دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

نیکوتین آمید سیگما

نیکوتین آمید سیگما، یک ترکیب شیمیایی است که از اتصال نیکوتین به اسیدهای آمینی به وجود می‌آید. این ترکیب معمولاً در محصولات تجاری به عنوان یک نوع مواد مخدر مصرف می‌شود، و ممکن است در تحقیقات علمی نیز به عنوان یک وسیله یا ماده مورد استفاده قرار گیرد.

نیکوتین آمید ممکن است به عنوان یک ماده موثر در برخی از محصولات دارویی مورد استفاده قرار گیرد، همچنین ممکن است در تحقیقات برای مطالعه اثرات نیکوتین بر رفتار و سلامت انسان‌ها به کار رود. اما مصرف آن باید با دقت و توجه به دستورالعمل‌های پزشکی صورت گیرد، زیرا مصرف نیکوتین ممکن است به عوارض جانبی و وابستگی منجر شود.

شرکت دانش پژوهان شیمی وارد کننده اصلی مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص برند مرک آلمان و سیگماآلدریچ در ایران می باشد. نیکوتین آمید از محصولات تولیدی شرکت سیگماآلدریچ می باشد. این شرکت یکی از بزرگترین کمپانی های تولیدی مواد شیمیایی آزمایشگاهی در جهان می باشد که در بین محققین و دانشمندان و… از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

نیکوتین آمید سیگما

نیکوتین آمید سیگما یکی از انواع ترکیبات نیکوتین آمید است که به طور خاص در پژوهش‌های علمی و تحقیقاتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به عنوان یک ماده موثر در مطالعات زیست‌شناسی سیگما (یک نوع گیرنده مخصوص در سلول‌های عصبی) مورد استفاده قرار می‌گیرد. به طور خاص، در تحقیقات مربوط به اثرات نیکوتین بر فعالیت سیستم عصبی مرکزی و مسائل مرتبط با آن، نیکوتین آمید سیگما ممکن است به عنوان یک ابزار مورد استفاده قرار گیرد. نیکوتین آمید سیگما

نیکوتین آمید سیگما

مشخصات نیکوتین آمید

Sigma-Aldrich
 • کد: 72340
 • نام لاتین: Nicotinamide
 • ≥99.5% (HPLC)
 • مترادف ها: Niacinamide, Nicotinic acid amide, Pyridine-3-carboxylic acid amide, Vitamin B3, Vitamin PP
 • Empirical Formula (Hill Notation): C6H6N2O
 • CAS Number: 98-92-0
 • Molecular Weight: 122.12
 • Beilstein: 383619
 • EC Number: 202-713-4
 • MDL number: MFCD00006395
 • PubChem Substance ID: 57652413

مشخصات نیکوتین آمید سیگما

خواص ماده شیمیایی نیکوتین آمید

نیکوتین‌آمید یک ترکیب شیمیایی است که خواص متعددی دارد. این ترکیب معمولاً به عنوان یک مواد مخدر و استیمولانت استفاده می‌شود و اثراتی مشابه نیکوتین دارد، اما با قدرت و مدت اثر متفاوتی. برخی از خواص ماده نیکوتین‌آمید عبارتند از:

 • اثرات استیمولانت: مانند افزایش هوشیاری، تمرکز و توجه. نیکوتین آمید سیگما
  تأثیر بر سیستم عصبی: مانند افزایش فعالیت سیستم عصبی مرکزی و افزایش سطح هورمون‌های مختلف مانند اپی‌نفرین و دوپامین.
  اثرات متابولیک: ممکن است بهبود عملکرد متابولیک بدن را ایجاد کند، که می‌تواند منجر به افزایش سوخت و ساز در بدن شود.
  اثرات آنتی اضطرابی: ممکن است برخی از اثرات ضد اضطرابی را نیز داشته باشد.
  به هر حال، مصرف نیکوتین‌آمید نیز با اثرات جانبی و مخاطراتی همراه است و می‌تواند به سلامتی افراد آسیب برساند، بنابراین باید با دقت و با توجه به توصیه‌های پزشکی استفاده شود. نیکوتین آمید سیگما

ساختار نیکوتین آمید

در این ساختار، می‌توانید اتصال‌های مختلف اتم‌ها و گروه‌های شیمیایی را مشاهده کنید که متشکل از اتم‌های کربن (C)، هیدروژن (H)، اکسیژن (O) و نیتروژن (N) می‌باشد. نیکوتین آمید سیگما

خرید نیکوتین آمید

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی مرک آلمان و نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده های با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید نیکوتین آمید با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

کاربرد نیکوتین آمید

نیکوتین‌آمید به عنوان یک ترکیب شیمیایی با کاربردهای متنوعی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از کاربردهای مهم آن عبارتند از:

