دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

پاکلیتاکسل Paclitaxel کد T7402

پاکلیتاکسل Paclitaxel کد T7402 یک داروی ضدسرطان است که از خانواده تاکسان‌ها به دست می‌آید. این ترکیب از گیاه تکه‌تکه (به نام علمی Taxus brevifolia) به دست می‌آید. پاکلیتاکسل به عنوان یک مهارکننده میکروتوبول نقش مؤثری در درمان برخی از نوع‌های سرطان‌ها ایفا می‌کند.

میکروتوبول‌ها ساختاری درون سلولی هستند که در فرآیند تقسیم و انتقال سلولی نقش دارند. پاکلیتاکسل با اتصال به میکروتوبول‌ها، فرآیند تقسیم سلول را مختلف می‌کند و باعث مهار رشد سلولی می‌شود. این عملکرد باعث اثر ضدسرطانی پاکلیتاکسل می‌شود.

پاکلیتاکسل به عنوان درمان تکنولوژیکی برای بسیاری از نوع‌های سرطان، از جمله سرطان سینه و سرطان ریه، استفاده می‌شود. این دارو ممکن است به تنهایی یا در ترکیب با سایر داروها در رژیم‌های درمانی متداول برای مبارزه با سرطان استفاده شود.

شرکت دانش پژوهان شیمی واردکننده اصلی مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص برند مرک آلمان و سیگماآلدریچ در ایران می باشد. پاکلیتاکسل Paclitaxel کد T7402 یکی از محصولات تولیدی شرکت مرک آلمان می باشد. این شرکت یکی از بزرگترین کمپانی های تولیدی مواد شیمیایی آزمایشگاهی در جهان می باشد که در بین محققین و دانشمندان و… از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

پاکلیتاکسل Paclitaxel کد T7402

پاکلیتاکسل Paclitaxel کد T7402 یکی از محصولات وارداتی کمپانی سیگماآلدریچ می باشد. شرکت دانش پژوهان شیمی وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ و مرک می باشد. قابل ذکر است که کمپانی مرک آلمان در سال 2015 امتیاز شرکت تولیدی سیگماآلدریچ را خریداری نموده و هم اکنون محصولات سیگماآلدریچ با برند مرک و سیگما به بازارهای جهانی ارسال می گردد.

مشخصات محصول :

 • نام محصول: پاکلیتاکسل
 • نام لاتین: Paclitaxel
 • پاکلیتاکسل Paclitaxel کد T7402-0CAS Number: 33069-62-4
 • Beilstein No: 1420457
 • Molecular Weight: 853.91
 • فرمول: C47H51NO14
 • بسته بندی: 1mg – 5mg – 25mg

کاربرد پاکلیتاکسل Paclitaxel

پاکلیتاکسل یک داروی مؤثر ضدسرطان است که در درمان برخی از نوع‌های سرطان‌ها به کار می‌رود. کاربردهای اصلی پاکلیتاکسل عبارتند از:

 • سرطان سینه: پاکلیتاکسل به عنوان یکی از داروهای اصلی در درمان سرطان سینه مورد استفاده قرار می‌گیرد، به ویژه در مواردی که به سایر درمان‌ها پاسخ ندهند یا پس از جراحی برای کاهش خطر بازگشت سرطان.
 • سرطان ریه: در برخی از حالت‌ها، پاکلیتاکسل به عنوان بخشی از رژیم‌های درمانی برای سرطان ریه استفاده می‌شود.
 • سرطان تخمدان: در درمان برخی از نوع‌های سرطان تخمدان، پاکلیتاکسل به عنوان یک گزینه درمانی در نظر گرفته می‌شود.
 • سایر نوع‌های سرطان: پاکلیتاکسل ممکن است در درمان سایر نوع‌های سرطان نیز مورد استفاده قرار بگیرد، اعم از سرطان پروستات، مثانه، معده و غیره.

از آنجایی که پاکلیتاکسل به عنوان یک مهارکننده میکروتوبول عمل می‌کند، این دارو باعث مهار رشد سلول‌های سرطانی می‌شود و به عنوان یکی از ابزارهای مؤثر در جنگ با سرطان در مراحل مختلف درمانی شناخته می‌شود.

خرید پاکلیتاکسل Paclitaxel کد T7402

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی مرک آلمان و نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده های با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید پاکلیتاکسل Paclitaxel کد T7402 با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد. 

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

مقاله اول

{مقایسه ارزیابی ایمنی بین تزریق پاکلیتاکسل NK و تاکسول}.

گان به کاگاکو ریوهو. سرطان و شیمی درمانی (2013-07-19).

محققان :

 • سوئوکا
 • تاکاشی یوکوی
 • کنتارو اینوئه
 • ماسومی اوهیرا
 • تاتسویا موراناکا
 • PMlD23863746

چکیده :

تزریق پاکلیتاکسل (NK(NK یک محصول عمومی است که حاوی همان مقدار مواد تشکیل دهنده تاکسول است. ما ایمنی NK را در عمل بالینی در مقایسه با داروی اصلی بررسی کردیم. نتایج ما نشان داد که برای بیماری سرطانی، بیشتر پروفایل های ایمنی بین NK و داروی اصلی مشابه است. با این حال، بیمارانی که تزریق تاکسول دریافت کردند، به طور قابل توجهی نوروپاتی درجه 2 بیشتری نسبت به افرادی که NK دریافت کردند، داشتند(01/0p<).

مقاله دوم پاکلیتاکسل Paclitaxel کد T7402

{nab-Paclitaxel. ارزش یالینی یک فرمول ابتکاری حاوی تاکسان}.

Medizinische Monatsschriftfur Pharmazeuten

(2013-06-02)

محقق :

 • هانس پیتر لیپ

چکیده پاکلیتاکسل Paclitaxel کد T7402

پاکلیتاکسل متصل به نانوذرات به آلبومین (nab-paclitaxel) یک فرمول ابتکاری حاوی تاکسان را نشان می دهد که فاقد هر گونه حلال حیاتی با حداقل خطرات برای هر گونه واکنش حساسیت مفرط و همچنین چشم اندازی برای افزایش دوز در نتیجه است. داده های بالینی نشان دهنده افزایش تجمع دارو در بافت های تومور از طریق تجویز nab-paclitaxel است که بنظر می رسد به برهمکنش مستقیم با پروتئین های متصل به آلبومین از جمله SPARC استرومایی مربوط می شود.

نتایج مطالعه فاز lll مزایای بالینی مرتبط را در مورد اثر بخشی و تحمل ناب-پاکلیتاکس در مقایسه با دوستاکسل و پاکلیتاکسل معمولی در بیماران مبتلا به سرطان سینه متاستاتیک نشان داد. تجربه بیشتر ممکن است استفاده از آن را در سایر موجودات تومور از جمله NSCLC، سرطان تخمدان و پانکراس و همچنین ملانوم تشویق کند. در نتیجه، توسعه الگوریتم هایی ادامه دارد تا بتوان بیمارانی را با جزئیات بیشتری انتخاب کرد که به ویژه از درمان ناب-پاکلیتاکسل سود می برند.

پاکلیتاکسل Paclitaxel کد T7402-0بیشتر بخوانید : کادمیوم نیترات تتراهیدرات کد 642045

قیمت – فروش پاکلیتاکسل Paclitaxel کد T7402

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات  سیگماآلدریچ پاکلیتاکسل Paclitaxel کد T7402 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید. و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت پاکلیتاکسل Paclitaxel کد T7402 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)