دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

چسب انتلان

چسب انتلان کد 100869 Entellan یک نوع چسب شیشه‌ای است که برای نگهداری و ثابت‌سازی نمونه‌های میکروسکوپی، مختصاتی، و نمونه‌های دیگر در زمینه‌های علمی، به ویژه زیست‌شناسی و میکروسکوپی استفاده می‌شود. این چسب به خوبی بر روی سطوح شیشه‌ای و دیگر مواد مختلف چسبیده و پس از خشک شدن، به شکل شفاف و مقاوم تبدیل می‌شود. Entellan علاوه بر استفاده در زمینه‌های علمی، در زمینه‌های صنعتی مختلف نیز برای نگهداری و چسباندن استفاده می‌شود.

شرکت دانش پژوهان شیمی واردکننده اصلی مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص برند مرک آلمان و سیگماآلدریچ در ایران می باشد. چسب انتلان کد 100869 یکی از محصولات تولیدی شرکت مرک آلمان می باشد. این شرکت یکی از بزرگترین کمپانی های تولیدی مواد شیمیایی آزمایشگاهی در جهان می باشد که در بین محققین و دانشمندان و… از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

چسب انتلان چیست ؟

چسب انتلان یک نوع چسب شفاف و مقاوم است که برای نگهداری و ثابت‌سازی نمونه‌های مختلف در زمینه‌های علمی استفاده می‌شود. این چسب دارای ویژگی‌هایی همچون شفافیت، مقاومت، و چسبندگی بالا است. با استفاده از Entellan می‌توان نمونه‌های میکروسکوپی، مختصاتی، و دیگر نمونه‌ها را به شیوه‌ای ایمن و مطمئن ثابت کرد.

این چسب پس از خشک شدن به شکل شفاف و سخت تبدیل می‌شود و امکان مشاهده و بررسی نمونه را فراهم می‌کند. Entellan به خوبی بر روی سطوح شیشه‌ای و دیگر مواد مختلف چسبیده و از روی آن‌ها پوششی محکم و ماندگار ایجاد می‌کند. این چسب به عنوان ابزاری اساسی در آزمایشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی، و صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

چسب انتلان محیطی آماده است که برای استفاده مناسب و نصب کم آب مواد نمونه از منشا انسانی پس از رفع و جداسازی آنها هستند. در صورت لزوم و سپس از نظر بافت شناسی، باکتریولوژی، خون شناسی، ( آنزیمی سیتوشیمیایی )، یا رنگ آمیزی سیتولوژیک مورد استفاده قرار می گیرد و خاصیت ضد رنگ آمیزی با سایر محصولات تشخیص آزمایشگاهی از نمونه کارها را دارا می باشد.

پس می توان گفت آنها را برای اقدامات تشخیص بیشتر ارزیابی می کنند. نمونه ها بر روی اسلایدها نصب می گردند تا فعال شوند، همزمان نمونه مورد بررسی توسط میکروسکوپ نوری نگهداری می شود تا در صورت لزوم امکان بررسی مجدد آنها در سالهای بعد امکان پذیر باشد.

اسلایدها

اسلایدهای نمونه رنگ آمیزی از طریق یک سری حمام ها با الکل صعودی عبور می کنند غلظت ها، در نهایت به یک حلال بی آب ختم می شود که همچنین به آن به عنوان یک واسطه، زایلن یا یک جایگزین زایلن اشاره می شود سپس محیط های نصب بی آب به شکل محلول بر روی قسمت های قبلی ریخته می شوند. نمونه رنگ آمیزی شده و کم آب از منشا human انسانی، و اسلاید با شیشه ای پوشاننده بصورت هوایی پوشاننده شده است.

همچنین تبخیر واسطه نصب می شود نوع متوسط برای غلظت بیشتر و تشکیل یک فیلم جامد و شفاف در زیر شیشه نگهداری نمونه رنگ آمیزی شده و در نتیجه امکان نگهداری آن برای چندین سال فراهم می شود. برای تجربه و تحلیل مجدد در تاریخ بعد نمونه را می توان بدون میکروسکوپ یا زیر میکروسکوپ مشاهده نمود.

