دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

محلول کارل فیشر(Combi Titrant5)

محلول کارل فیشر(Combi Titrant5) یکی از محصولات معروف شرکت “کارل فیشر” در زمینه تولید و عرضه محصولات شیمیایی آزمایشگاهی است. “Combi Titrant5” یکی از محصولات ارائه شده توسط این شرکت می‌باشد که به عنوان یک محلول تیتراسیونی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این محلول دارای ویژگی‌هایی است که برای استفاده در آزمایش‌های تیتراسیونی مفید است. با استفاده از این محلول می‌توان تیتراسیون‌های مختلفی را انجام داد و غلظت مواد مختلف را در نمونه‌ها تعیین کرد. “Combi Titrant5” به عنوان یکی از محصولات معتبر و مطمئن شرکت “کارل فیشر”، از استانداردهای کیفیت بالا برخوردار است و در زمینه تحقیقات علمی و آزمایشگاهی مورد توجه قرار می‌گیرد. محلول کارل فیشر(Combi Titrant5)

شرکت دانش پژوهان شیمی وارد کننده اصلی مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص برند سیگماآلدریچ  و مرک آلمان در ایران می باشد. این شرکت با واردات برند سیگما اورجینال توانسته مواد اولیه تولید کنندگان داروسازی ها و محققان را تامین نماید. محلول کارل فیشر(Combi Titrant5)

محلول کارل فیشر(Combi Titrant5)

“کارل فیشر” یک شرکت معتبر در زمینه تولید و توزیع تجهیزات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی است. محصول “Combi Titrant5” یکی از محصولات ارائه شده توسط این شرکت است و به عنوان یک محلول شیمیایی مخصوص آزمایش‌های تیتراسیون مورد استفاده قرار می‌گیرد. در زیر به برخی اطلاعات کلی در مورد این محصول اشاره خواهیم کرد:

محلول کارل فیشر(Combi Titrant5)

کاربرد:

محلول “Combi Titrant5” به عنوان یک ماده تیتراسیونی به کار می‌رود. تیتراسیون یک روش آزمایشی است که در آن حجم محلولی که نیاز به تیتراسیون دارد با استفاده از یک محلول استاندارد معدوم می‌شود. این فرآیند در تعیین غلظت یا مقدار مواد مختلف شیمیایی در یک نمونه استفاده می‌شود.

مشخصات:

کد: 188005

محصول “Combi Titrant5” احتوای یک ترکیب شیمیایی خاص است که به عنوان تیترانت در تیتراسیون‌های اسیدی-آلکالی استفاده می‌شود.
این محلول دارای غلظت مشخصی از ترکیب‌های شیمیایی است که به عنوان محلول استاندارد معدوم در تیتراسیون‌ها به کار می‌رود.
ترکیبات موجود در این محلول به دقت تعیین شده‌اند تا به عنوان یک مرجع در تیتراسیون‌های مختلف قابل استفاده باشد.
بخش 2: ساختار، تاریخچه، اقدامات بیوشیمی، و مواد تشکیل دهنده:

بسته بندی

  • 500ml
  • 1L
  • 2.5L

محلول کارل فیشر(Combi Titrant5)

ساختار:

محلول “Combi Titrant5” به عنوان یک ترکیب شیمیایی متشکل از ترکیبات مختلف به طور دقیق تهیه شده است. این ترکیبات به دقت اندازه‌گیری و مخلوط شده‌اند تا غلظت مشخصی داشته باشند.

خرید و فروش محلول کارل فیشر(Combi Titrant5)

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی از جمله خرید محلول کارل فیشر(Combi Titrant5) با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد. مرکاپتو -1- اندکانول -11

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

تاریخچه:

شرکت کارل فیشر به عنوان یک شرکت معتبر در زمینه تجهیزات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی تاریخچه‌ای موفق دارد. محصولاتی مانند “Combi Titrant5” جزء محصولاتی هستند که به محققان و شرکت‌های علمی در انجام آزمایشات و تحقیقات کمک می‌کنند.

اقدامات بیوشیمی:

از آنجا که “Combi Titrant5” به عنوان یک ماده تیتراسیونی به کار می‌رود، اقدامات بیوشیمی مرتبط به تهیه و اعتبارسنجی این محصول ممکن است شامل تعیین غلظت و کیفیت ترکیبات موجود در آن باشد. این اقدامات به تضمین دقت و قابلیت اعتماد این محصول در تیتراسیون‌های مختلف کمک می‌کند.

محلول کارل فیشر(Combi Titrant5)

مواد تشکیل دهنده:

ترکیبات موجود در “Combi Titrant5” به دقت تعیین شده و از مواد شیمیایی با کیفیت و استاندارد بالا تهیه می‌شوند تا دقت و قابلیت تیتراسیون به حداکثر برسد.

استفاده از محصولات مانند “Combi Titrant5” در آزمایشگاه‌ها و صنایع مختلف، به تأمین دقت و قابلیت اعتماد در تیتراسیون‌ها کمک کرده و نقش مهمی در تحقیقات و کنترل کیفیت دارد.

قیمت – فروش محلول کارل فیشر(Combi Titrant5)

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی، آزمایشگاهی و صنعتی بخصوص فروش محلول کارل فیشر(Combi Titrant5) می باشد. این شرکت در زمینه واردات و توضیع این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. سدیم دی سولفیت (سدیم متابی سولفیت) کد106528

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)