دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

1-استیل پیپرازین

طیف مادون قرمز و رامان 1-acetylpiperazine در منطقه 4000-40cm-1 ثبت شده است. 1-استیل پیپرازین ممکن است در سنتز یک سری مشتقات ایندولیزینوکوئینولین-5،12-دیون جایگزین شده با 7-آلکوکسیل و 2-جایگزین-N-(نفت-1-ایل متیل)- پیریمیدین-4-آمین ها و 2 مورد استفاده قرار گیرد. -1- N-بنزهیدریل پیریمیدین-4-آمین های جایگزین.

استيل پیپرازین (Acetyl piperazine) یک ترکیب شیمیایی است که مشتق از پیپرازین (piperazine) می‌باشد. دارای فرمول شیمیایی C6H10N2O می‌باشد و از نظر ساختاری دو گروه استیل (CH3CO-) به یک مولکول پیپرازین متصل شده است.

استیل پیپرازین به عنوان یک ماده میانی و ماده‌ای مهم در صنایع شیمیایی استفاده می‌شود و در تولید برخی از ترکیبات دارویی و مواد شیمیایی دیگر نقش دارد.

شرکت دانش پژوهان شیمی وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که 1-استیل پیپرازین کد 359513  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

شرکت دانش پژوهان شیمی  نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید مواد شیمیایی سیگماآلدریچ  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

1-استیل پیپرازین

1-استیل پیپرازین (Acetyl piperazine) یک مرکب شیمیایی است که دارای فرمول شیمیایی C6H10N2O می‌باشد. این مرکب جزء خانواده‌ای از ترکیبات شیمیایی به نام پیپرازین‌ها است و دارای یک حلقه شش‌ضلعی است. در مولکول استیل پیپرازین، یک گروه استیل (CH3CO-) به یک اتم نیتروژن از حلقه پیپرازین پیوند زده شده است.

استیل پیپرازین در زمینه شیمی آلی و فارماکولوژی مورد استفاده قرار می‌گیرد و دارای برخی استفاده های مهم است که عبارتند از:

داروسازی: استیل پیپرازین به عنوان یک باز‌های آزاد کننده از هیدروژن مورد استفاده قرار می‌گیرد تا به عنوان یک گروه فعال در ساخت داروها عمل کند. این گروه فعال می‌تواند به طور انتخابی به گروه‌های کربوکسیل اتصال کند و ساختار داروها را تغییر دهد.

محافظت از آمین‌ها: استیل پیپرازین به عنوان یک گروه محافظتی در شیمی آلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این گروه محافظتی می‌تواند آمین‌ها را در حین واکنش‌های شیمیایی محافظت کند و به تولید محصولات مطلوب کمک کند.

ایجاد ترکیبات مختلف: استیل پیپرازین می‌تواند به عنوان ماده واسطه در سنتز برخی ترکیبات مهم مورد استفاده قرار بگیرد و به تولید مواد شیمیایی با خواص خاص کمک کند.

محلول‌های کاهنده: استیل پیپرازین می‌تواند به عنوان یک کاهنده در برخی واکنش‌ها به کار رود و در مواردی به بهبود بازده واکنش‌ها کمک کند.

استیل پیپرازین، مانند سایر ترکیبات شیمیایی، باید با احتیاط و به مطابقت با قوانین ایمنی شیمیایی و مقررات محلی استفاده شود. همچنین، به دلیل استفاده‌های خاصی که این ماده دارد، نیاز به تجربه و دانش کافی در زمینه شیمی آلی و داروسازی است

1-استیل پیپرازین

1-استیل پیپرازین

مشخصات محصول 1-استیل پیپرازین کد 359513

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: 1-استیل پیپرازین
 • نام لاتین: 1-Acetylpiperazine
 • کد: 359513
 • 99%
 • فرمول تجربی (نشانگذاری تپه): C6H12N2O
 • شماره CAS: 13889-98-0
 • وزن مولکولی: 128.17
 • بیلشتاین: 112220
 • شماره EC: 237-659-0
 • شماره MDL: MFCD00058676
 • شناسه ماده PubChem: 24862084
 • NACRES: NA.22

خواص محصول

 • Assay: 99%
 • mp: 31-34 °C (lit.)
 • solubility: methanol: soluble 1 g/10 mL, clear, colorless to faintly greenish-yellow
 • SMILES string: CC(=O)N1CCNCC1
 • InChI: 1S/C6H12N2O/c1-6(9)8-4-2-7-3-5-8/h7H,2-5H2,1H3
 • InChI key: PKDPUENCROCRCH-UHFFFAOYSA-N
1-استیل پیپرازین

1-استیل پیپرازین

بسته بندی

 • 5 گرم
 • 25 گرم

کاربرد 1-استیل پیپرازین

برخی از کاربردهای اصلی استیل پیپرازین عبارتند از:

تولید داروها: استیل پیپرازین به عنوان ماده میانی در سنتز برخی از داروها و ترکیبات دارویی استفاده می‌شود. این ترکیب به عنوان یک گروه حفاظتی نیز در سنتز داروها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سنتز مواد مخدر و عصبی: استیل پیپرازین ممکن است به عنوان مواد میانی در سنتز برخی از مواد مخدر و ترکیبات عصبی مورد استفاده قرار گیرد.

مواد رنگزای صنعتی: استیل پیپرازین در برخی از فرمولاسیون‌های مواد رنگزای صنعتی استفاده می‌شود.

