیبات آلی پیچیده تر استفاده شود. علاوه بر این، DAR ممکن است برای مطالعه مهار آنزیم های دیگر و مطالعه اثرات DAR بر سایر سیستم های بیولوژیکی استفاده شود. علاوه بر این، DAR ممکن است برای توسعه داروهای جدید و مطالعه اثرات DAR بر متابولیسم دارو استفاده شود. در نهایت، DAR ممکن است در توسعه پلیمرها و مواد جدید استفاده شود. دی آمینورزورسینول.

مشخصات  فیزیکوشیمیایی محصول 4،6-دی آمینورزورسینول دی هیدروکلراید

  • نام محصول: 4،6-Diaminoresorcinol dihydrochloride
  • کد: 498297
  • فرمول مولکولی: C6H10Cl2N2O2
  • وزن مولکولی: 213.06 گرم بر مول
  • نام: 4,6-diaminobenzene-1,3-diol;dihydrochloride
  • CAS RN: 16523-31-2
  • مترادف 4,6-Diamino-1,3-benzenediol Dihydrochloride; 1،3-Diamino-4،6-دی هیدروکسی بنزن دی هیدروکلراید. 4،6-Diaminoresorcin دی هیدروکلراید; 6-دی هیدروکسی-m- فنیلن دی آمین دی هیدروکلراید. 4،6-دی آمینو بنزن-1،3-دیول دی هیدروکلراید
4،6 دی آمینورزورسینول دی هیدروکلراید min 1

4،6-دی آمینورزورسینول دی هیدروکلراید

قیمت و فروش 4،6-دی آمینورزورسینول دی هیدروکلراید

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی در ایران می باشد. محصولاتی همچون مرک آلمان و سیگماآلدریچ را می توانید از این شرکت تهیه نمایید. دانش پژوهان شیمی با فعالیتی بیش از 3 دهه توانسته جایگاهی ویژه در بین محققان و مصرف کنندگان مواد شیمیایی داشته باشد. دلیل این ویژگی اصلی بودن محصولات و همچنین واردات محصولات نایابیست که شرکت های دیگر توان واردات آن را ندارند. آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید

با توجه به شرایط تحریم ها و مشکلات فراوانی که داشته ایم  توانستیم مواد شیمیایی دانشگاهها و شرکت های داروسازی را وارد و به دست متقاضیان محترم برسانیم. یکی از این موارد تنوع اقلام در مواد شیمیایی است که فضا و انبارهای بزرگی را می طلبد و همچنین برای نگهداری محصولات با شرایط دمایی نیاز به سردخانه و یخچالهای فراوان، همچنین نیروی کار مجرب دارد. اکنون با پشتیبانی مشتریان همیشگی و دلگرمی به رضایتمندی شما عزیزان توانستیم از این مشکلات عبور نماییم.

برای سفارش و استعلام محصولات خود می توانید به دو روش ابتدا نام و مشخصات مواد مورد نظر خود را به شماره همراه شرکت ارسال نموده یا با کارشناسان ما در بخش فروش تماس حاصل نموده تا در کمترین زمان ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمایید. دی آمینورزورسینول.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)