دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

1-برومو 3کلرو پروپان

1-برومو 3کلرو پروپان کد 845147 یک ترکیب شیمیایی است که از یک مولکول پروپان به دست می‌آید که یک زنجیره‌ی سه‌کربنی دارد. در این ترکیب، یک اتم بروم (Br) به مولکول پروپان متصل شده است و در جایی دیگر اتم کلر (Cl) نیز متصل شده است.

این ترکیب یک هالوژنید آلی است که از گروه هالوآلکان‌ها به حساب می‌آید. این نوع ترکیبات در شیمی آلی به دلیل حضور هالوژن‌ها مانند بروم و کلر ویژگی‌های خاصی دارند. ۱-برومو-۳-کلروپروپان ممکن است در تحقیقات شیمیایی، سنتز مواد آلی، یا تولید مواد شیمیایی با کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار گیرد. ویژگی‌های شیمیایی این ترکیب می‌تواند موجب شود که در واکنش‌های شیمیایی خاصی مورد استفاده قرار گیرد یا به عنوان ماده میانی در سنتز ترکیبات پیچیده‌تر به کار رود.

شرکت دانش پژوهان شیمی واردکننده اصلی مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص برند مرک آلمان و سیگماآلدریچ در ایران می باشد. 1-برومو 3کلرو پروپان کد 845147 یکی از محصولات تولیدی شرکت مرک آلمان می باشد. این شرکت یکی از بزرگترین کمپانی های تولیدی مواد شیمیایی آزمایشگاهی در جهان می باشد که در بین محققین و دانشمندان و… از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

1-برومو 3کلرو پروپان چیست؟

۱-برومو-۳-کلروپروپان یک ترکیب شیمیایی است که در این مولکول، یک اتم بروم (Br) و یک اتم کلر (Cl) به زنجیرهٔ سه‌کربنی پروپان متصل شده‌اند. این ترکیب یک هالوژنید آلی است که در زمینه‌های مختلف شیمی، به ویژه در تحقیقات و سنتز مواد آلی، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خواص و ویژگی‌های این ترکیب می‌تواند آن را به یک ماده میانی مؤثر در فرآیندهای شیمیایی تبدیل کند. این مولکول ممکن است در واکنش‌های شیمیایی مختلف و در سنتز ترکیبات مختلف به عنوان یک ساختار ابتدایی یا یک بنیان مولکولی عمل کند.

مشخصات ماده 

Sigma-Aldrich
 • کد: 845147
 • نام ماده: 1-برومو 3کلرو پروپان
 • نام لاتین: 1-Bromo-3-chloropropane
 • مترادف:1-Bromo-3-chloropropane, 1-Chloro-3-bromopropane
 • Empirical Formula (Hill Notation): C3H6BrCl
 • CAS Number: 109-70-6
 • Molecular Weight: 157.44
 • MDL number: MFCD00000998

مشخصات 1-برومو 3کلرو پروپان

 

خواص ماده 

 • vapor pressure: 7.5 hPa ( 20 °C)
 • Quality Level: 400
 • Assay: ≥99.0% (GC)
 • potency
  1100-1200 mg/kg LD50, oral (Rat)
  >2000 mg/kg LD50, skin (Rat)
 • expl. lim.: 3.2-8.6 % (v/v)
 • bp: 141-143 °C/1013 hPa
 • mp: -59 °C
 • transition temp: flash point 76 °C
 • density: 1.60 g/cm3 at 20 °C
 • storage temp.: 2-30°C

کاربرد 1-برومو 3کلرو پروپان

۱-برومو-۳-کلروپروپان در صنایع مختلف به عنوان یک ماده شیمیایی با کاربردهای گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به دلیل حاوی هالوژن‌ها مانند بروم و کلر و ویژگی‌های شیمیایی خود، در زمینه‌های زیر کاربرد دارد:

۱. صنعت شیمیایی: در تحقیقات شیمیایی و سنتز مواد آلی، ۱-برومو-۳-کلروپروپان به عنوان یک ماده میانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

۲. صنعت داروسازی: این ترکیب ممکن است در تولید برخی از داروها یا مواد دارویی به کار رود.

۳. صنایع الکترونیک: در تولید برخی از مواد و ترکیبات مورد نیاز در صنعت الکترونیک، این ترکیب به عنوان یک ماده میانی مفید به کار می‌رود.

۴. صنعت پلیمر: ممکن است در فرآیندهای ساخت پلیمرها و مواد پلیمری استفاده شود.

از آنجا که این ترکیب ویژگی‌های شیمیایی مناسبی دارد، کاربردهای ۱-برومو-۳-کلروپروپان در صنایع مختلف به دلیل تنوع و کارایی آن متنوع است.

خرید 1-برومو 3کلرو پروپان کد 845147

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی مرک آلمان و نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده های با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید 1-برومو 3کلرو پروپان کد 845147 با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد. 

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

خرید 1-برومو 3 کلرو پروپان

 

ساختار 1-برومو 3کلرو پروپان

۱-برومو-۳-کلروپروپان یک ترکیب شیمیایی با ساختار زیر است:

CH3CHBrCHCl2

در این ساختار، یک زنجیرهٔ سه‌کربنی (پروپان) وجود دارد و یک اتم بروم (Br) به یکی از اتم‌های هیدروژن در موقعیت سوم زنجیره متصل شده است. همچنین، یک اتم کلر (Cl) نیز به یکی از اتم‌های هیدروژن در موقعیت اول زنجیره متصل شده است. این ترکیب، یک هالوژنید آلی با خصوصیات خاص حاصل از حضور هالوژن‌ها است و ممکن است در مختلف صنایع و فرآیندهای شیمیایی به عنوان یک ماده میانی یا ماده اولیه استفاده شود.

اقدامات بیوشیمی 1-برومو 3کلرو پروپان

اقدامات بیوشیمیایی ممکن است به تأثیر ۱-برومو-۳-کلروپروپان در سیستم‌های زیستی اشاره کند. این ترکیب به عنوان یک هالوژنید آلی، ویژگی‌های خاصی دارد که در بیوشیمی و زیست‌شناسی می‌تواند تأثیرگذار باشد. برخی از اقدامات بیوشیمیایی ۱-برومو-۳-کلروپروپان عبارتند از:

۱. تأثیر بر فعالیت آنزیم‌ها:
ممکن است این ترکیب تأثیری بر فعالیت آنزیم‌های بیولوژیک داشته باشد که نقش مهمی در فرآیندهای زیستی دارند.

۲. تأثیر بر مسیرهای متابولیک:
ممکن است در مسیرهای متابولیک سلولی تأثیر گذار باشد و برخی از فرآیندهای بیوشیمیایی را تغییر دهد.

۳. تأثیر بر ساختار سلولی:
ممکن است تأثیراتی بر ساختار و عملکرد سلول‌ها و اجزاء سلولی اعمال کند.

۴. تأثیرات سمی:
برخی از ترکیبات هالوژنید آلی ممکن است به دلیل ویژگی‌های سمی خود تأثیرات منفی بر سلول‌ها و سیستم‌های زیستی داشته باشند.

تحقیقات بیشتر در زمینه بیوشیمیایی این ترکیب می‌تواند اطلاعات بیشتری در خصوص اثرات آن بر سیستم‌های زیستی فراهم کند.

فروش 1-برومو 3کلرو پروپان کد 845147

قیمت – فروش 1-برومو 3کلرو پروپان کد 845147

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش 1-برومو 3کلرو پروپان کد 845147 مرک آلمان می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

جهت اطلاعات بیشتر محصولات مرک آلمان کلیک کنید:

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)