دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

کائولن کد K7375 سیگماآلدریچ

کائولن کد K7375 سیگماآلدریچ یکی از محصولات شرکت سیگما می باشد. این محصول یکی از محصولات پرفروش در شرکت دانش پژوهان شیمی  که یکی از نمایندگی های  فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی را دارا است. این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله کائولن کد K7375 سیگماآلدریچ  با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است. این محصول ساخت شرکت سیگماآلدریچ است.

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید کائولن کد K7375 سیگماآلدریچ می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

شرکت دانش پژوهان شیمی ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، سیگماآلدریچ و تمامی محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

یکی از ویژگی های این شرکت واردات محصولات نایابی می باشد که معمولاَ در هیچ کجای ایران یافت نمی شود. زیرا واردات این محصولات با مشکلات فراوانی روبروست. از جمله آنها تحریم ها و هزینه های گزافیست که تحمیل می شود. اکنون دانش پژوهان شیمی با گذشت از این موانع توانسته این مواد شیمیایی نایاب را به دست مصرف کنندگان و محققان عزیز برساند.

مشخصات کائولن کد K7375 سیگماآلدریچ

کائولن سیلیکات آلومینیوم هیدراته است. ایزوترم های جذب آب، ایزوترم های دفع، آنتالپی دفع و آنتروپی آن تعیین شده است. تاثیر افزودن آن به کامپوزیت های لاستیکی استایرن-بوتادین بررسی شده است. تجزیه حرارتی کائولن تجزیه و تحلیل شده است.

کاربرد کائولن استفاده شده است: برای تهیه آب کدورت مصنوعی که برای ارزیابی ظرفیت جذب بیولوژیکی برگهای مورینگا اولیفرا استفاده می شود. در ترکیب با کاراگینان برای القای التهاب آرتریت در مدل موش برای ارزیابی فعالیت مهارکننده‌های JAK3 (ژانوس کیناز 3). در مطالعه ای برای ارزیابی کاربرد آن برای کشت تقویت شده با میکروذرات (MPEC) 2-فنیل اتانول و 6-pentyl-α-pyrone.

Sigma-Aldrich

Kaolin  K7375

Synonym(s):
Bolus, Aluminum silicate hydroxide, Hydrated aluminum silicate
Linear Formula:
~Al2Si2O5(OH)4
CAS Number:
EC Number:
MDL number:
بسته بندی 1، 2.5 کیلوگرم در بطری پلی 500 گرم در بطری پلی یادداشت های دیگر به لیست محصولات Redi-Dri™ 795453 بروید اطلاعات حقوقی Redi-Dri یک علامت تجاری Sigma-Aldrich Co. LLC است فرم پودر سطح کیفیت 200 ضرر – زیان ≤2.0٪ از دست دادن در خشک شدن محدوده pH 3.5-5.0 (20٪ در آب) pH 3.5-5.0 (20٪ در آب) کائولن کد K7375 سیگماآلدریچ

محصولات پیشنهادی

محصولات پیشنهادی

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولید کنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت دانش پژوهان شیمی در ایران،  نمایندگی سیگما آلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید.

این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است. کائولن کد K7375 سیگماآلدریچ

فروش کائولن

فروش کائولن به علت دارا بودن برخی ویژگی های فیزیکی و شیمیایی آن برای استفاده در صنایع مختلف است. مهم ترین کاربرد آن را می توان در تولید انواع چینی ها و کاشی و سرامیک دانست.

کائولن که نوعی خاک رس محسوب می شود از ترکیب چندین نوع کانی معدنی تشکیل شده است. این ماده معدنی نوع سیلیکات آلومینیوم هیدراته است که سيستم مونوكلينيك و يا تري كلينيك متبلور می گردد.

فروش کائولین به علت دارای بودن برخی ویژگی های فیزیکی و شیمیایی آن برای استفاده صنایع مختلف است. مهم ترین کاربرد آن را می توان در تولید انواع چینی ها و کاشی و سرامیک دانست.کائولن کد K7375 سیگماآلدریچ

قیمت – فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی می باشد. می توان یکی از محصولات پر فروش کائولن کد K7375 سیگماآلدریچ می باشد نام برد. این شرکت در زمینه واردات و توضیع این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه  محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته. و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید. 

از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت فروش مواد شیمیایی میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

 

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)