دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

محیط کشت لوریل سولفات براثLauryl sulfate broth مرک: 110266

محیط کشت لوریل سولفات براثLauryl sulfate broth مرک: 110266 (Lauryl Sulfate Broth) یک محیط کشت مایع است که برای تشخیص و آزمایش تجزیه و تخریب لوریل سولفات سدیم به عنوان یک نمایه برای تشخیص باکتری‌های کلونی‌زایی مثبت برای تجزیه و تخریب لوریل سولفات به کار می‌رود. این محیط به ویژه برای شناسایی باکتری‌های کلونی‌زای مثبت و تجزیه و تخریب ساختار یونیک لوریل سولفات سدیم (انگلیسی: sodium lauryl sulfate) به دست آمده از بیوشیمی باکتری‌ها استفاده می‌شود.

ترکیبات اصلی محیط کشت لوریل سولفات براث شامل:

لوریل سولفات سدیم: یک ترکیب سطح فعال که به عنوان منبع کربونی برای تجزیه و تخریب باکتری‌ها عمل می‌کند.
پپتون: منبع تغذیه و انرژی برای باکتری‌ها.
نمک: تنظیم کننده تعادل اسمزی.
آگار آگار (Agar agar): برای ژل‌سازی محیط.
آب تقطیر شده: به مقدار کافی برای تهیه محیط مایع.
به طور کلی، باکتری‌هایی که توانایی تجزیه و تخریب لوریل سولفات سدیم را دارند، در این محیط کشت رشد می‌کنند و تولید اسید تاعث تغییر رنگ محیط به زرد می‌شود. این تغییر رنگ به عنوان نمایه برای تشخیص باکتری‌های کلونی‌زایی مثبت برای تجزیه و تخریب لوریل سولفات سدیم استفاده می‌شود.

محیط کشت لوریل سولفات براث برای تشخیص اشریشیا کولای (Escherichia coli) که قادر به تجزیه و تخریب لوریل سولفات سدیم می‌باشد، استفاده می‌شود. این تست به عنوان یکی از آزمون‌های معمول در تشخیص شایع عفونت‌های بیماری‌زایی میکروبی به کار می‌رود. دقت کنید که به منظور انجام این تست و تفسیر نتایج به دستورالعمل‌های دقیق مربوطه و منابع معتبر مراجعه کنید. محیط کشت لوریل سولفات براثLauryl sulfate broth مرک: 110266

محیط کشت لوریل سولفات براثLauryl sulfate broth مرک: 110266

شرکت دانش پژوهان شیمی در این مقاله شما را با یکی از محصولات محیط کشت به نام محیط کشت لوریل سولفات براثLauryl sulfate broth مرک: 110266 آشنا می کنیم.

محیط کشت (Growth medium) یا محیط رشد یک محیط جامد، مایع یا نیمه جامد است که برای حمایت از رشد جمعیت میکروارگانیسم ها یا سلول ها تهیه شده است. محیط کشت براساس نیاز میکروارگانیسم ها حاوی مواد مغذی مختلفی است تا رشد آنها را تسهیل کند. محیط کشت لوریل سولفات براثLauryl sulfate broth مرک: 110266

دو نوع محیط کشت اصلی وجود دارد:

  • یکی از آنها برای کشت سلولی مورد استفاده قرار می گیرد.
  • دیگری برای کشت میکروبیولوژیکی

برای رشد میکروارگانیسم هایی مانند باکتری یا قارچ استفاده می شود.

متداول ترین محیط های رشد برای میکروارگانیسم ها نوترینت براث و پلیت های جامد آگار هستند.

محیط های کشت تخصصی گاهی اوقات برای میکروارگانیسم ها یا سلول های خاص مورد نیاز هستند.

بعضی از ارگانیسم ها که به عنوان ارگانیسم های مشکل پسند شناخته می شوند.

به دلیل نیازهای غذایی پیچیده به محیط های تخصصی احتیاج دارند.

به عنوان مثال ویروس ها که انگل های اجباری داخل سلولی هستند و به ترکیباتی برای رشد احتیاج دارند که در سلول های زنده موجود است. محیط کشت لوریل سولفات براثLauryl sulfate broth مرک: 110266

فروش محیط کشت لوریل سولفات براثLauryl sulfate broth مرک: 110266

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محیط کشت لوریل سولفات براثLauryl sulfate broth کدمرک: 110266 می باشد. که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت محیط کشت لوریل سولفات براثLauryl sulfate broth کدمرک: 110266 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)