دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

نمایندگی شرکت مرک آلمان

شرکت دانش پژوهان شیمی وارد کننده و نمایندگی شرکت مرک آلمان (اورجینال) بخصوص محصولات نایاب درایران است. مواد شیمیایی مرک آلمان را می توانید از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید کمپانی مرک آلمان یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود. به جرات می توان گفت که محصولات این برند معروف و نام آشنا را می توان در تمام آزمایشگاهها و مراکز تحقیقاتی یافت. دلیل آن هم تنها به خاطر کیفیت و تنوعی هست که مرک در محصولات خود دارد. کمپانی مرک در سال 2015 تصمیم به گسترش شعاع کاری خود گرفت، از این رو امتیاز شرکت بزرگ تولیدی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ را خریداری نمود و از آن پس محصولات مرک آلمان با لیبل مرک & سیگما روانه بازارهای جهانی شد. شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی در ایران می باشد. محصولاتی همچون مرک آلمان و سیگماآلدریچ را می توانید از این شرکت تهیه نمایید. دانش پژوهان شیمی با فعالیتی بیش از 3 دهه توانسته جایگاهی ویژه در بین محققان و مصرف کنندگان مواد شیمیایی داشته باشد. دلیل این ویژگی اصلی بودن محصولات و همچنین واردات محصولات نایابیست که شرکت های دیگر توان واردات آن را ندارند.

نمایندگی شرکت مرک آلمان

نمایندگی شرکت مرک آلمان، امکان خرید مطمئن مواد شرکت مرک آلمان را به متقاضیان محصولات شیمیایی فراهم می نماید. شرکت مرک، در حال حاضر دارای 25 هزار کارمند در 66 کشور جهان می باشد. امروزه این شرکت محصولات خود را به 5 قاره جهان جهت تولید و فروش محصولات شیمیایی توزیع می نماید. شرکت مرک علاوه بر خرید شرکت سیگما آلدریچ در سال 2015، چندین کمپانی بزرگ دیگر را نیز مدیریت می کند. مدیریت این شرکت، باعث تبدیل کردن این شرکت به بزرگترین کمپانی تامین کننده مواد شیمیایی در سراسر جهان شده است. در کشورهای مختلف در 5 قاره جهان، نمایندگی شرکت مرک آلمان با هدف ارائه خدمات به مشتریان ایجاد شده است. نمایندگان شرکت مرک، مواد شیمیایی و آزمایشگاهی اصلی را از شرکت مرک خریداری و به فروش می رسانند. این محصولات دارای گارانتی می باشند که مشتریان در صورت عدم رضایت و تغییر در تعویض کالا از آن استفاده می نمایند. در صورتی که ماده شیمیایی در آزمایشگاه به تأیید رسید و به تست های آزمایشگاهی پاسخ نداد، کالا تعویض می گردد. یکی دیگر از امکانات گارانتی در نمایندگی ها، بازگرداندن مبلغ دریافتی از مشتریان و خریداران جهت مواد تعویض شده می باشد.

نمایندگی شرکت مرک آلمان

نمایندگی شرکت مرک آلمان در ایران

علاوه بر نمایندگی مرک آلمان در کشورهای مختلف جهان، ایران نیز امکان خرید و فروش محصولات مرک را فراهم کرده است. محصولات شرکت مرک، در ایران به عنوان مشهورترین محصولات شیمیایی شناخته شده است. با توجه به وجود مواد تقلبی مشابه مواد شیمیایی مرک آلمان، تهیه مواد شیمیایی اصل، برای خریداران حائز اهمیت می باشد. نمونه ها و مواد تقلبی به لحاظر شکل ظاهری و بسته بندی و تاریخ تولید و انقضاء قابل تشخیص با نمونه اصل نیستند. از این جهت، خریداری از نمایندگی شرکت مرک آلمان که بصورت رسمی فعالیت دارند بسیار مهم می باشد. از ویژگی هایی که نمایندگان در ایران به مشتریان و خریداران ارائه می کنند، می توان به موارد زیر اشاره نمود:
  • تضمین در فروش مواد شیمیایی مرک اصل
  • خدمات آنلاین به مشتریان و خریداران
  • ارائه مشاوره در زمان خریداری محصولات
  • قابلیت خریداری محصول در مقادیر دلخواه
  • فروش مواد شیمیایی با قیمت های مناسب

نمایندگی مرک آلمان

فروش مواد شیمیایی مرک آلمان

قیمت و فروش مواد شیمیایی مرک آلمان

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی است. همچنین نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران  می باشد. این شرکت در زمینه واردات و توضیع این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه  محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته. و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید. لیست هجده مواد شیمیایی مرک آلمان از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید مواد شیمیایی میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.  

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)