مواد معدنی: استیل پیپرازین به عنوان یک ماده میانی در سنتز برخی از مواد معدنی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مهم است بدانید که استفاده از استیل پیپرازین و دیگر ترکیبات شیمیایی باید تحت نظارت متخصصین و با رعایت اصول ایمنی و بهداشتی انجام شود. همچنین، تمام مطالعات مرتبط با استیل پیپرازین باید در محیط‌های مناسب و با استفاده از تجهیزات و محلول‌های مناسب انجام شود.

خرید و فروش 1-استیل پیپرازین کد 359513

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده 1-استیل پیپرازین کد 359513 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

1-استیل پیپرازین

1-استیل پیپرازین

اقدامات بیوشیمی 1-استیل پیپرازین

استیل پیپرازین (Acetyl piperazine) یک ترکیب بیوشیمیایی است که در تحقیقات بیوشیمی و داروسازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب دارای گروه استری استیک اسید روی نیتروژن یک حلقه پیپرازین (C4H8N2) می‌باشد. در زیر چند استفاده مهم از استیل پیپرازین در بیوشیمی و داروسازی آورده شده است:

محلول‌پذیری داروها: استیل پیپرازین به عنوان یک حلال پویا و قوی به‌طور گسترده‌ای در صنایع داروسازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اضافه کردن استیل پیپرازین به برخی داروها می‌تواند محلول‌پذیری و جذب آن‌ها را افزایش دهد و در نتیجه اثربخشی بیولوژیکی دارو را بهبود بخشد.

مهار کننده‌های پروتئین‌ها: استیل پیپرازین به‌عنوان یک مهار کننده پروتئین‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب می‌تواند به تعدادی از پروتئین‌ها، مانند آنزیم‌ها، ریسپتورها و غیره متصل شده و فعالیت آن‌ها را کاهش دهد یا متوقف سازد.

تحقیقات زیست‌شناسی مولکولی: استیل پیپرازین می‌تواند به‌عنوان یک مولکول جانبی در تحقیقات زیست‌شناسی مولکولی مورد استفاده قرار بگیرد. این ترکیب می‌تواند در بررسی و تعیین ترکیبات شیمیایی و فیزیکی مولکول‌ها مفید باشد.

داروهای ضداضطراب: برخی از تحقیقات نشان داده‌اند که استفاده از استیل پیپرازین می‌تواند به‌عنوان یک داروی ضداضطراب مؤثر عمل کند و به کاهش اضطراب کمک کند.

مواد مخدر: استیل پیپرازین در بعضی از کشورها به عنوان مواد مخدر غیرقانونی شناخته شده است. استفاده غیرقانونی از این ترکیب تا حد زیادی به دلیل اثرات اعصابی و روانی آن است.

توجه داشته باشید که استفاده از استیل پیپرازین باید تحت نظارت و رهبری متخصصان مجرب بوده و از دسترسی غیرمجاز به این ترکیب باید پرهیز کرد. همچنین، هرگونه استفاده از این ترکیب به عنوان دارو یا ماده مخدر باید با قوانین و مقررات مربوطه هر کشور رعایت گردد.

1-استیل پیپرازین در تولید کدام داروها استفاده می شود؟

استیل پیپرازین به عنوان یک حلال قوی و مهارکننده پروتئین‌ها، در تولید بسیاری از داروها مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از داروهایی که استیل پیپرازین در تولید آن‌ها نقش دارد عبارتند از:

دیازپام: دیازپام یک داروی ضداضطراب و آرام‌بخش است که به کاهش تنش‌ها و اضطراب‌ها کمک می‌کند. استفاده از استیل پیپرازین در تولید دیازپام می‌تواند محلول‌پذیری و جذب این دارو را بهبود بخشد.

پرازوسین: پرازوسین یک داروی ضدپسوردی (آنتی‌هیستامین) است که برای کنترل علائم آلرژی مانند آبریزش بینی، سرفه و عطسه استفاده می‌شود. استفاده از استیل پیپرازین بهبود محلول‌پذیری این دارو و نتیجه‌بخشی آن را افزایش می‌دهد.

آنتی‌هیستامین‌ها: برخی از آنتی‌هیستامین‌ها، که به عنوان داروهای ضدآلرژیک و ضدانزوهیستامینی استفاده می‌شوند، حاوی استیل پیپرازین می‌باشند.

فنوباربیتال: فنوباربیتال یک داروی آرامبخش و خواب‌آور است که به‌عنوان مهارکننده سیستم عصبی مرکزی عمل می‌کند. استفاده از استیل پیپرازین می‌تواند کمک کند تا محلول‌پذیری و جذب این دارو افزایش یابد.

تیوفیلین: تیوفیلین یک داروی برونکودیلاتور و مسکن استفاده می‌شود که در درمان بیماری‌های ریوی مانند آسم و برونشیت کاربرد دارد. استفاده از استیل پیپرازین می‌تواند بهبود محلول‌پذیری و اثربخشی این دارو را افزایش دهد.

این لیست تنها نمونه‌ای از داروهایی است که استیل پیپرازین در تولید آن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از استیل پیپرازین در تولید داروها بهبود ویژگی‌های فیزیکوشیمیایی داروها را به همراه دارد و می‌تواند اثربخشی و قابلیت جذب آن‌ها را بهبود بخشد.

قیمت -فروش 1-استیل پیپرازین کد 359513

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) 1-استیل پیپرازین کد 359513 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید 1-استیل پیپرازین کد 359513 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)