راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

پروپیل استات

پروپیل استات

پروپیل استات با فرمول مولکولی C5H10O2 که به عنوان پروپیل اتانوئات نیز شناخته می شود، یک ترکیب شیمیایی است .بلکه به عنوان حلال و نوعی استر مورد استفاده قرار می گیرد.این ماده یک مایع شفاف و بی رنگ با بویی شبیه گلابی است.با توجه به این امر،معمولا در رایحه ها و به عنوان یک افزودنی معطر استفاده می شود.پروپیل استات که با استری کردن اسیداستیک و 1-پروپانول (که به عنوان یک واکش تراکمی شناخته می شود)تشکیل می شود،اغلب از تریق استریل کردن به شیوه فیشر – اسپیر به همراه اسیدسولفوریک به عنوان کاتالیزور و آب به عنوان یک محصول جانبی تولید می شود.

استات

مشخصات پروپیل استات

دمای ذوب : 95- درجه سانتی گراد

دمای جوش : 102 درجه سانتی گراد

چگالی : 0,89 گرم بر سانتی مترمکعب

حلال های پروپیل استات : آب

این ماده را می توان نیز توسط استریل کردن مستقیم الکل با اسیداستیک در حضور اسید سولفوریک،تولوئن سولفونیک اسید،متان سولفوریک اسید بایک رزین کاتیونی قوی به عنوان کاتالیزور تولید کرد.این ماده یک مایع بی رنگ با بویی دلپذیر و نقطه ارتعاش 58درجه فارنهایت است.تراکم آن کمتر از آب و بخارات آن از هوا سنگین تر است.این محصول با الکل، کتون،استرها و هیدروکربن ها قابل امتزاج و نیز محلول در تترا کلرید کربن می باشد.این ماده در معرض حرارت به منظور تجزیه، دودآکرید و بخارهای تحریک کننده ساطع می کند.

کاربرد 

از کاربردهای پروپیل استات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • به عنوان بخشی از فرمول بندی محصول یا ترکیب
 • به عنوان افزودنی (طعم دهنده) در مواد غذایی
 • درجوهرها،تونرها و محصولات رنگی
 • ماده شیمیایی حساس به نور
 • تمیزکننده و عصاره ی (روغن کشی)
 • در محصولات پلاستیکی و لاستیک
 • درمحصولات بهداشتی
 • به عنوان ماده واسطه
 • در رنگ و روکش
 • کمک فرایند
 • رنگ دانه

راهنمای ایمنی کار 

ازنگهداری پروپیل استات درمعرض حرارت، جرقه، شعله و سطوح داغ خود داری نمایید. در صورت تماس با چشم، آن را چند دقیقه با آب بشویید. در صورت استفاده از لنزهای چشمی آن را فورا خارج کنید و به شستشو ادامه دهید. اگر پروپیل استات جذب پوست شود می تواند برای پوست مضرباشد و باعث تحریک پوست شود.در صورت تماس باپوست، آنرا باصابون وآب فراوان بشویید.

همچنین این ماده باعث سوزش چشم می شود.در صورت بلعیدن پروپیل استات فورا دهان را با آب بشویید. برگه مربوط به اطلاعات ایمنی حتما در محل کار نصب شود.در صورت استنشاق، فرد را به هوای تازه منتقل کنید و اگر نفس نمی کشد به وی تنفس مصنوعی بدهید و فورا به پزشک مراجعه نمایید.

خطرات 

این ماده به شکل مایع و بخار آن بسیار قابل اشتعال است. این محصول باعث تحریک جدی چشم می شود.استنشاق آن می تواند مضر باشد و باعث تحریک دستگاه تنفسی شود.بخار پروپیل استات ممکن است باعث خواب آلودگی و سرگیجه شود.

قیمت – فروش پروپیل استات

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (مرک آلمان) می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت پروپیل استات میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

 

بازدیدها: 8

 چکونه می توانیم کمکتان کنیم؟