راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

محیط کشت TOS پروپیونات آگار کدمرک: 100043

محیط کشت TOS پروپیونات آگار کدمرک: 100043، یک محیط کشت است که برای جداسازی و کشت باکتری‌های پروپیونات تولیدکننده از نمونه‌های مختلف، به ویژه در مطالعات مرتبط با تولید اسیدهای چرب متصل به پروپیونات (پروپیونیک اسید)، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محیط به منظور تشخیص و تمیزگویی باکتری‌های تولیدکننده پروپیونیک اسید، از جمله انواع باکتری‌های پروپیونی‌زوتون‌ها (Propionibacterium) طراحی شده است.

شرکت دانش پژوهان شیمی وارد کننده اصلی محصولات مرک آلمان و سیگماآلدریچ می باشد. این شرکت یکی از بزرگترین وارد کنندگان موارد شیمیایی و آزمایشگاهی در ایران به شمار می رود. دانش پژوهان شیمی در بخش واردات محیط کشت، محیط های با برند مرک آلمان و کیولب را وارد و به دست متقاضیان گرامی می رساند. شما می توانید برای تهیه محصولات اصلی و اورجینال محیط کشت TOS پروپیونات آگار کدمرک: 100043 با بخش فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

محیط کشت TOS پروپیونات آگار کدمرک: 100043

شرکت دانش پژوهان در این مقاله شما را با یکی از محصولات محیط کشت به نام محیط کشت TOS پروپیونات آگار کدمرک: 100043،آشنا می کنیم .

محیط کشت (Growth medium) یا محیط رشد یک محیط جامد، مایع یا نیمه جامد است که برای حمایت از رشد جمعیت میکروارگانیسم ها یا سلول ها تهیه شده است. محیط کشت براساس نیاز میکروارگانیسم ها حاوی مواد مغذی مختلفی است تا رشد آنها را تسهیل کند.

دو نوع محیط کشت اصلی وجود دارد:

  • یکی از آنها برای کشت سلولی مورد استفاده قرار می گیرد.
  • دیگری برای کشت میکروبیولوژیکی

برای رشد میکروارگانیسم هایی مانند باکتری یا قارچ استفاده می شود.

متداول ترین محیط های رشد برای میکروارگانیسم ها نوترینت براث و پلیت های جامد آگار هستند.

محیط های کشت تخصصی گاهی اوقات برای میکروارگانیسم ها یا سلول های خاص مورد نیاز هستند.

بعضی از ارگانیسم ها که به عنوان ارگانیسم های مشکل پسند شناخته می شوند.

به دلیل نیازهای غذایی پیچیده به محیط های تخصصی احتیاج دارند.

به عنوان مثال ویروس ها که انگل های اجباری داخل سلولی هستند و به ترکیباتی برای رشد احتیاج دارند که در سلول های زنده موجود است.

ویژگی‌ها و کاربردهای محیط کشت TOS پروپیونات آگار 100043 

تشخیص باکتری‌های پروپیونات تولیدکننده: این محیط کشت به ویژه برای جداسازی و تشخیص باکتری‌های پروپیونات تولیدکننده از جمله باکتری‌های پروپیونی‌زوتون‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این باکتری‌ها به طور طبیعی در مواد غذایی، خاک، روده‌های حیوانات و انسان‌ها یافت می‌شوند و در فرآوری مواد غذایی و تولید محصولات خوراکی نیز نقش مهمی دارند.

تمیزگویی و شناسایی: از طریق تشخیص تولید اسیدهای چرب مختلف به ویژه پروپیونیک اسید، می‌توان باکتری‌های پروپیونی‌زوتون را تشخیص داد و تمیزگویی کرد.

مطالعات مرتبط با تولید اسیدهای چرب: این محیط کشت در تحقیقات مختلف مرتبط با تولید اسیدهای چرب متصل به پروپیونات، به منظور بررسی و مطالعه خصوصیات باکتری‌های پروپیونات تولیدکننده و نیز در زمینه صنایع مرتبط با تولید محصولات غذایی و کشاورزی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تحقیقات میکروبیولوژیک: این محیط کشت به عنوان ابزاری مهم در تحقیقات میکروبیولوژیک برای مطالعه و شناسایی باکتری‌های پروپیونات تولیدکننده، مطالعات مرتبط با تولید اسیدهای چرب، و بررسی میکروارگانیسم‌ها و نقش آنها در فرآوری مواد غذایی به کار می‌رود.

در کل، محیط کشت TOS پروپیونات آگار 100043 به عنوان یک ابزار مهم در تشخیص و مطالعه باکتری‌های پروپیونات تولیدکننده و همچنین در تحقیقات میک

فروش محیط کشت TOS پروپیونات آگار کدمرک: 100043،

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (مرک آلمان) محیط کشت TOS پروپیونات آگار کدمرک: 100043 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است.

شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت محیط کشت TOS پروپیونات آگار کدمرک: 100043 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

بازدیدها: 6

 چکونه می توانیم کمکتان کنیم؟