فروش محصولات شرکت سیگماآلدریچ

فروش محصولات شرکت سیگماآلدریچ

فروش محصولات شرکت سیگماآلدریچ

فروش محصولات شرکت سیگماآلدریچ

فروش محصولات شرکت سیگماآلدریچ به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات و مواد شیمیایی صنعتی در جهان، در ایران متعلق به شرکت دانش پژوهان شیمی می باشد. محصولات و مواد شیمیایی سیگماآلدریچ آمریکا از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و طبق فرمول بندی خروجی از آزمایشگاه تخصصی این شرکت، تولید شده اند.

فروش محصولات شرکت سیگماآلدریچ

فروش محصولات شرکت سیگماآلدریچ آمریکا در چندین بخش انجام می پذیرد. محصولات و مواد شیمیایی، آزمایشگاهی حرفه ای و معمولی این شرکت در قالب مواد شیمیایی مورد استفاده در صنایع بهداشتی و آرایشی، صنایع پتروشیمی، صنایع نفت و گاز، صنایع پزشکی و … کاربرد دارند. قابل ذکر است شرکت سیگماآلدریچ در خط تولید محصولات خود، مواد شیمیایی کاربردی در محیط زیست و صنایع وابسته به آن را نیز جای داده است.

بسته به اینکه نیاز شما در زمینه مواد شیمیایی چه باشد با مراجعه به نمایندگی فروش محصولات شرکت سیگماآلدریچ در ایران می توانید هر یک از محصولات و مواد شیمیایی مورد نظر خود را تهیه نمایید. در نظر داشته باشید که برای خرید مواد شیمیایی هیچ مجالی در خرید مواد با ذره ای کیفیت کمتر از خلوص 100 درصد نیست و کمترین اشتباهی در این زمینه می تواند تمامی معادلات شما را در خط تولید و یا هر کاربرد دیگری بر هم بریزد. از این جهت توصیه می کنیم که هرگز در بازار آشفته بی نام و نشان، به دنبال خرید مواد شیمیایی نبوده و همیشه از برندهای معتبر نسبت به خرید این مواد اقدام کنید.

نمایندگی سیگماآلدریچ

فروش محصولات شرکت سیگماآلدریچ در ایران تحت نمایندگی انحصاری شرکت دانش پژوهان شیمی بوده و اگر نگاهی به سابقه شرکت سیگماآلدریچ آمریکا بیندازید، خواهید دید که این کمپانی در زمینه تولید محصولات شیمیایی در گروه های مختلف، بسیار درخشان عمل کرده و در حال حاضر در نزدیک به 40 کشور دنیا، نمایندگی فعال دارد. بزرگترین تولید کنندگان جهانی مواد اولیه مورد نیاز کارخانه ها و واحدهای تولیدی خود را از مواد شیمیایی سیگماآلدریچ تهیه کرده و نام این برند در عرصه جهانی، شناخته شده و معتبر است.

شرکت دانش پژوهان شیمی به عنوان نماینده فروش محصولات شرکت سیگماآلدریچ مفتخر است که بهترین کیفیت را همراه با قیمت مناسب و رقابتی، در اختیار مشتریان ایرانی قرار می دهد.

مواد آزمایشگاهی یا شماره رجیستری چیست؟

شماره رجیستری ماده شیمیایی، یکی دیگر از مشخصات تولیدی محصولات می باشد که بر روی بسته بندی محصول نیز درج می شود.

خرید محصولات مرک (میلی پور)آلمانMerek Millipore

مرک Merck معرفی شرکت Merck مرک آلمان که معمولا با نام گروه مرکMerck Group شناخته می شود یک شرکت چند ملیتی و بزرگترین تولید کننده مواد شیمیایی است.

شرکت دانش پژوهان شیمی وارد کننده مستقیم مواد شیمیایی و آزمایشگاهی با ارائه مواد آزمایشگاهی اصل و با کیفیت و قیمت های مناسب با گارانتی بازگشت کالا در خدمت شما محققین و مدیران محترم صنایع می باشد.

جهت اطلاع از قیمت ها و ثبت سفارش، با کارشناسان فروش شرکت از طریق راههای ارتباطی ذیل تماس حاصل فرمایید.

تماس :

66859220 – 021

66859216 – 021

09129618292

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *