راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

شماره های تماس:

66859216 – 66859220

09129618292

محیط کشت بایل اس آگارکولین آگار

محیط کشت بایل اس آگارکولین آگار

استفاده از محیط کشت بایل اس آگارکولین آگار روشی مناسب برای تشخیص انتروکوک ها ازدیگر گروه های استرپتوکوک به شمار می رود .زیرا این محیط کشت حاوی اسکولین وصفرامحیط کشت است.  بایل اسکولین همچنین برای تفکیک گونه های انتروباکتر، کلپسیلا، اشرشیاکلی نیز استفاده می شود. استرپتوکوک ها در حضور صفرا می توانند رشد کنند و لیز شوند. اگرباکتری های موجود در محیط کشت بایل اس آگارکولین آگار را به گلوکز و اسکولتین هیدرولیز کند، اسکلوتین می تواند با یون های آهن موجود در محیط ترکیب شده و به رنگ سیاه در آیند.

  • حاوی اسکولین و صفرا
  • رشد انتروکوک ها در حضور صفرا

مشخصات محصول

نام اصلی : محیط کشت بایل اسکولین، for microbioloy

نام لاتین : Bile Aesculin Azide Agare, acc. to ISO 7899-2

Catalog No: 100072

اولین بار درسال 1970 استفاده از محیط کشت بایل اسکولین آگار(Bile Esculin Agar)توسط & (Facklam Moody) به عنوان یک تست افتراقی جهت شناسایی استرپتوکوک های گروه D انتروکوک ها از دیگر گروه های استرپتوکوک مورد استفاده قرار گرفت.البته محیط کشت بایل اسکولین آگار برای افتراق گونه های انتروباکتر، کلپسیلا، اشرشیاکلی، در خانواده انتروباکتریاسه نیز کاربرد دارد.در این آزمون محیط کشت بایل اسکولین آگار که جامد است، در داخل لوله به صورت شیب دار (slanet) و یا داخل پلیت مورد استفاده قرار می گیرند.

محتویات اصلی-شرایط نگهداری:

انکوباسیون به مدت 24 تا 48 ساعت حداکثر در دمای 35 درجه سانتیگراد و شرایط هوازی

تفسیر آزمایش:

  • رنگ اولیه محیط کرم یا زرد رنگ است و استرپتوکوک فکالیس (S. faecalis) در گروه D در محیط رشد کرده و اطراف کلونی ها را قهوه ای یا سیاه رنگ می نماید.
  • استرپتوکوک پایوژنز (S. pyogenes) مهار رشد جزئی تا کامل ، تغییر رنگ محیط از تیره (سیاه یا قهوه ای) تابدون تغییر رنگ محیط.
  • استرپتوکوک ویردانس (S. pyogenes) فاقد رشد و عدم تغییر رنگ محیط.
نکته : میزان کمتر از4% بایل (oxbile) دراین محیط کشت  باعث رشد سایر استرپتوکوک ها و ایجاد خطا در آزمایش می شود.

قیمت – فروش محیط کشت بایل اس آگارکولین آگار

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (مرک آلمان) محیط کشت بایل اس آگارکولین آگارمی باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت محیط کشت بایل اس آگارکولین آگار میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)