خصوصیات و ویژگی های چسب انتلان کد 100869

خصوصیات و ویژگی‌های Entellan عبارتند از:

 • شفافیت: چسب انتلان دارای ویژگی شفافیت بالاست که به کاربر اجازه می‌دهد نمونه‌های ثابت‌شده با این چسب را با دقت بررسی و مشاهده کند.
 • مقاومت: این چسب دارای مقاومت مناسبی است که پس از خشک شدن، پوشش محکم و ماندگاری را بر روی سطوح فراهم می‌کند.
 • چسبندگی بالا: Entellan بر روی سطوح مختلف، از جمله سطوح شیشه‌ای، پلاستیکی و فلزی، با چسبندگی بالا عمل می‌کند و نمونه‌ها را به صورت محکم ثابت می‌کند.
 • ایجاد پوشش سخت: پس از خشک شدن، Entellan به شکل پوششی سخت و مقاوم تبدیل می‌شود که به نمونه‌ها حمایت و ثبات فراوانی ارائه می‌دهد.
 • استفاده آسان: این چسب به راحتی قابل استفاده است و با استفاده از ابزارهای مناسب، می‌توان نمونه‌ها را به شیوه‌ای دقیق و مطمئن ثابت کرد.
 • مناسب برای مصارف علمی: چسب انتلان به عنوان یکی از چسب‌های پرکاربرد در زمینه‌های علمی، به خصوص در آزمایشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی، مورد استفاده قرار می‌گیرد به دلیل ویژگی‌های برتری که داراست.

مقایسه، رقابت چسب انتلان کد 100869

مقایسه و رقابت چسب انتلان با چسب‌های دیگر عبارتند از:

 1. کیفیت و عملکرد: Entellan به عنوان یکی از چسب‌های شیشه‌ای معتبر و با کیفیت شناخته شده است که دارای ویژگی‌هایی همچون شفافیت، مقاومت، و چسبندگی بالا است. در مقابل، چسب‌های دیگر ممکن است در عملکرد و کیفیت به Entellan نمیرسند.
 2. قیمت: Entellan ممکن است در مقایسه با برخی از چسب‌های دیگر، قیمت بالاتری داشته باشد، اما این قیمت با توجه به کیفیت و عملکرد برتر آن توجیه می‌شود.
 3. تنوع مصارف: Entellan به عنوان یکی از چسب‌های پرکاربرد در زمینه‌های علمی مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما برخی از چسب‌های دیگر ممکن است برای مصارف خاصی مورد استفاده قرار بگیرند که ممکن است تفاوت‌هایی در کارایی و عملکرد داشته باشند.

در نهایت، انتخاب بین Entellan و چسب‌های دیگر بستگی به نیازها، بودجه و توجه به ویژگی‌ها و کارایی مورد نظر دارد.

خرید چسب انتلان کد 100869

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی مرک آلمان و نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده های با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید چسب انتلان کد 107961 با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد. 

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

مشاوره،پوست چسب انتلان کد 100869

مشاوره در مورد استفاده از چسب انتلان برای پوست عبارت است از:

 • عدم توصیه: Entellan یک چسب شیشه‌ای است که معمولاً برای نگهداری نمونه‌های علمی استفاده می‌شود و نه برای استفاده بر روی پوست. بنابراین، مشاوره حرفه‌ای پزشکان یا متخصصان پوست و زیست‌شناسان پیشنهاد می‌شود قبل از استفاده از این محصول برای هر گونه استفاده پوستی.
 • جستجوی جایگزین: برای استفاده از چسب بر روی پوست، بهتر است به دنبال محصولاتی بگردید که به طور خاص برای استفاده پوستی طراحی شده‌اند و دارای تاییدیه‌های پزشکی هستند.
 • رعایت ایمنی: هرگز از Entellan یا هر چسب دیگری که برای مصارف دیگر غیر از نگهداری نمونه‌های علمی طراحی شده است، بر روی پوست استفاده نکنید. این ممکن است به پوست آسیب برساند و عوارض جدی را ایجاد کند.

