دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

فروش پودر کلر (پرکلرین) صنعتی

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. شما می توانید برای فروش پودر کلر (پرکلرین) صنعتی با کارشناسان ما در ارتباط باشید. همانطور که می دانید کمپانی مرک آلمان از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود. محصولات این شرکت را می توان در تمامی مراکز تحقیقاتی و دانشگاهها و آزمایشگاهها یافت. فروش پودر کلر (پرکلرین) صنعتی.

برند مرک آلمان یکی از پر فروشترین محصولات مواد شیمیایی در دنیا است. شرکت دانش پژوهان شیمی توانسته با ایجاد یک شرکت معتبر و بین المللی محصولات این برند را وارد و به دست متقاضیان عزیز برساند.

فروش پودر کلر (پرکلرین) صنعتی

فروش پودر کلر (پرکلرین) صنعتی یا هیپوکلریت کلسیم (Calcium hypochlorite) یک ماده شیمیایی جامد پودری و بسیار پر کاربرد در صنایع گوناگون می باشد. انواع کلر در غلظت های 65% – 70% – 90% تولید شده و در صنایع مختلفی مورد مصرف قرار می گیرد. فروش پودر کلر (پرکلرین) صنعتی.

شرکت دانش پژوهان شیمی بزرگترین مرکز تامین مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی می باشد که آماده ارائه تمامی محصولات شیمیایی در بسته بندی های مختلف به مشتریان گرامی خود می باشد.

کلر پرکلرین صنعتی

مشخصات محصول

 • فرمول شیمیایی : Ca(ClO)2
 • شکل ماده : به صورت پودر سفید رنگ
 • چگالی : 2.35g/cm3
 • نقطه جوش : 1750C
 • نوع بسته بندی : 10 کیلویگرمی و 25 کیلو گرمی

آشنایی با محصول

فروش پودر کلر (پرکلرین)صنعتی یا پرکلرین یا همان هیپو کلریت کلسیم ماده ای شیمیایی با فرمول Ca(ClO)2 می باشد که ماده ای با رنگ سفید و با خاصیت گندزدایی می باشد. این محصول برای ضد عفونی کردن آب ، سبزیجات ، میوه ها ، ظروف ، حمام ، سرویس بهداشتی و محل هایی که آلوده هستند و نیاز به ضد عفونی دارند استفاده می شود. کلر دارای انواع مختلفی است . در طول کاغذ و پارچه ، کلر به عنوان سفید کننده مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در محصولات پاک کننده و سفید کننده های خانگی کاربرد دارد (کلر در آب حل شده می باشد).

کلر در تهیه کلریدها ، حلال های کلر، سموم دفع آفات، پلیمرها و رطوبت مصنوعی استفاده می شود. از کلر برای میلیون ها نفر در سراسر جهان جهت تولید آب آشامیدنی سالم مورد استفاده می باشدکه این آب آشامیدنی سالم با مواد ضد عفونی کننده کلر تامین می گردد. از این رو این ماده را می توان به عنوان مانع بسیار خوبی برای بیماری های ناشی از آب آلوده تلقی نمود.

از کلر برای تولید هزاران محصول مورد استفاده در قرن بیست و یکم ضروری است، از نیمه رسانای سیلیکون گرفته تا مصالح ساختمانی پایدار PVC همه به نوعی از کلر بهره می برند. طبق آمار صنایع کلر سالانه بیش از 46 میلیارد دلار به اقتصاد آمریکای شمالی کمک می کند و در تولید هزاران محصول ضروری مانند آب آشامیدنی سالم، مصالح ساختمانی جدید، قطعات الکترونیکی، فیبرهای نوری، سلول های خورشیدی، 88 درصد از داروهای مصرفی توسط انسان ها، 89 درصد از ترکیبات حفاظت از محصولات کشاورزی و … نقش مهمی دارد.

کاربردهای پودر فروش پودر کلر (پرکلرین) صنعتی

یکی از مهمترین کاربردهای فروش پودر کلر(پرکلرین)صنعتی ، گندزدایی و تصفیه آب است ،کلر استخر یکی از رایج ترین و معروف ترین نوع استفاده از این محصول می باشد. از همین کلر که برای آب استخر استفاده می شود ، برای تصفیه مخازن و ذخایر آب آشامیدنی و گندزدایی نیز مورد استفاده می باشد. امروزه حتی در ذخایر کوچک آب هم از این ماده استفاده شده و به عنوان گند زدا کاربرد دارد. فروش پودر کلر (پرکلرین) صنعتی.

کاربردهای کلر شامل موارد زیر می باشد:

 • در صنعت نساجی
 • استفاده از کلر برای تولید گاز خردل
 • تهیه فرآورده های نفتی
 • استفاده از گاز کلر در تقویت رنگ دانه های رنگ ها
 • پودر کلر در ساخت کاغذ به عنوان سفید کننده
 • بکار گیری پودر کلر در ساخت حشره کش ها
 • استفاده از گاز کلر در تصفیه آب
 • از بین بردن میکروبها و آلودگی ها در ذخایر آب آشامیدنی با استفاده از دزهای مشخص از پودر کلر

قیمت – فروش فروش پودر کلر(پرکلرین) صنعتی

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی، آزمایشگاهی و صنعتی بخصوص فروش پودر کلر (پرکلرین) صنعتی می باشد. این شرکت در زمینه واردات و توضیع این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

محصولات دیگر :

1،3،5-کلرید اسید بنزن

آمونیوم کربنات کد159504

آمونیوم فلوراید (صنعتی)

راههای ارتباطی 
شماره های تماس:
021-66859216   (ساعات تماس:8:30 الی 19)
021-66859220   
واتساپ:09129618292  (ساعات تماس 24ساعت)