 1. درمان اعتیاد به سیگار: مصرف نیکوتین‌آمید می‌تواند به عنوان یک روش درمانی برای کمک به افراد در قطع و ترک اعتیاد به سیگار استفاده شود. اثرات مشابه نیکوتین اما با کمترین خطر اعتیاد زایی و سایر عوارض سلامتی مرتبط با سیگار، از مزایای این رویکرد استفاده از نیکوتین‌آمید است.
 2. افزایش تمرکز و هوشیاری: مصرف این ماده می‌تواند باعث افزایش هوشیاری، تمرکز و توجه شود، بنابراین برخی از افراد از آن برای بهبود عملکرد ذهنی و کارایی استفاده می‌کنند.
 3. درمان برخی اختلالات روانی: برخی مطالعات نشان داده‌اند که نیکوتین‌آمید ممکن است در درمان برخی اختلالات روانی مانند اضطراب و افسردگی موثر باشد. اما نیاز به تحقیقات بیشتر در این زمینه وجود دارد.
 4. افزایش سوخت و ساز: برخی از افراد از نیکوتین‌آمید به عنوان یک مکمل برای افزایش سوخت و ساز بدن و افزایش عملکرد ورزشی استفاده می‌کنند.
  با این حال، مصرف نیکوتین‌آمید نیز نیازمند مشورت پزشکی است و باید با دقت و به موجب توصیه‌های متخصصین مصرف شود. نیکوتین آمید سیگما

ویژگی های نیکوتین آمید

ویژگی‌های نیکوتین‌آمید عبارتند از: نیکوتین آمید سیگما

 1. حلالیت: نیکوتین‌آمید حلالیت خوبی در آب دارد، که این ویژگی آن را به یک ترکیب مورد استفاده در فرآیندهای شیمیایی و بیولوژیکی تبدیل می‌کند.
 2. پایداری: این ترکیب به طور کلی پایدار است و در شرایط معمول دمایی و فشاری تغییرات زیادی نمی‌کند.
 3. خواص دارویی: نیکوتین‌آمید به عنوان یک ترکیب دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرد، به‌طور خاص در درمان برخی اختلالات روانی و بهبود کارایی ذهنی و هوشیاری.
 4. خواص آنتی‌اکسیدانی: برخی تحقیقات نشان داده است که نیکوتین‌آمید دارای خواص آنتی‌اکسیدانی است که می‌تواند در مقابله با آسیب‌های اکسیداتیو و پیری زودرس سلول‌ها موثر باشد.
 5. خواص ضد التهابی: برخی از تحقیقات نشان داده است که نیکوتین‌آمید ممکن است خواص ضد التهابی داشته باشد و در کاهش التهاب‌های موضعی یا سیستمیک مؤثر باشد.
  با این حال، باید توجه داشت که هر ماده‌ای احتمال دارد دارای مخاطرات و محدودیت‌هایی باشد، بنابراین مصرف نیکوتین‌آمید باید با توجه به دستورالعمل‌های پزشکی و با توجه به وضعیت و نیاز فرد موردنظر باشد.

اقدامات فیزیکوشیمیایی نیکوتین آمید

اقدامات فیزیکوشیمیایی مربوط به نیکوتین آمید شامل موارد زیر می‌شود:

 1. حلالیت: نیکوتین آمید حلالیت خوبی در آب دارد و به‌طور کلی در حلال‌های آبی قابل حل شده و دیگر حلال‌های آلی مانند متانول، اتانول و استاتون قابل حل است.
 2. ثابت اسیدی: نیکوتین آمید به عنوان یک آمید، در محلول‌های آبی وجود ثابت اسیدی دارد و اگرچه می‌تواند در محلول‌های با pH مختلف حل شود، اما در pH بیشتر از ۷ به صورت یونی (آمیدات) و در pH کمتر از ۷ به صورت غیر یونی و اسیدی حضور دارد.
 3. دمای ذوب: دمای ذوب نیکوتین آمید در حدود ۱۳۵-۱۳۸ درجه سانتی‌گراد است. نیکوتین آمید سیگما
 4. دمای جوش: دمای جوش آن در حدود ۲۰۵-۲۱۰ درجه سانتی‌گراد است.
 5. اثرات حرارتی: نیکوتین آمید در دماهای بالا ممکن است تجزیه و تحلل کند و مواد فرعی تولید کند.

با توجه به این اطلاعات، در انجام واکنش‌های شیمیایی یا استفاده‌های مختلف نیکوتین آمید، باید این ویژگی‌های فیزیکوشیمیایی را در نظر گرفت و با دقت و به‌طور کامل عمل کرد. نیکوتین آمید سیگما

نیکوتین آمید سیگما

فروش نیکوتین آمید سیگما

شرکتدانش پژوهان شیمییکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش نیکوتین آمید می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت نیکوتین آمید سیگما میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)