در کل، استفاده از Entellan بر روی پوست توصیه نمی‌شود و به جای آن باید از محصولاتی استفاده کنید که به طور خاص برای استفاده پوستی طراحی شده‌اند و دارای تاییدیه‌های پزشکی مناسب هستند.

میکروسکوپ

 • برای اینکه از نمونه های رنگ آمیزی شده در سیتولوژی  اطمینان حاصل شود، شیشه پوششی استفاده شود تحت پوشش همگن هستند. چند قطره بر روی نمونه زده می شود.
 • مراقب باشید که محیط نصب به طور مساوی بر روی ماده نمونه توزیع شود.
 • پس از تبخیر حلال یک نمونه لاک جامد و محافظ باقی می ماند.
 • از حفظ نمونه اطمینان حاصل می کند.

آماده سازی معرف

 • همه رسانه های نصب بی آب ذکر شده آماده استفاده می باشند محلول نصب است.
 • لازم نیست رسانه هنگام تعویض یک محیط نصب بی آب در ظرف روکش دار باشد و در هنگام تغییر از انتلان به انتلان نیو ماملاً مناسب است.
 • لازم است که کل سیستم تزریق ظرف روکش و زایلن قبل از استفاده از محیط نصب جدید با حلال شستشو داده شود. فقط در این صورت می توان نصب جدید را انجام داد.
 • متوسط انجام شود اگر این کار انجام نشود، مصنوعات قطره ای شکل روغن در لام تشکیل می شود.

روش استفاده از چسب انتلان

محیط نسب باید حاوی همان حلال باشد که برای روش تصفیه آب بدست آوردن خصوصیات نوری بهینه و شفافیت مورد استفاده قرار می گیرد.

اسلایدها

تمام مراحل نصب باید در هود بخار انجام شود.

محیط نصب با استفاده از یک میله شیشه یا چیز دیگر به لام افقی اعمال می شود.

تقریباً به 0.2 میلی لیتر کاهش می یابد از یکی از رسانه های نصب شده ذکر شده از انداختن بطری به محض اطمینان از توزیع یکنواخت محلول به آرامی یک شیشه پوشش تمیز اضافه کنید و به این ترتیب فضای بین لام و شیشه روکش بدون حباب هوا یا محیط نصب پر می شود. اجازه دهید این تنظیم انجام شود در حالت افقی حدود 20 تا 30 دقیقه خشک و سفت شود. هنگامی که به روش صحیح پیش پردازش می شود رنگ نمونه ها باقی می ماند این محیط حداقل برای 5 سال پایدار است.

نمونه مواد چسب انتلان 

مواد اولیه هستند

 • نمونه های بافتی آغشته به پارافین که از نظر بافت شناسی که (بخشهای پارافین با ضخامت 3 تا 5 میکرومتر) آغشته شده اند.
 • اسمیرهای سیتولوژیک ثابت و رنگ آمیزی شده  e .g خلط، نمونه برداری از آسپیراسیون با سوزن خوب (FNAB)، شستشو، حکاکی تراوش شده اند.
 • لکه های خشک شده با حرارت و رنگ آمیزی مواد نمونه باکتریولوژی ثابت شده اند.
 • فرهنگ غنی سازی مایع و جامد باکتری ها که مایعات بدن و چرک ها را خارج می کنند.
 • لکه های خون یا مغز استخوان از نظر خون پردازش شده و رنگ آمیزی شده از همه مناطق بدن انسان می باشند.

فروش چسب انتلان کد 100869

برای خرید چسب انتلان می توانید با شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل فرمایید. شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی در ایران می باشد. برای خرید و استعلام قیمت چسب انتلان کد 100869 می توانید به دو روش، ابتدا اینکه از طریق  شماره های مستقیم شرکت می توانید با کارشناسان بخش فروش در تماس باشید و یا اینکه از طریق واتساپ نام و مقدار محصول مورد نیاز خود را ارسال نموده تا در کمترین زمان ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمایید.

جهت محصولات بیشتر و استعلام سریع قیمت مواد شیمیایی میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

 

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)