دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

1,5-Diamino-2-methylpentane

1,5Diamino2-methylpentane یک ترکیب شیمیایی است که از خانواده آمین‌ها می‌باشد. این ترکیب دارای یک زنجیره هیدروکربنی با یک گروه متیل (-CH3) و دو گروه آمین (-NH2) است. این ترکیب به عنوان یک ماده میانجی مهم در تولید برخی ترکیبات شیمیایی و دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله کاربردهای این ترکیب می‌توان به استفاده در تولید مواد افزودنی، داروها، مواد حفاظتی، و رنگ‌ها اشاره کرد.

این ترکیب معمولاً به عنوان یک ماده پایه در ترکیبات شیمیایی پیچیده‌تر مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از این ترکیب نیازمند رعایت دقیق دستورالعمل‌ها و استانداردهای ایمنی است تا اثرات مخرب بر سلامتی انسان‌ها و محیط زیست به حداقل رسانده شود.

شرکت دانش پژوهان شیمی وارد کننده اصلی مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص برند سیگماآلدریچ  و مرک آلمان در ایران می باشد. این شرکت با واردات برند سیگما اورجینال توانسته مواد اولیه تولید کنندگان داروسازی ها و محققان را تامین نماید.

1,5-Diamino-2-methylpentane

1,5-Diamino-2-methylpentane یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک آمین دی‌الیلیک مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب دارای یک زنجیره هیدروکربنی پنج کربنی با یک گروه متیل (-CH3) و دو گروه آمین (-NH2) است. این ماده در تولید انواع مواد شیمیایی و دارویی به عنوان یک ماده میانجی یا فعال استفاده می‌شود.

1,5-Diamino-2-methylpentane به عنوان یک ماده پایه در تولید انواع مواد افزودنی، رنگ‌ها، مواد حفاظتی و داروها مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین از آن به عنوان یک کاتالیزور در فرآیندهای شیمیایی مختلف استفاده می‌شود. این ترکیب به دلیل ویژگی‌های خود می‌تواند در تولید مواد مختلفی از جمله مواد حفاظتی، داروها و مواد افزودنی مورد استفاده قرار گیرد.

مطالعات بیشتر درباره این ترکیب می‌تواند به درک بهتر از ویژگی‌ها و کاربردهای آن در صنایع مختلف کمک کند. همچنین استفاده ایمن و مؤثر از این ترکیب نیازمند رعایت دقیق دستورالعمل‌ها و استانداردهای ایمنی مرتبط با استفاده از محصول مذکور است.

مشخصات محصول

 

1,5-Diamino-2-methylpentane-2

 

1,5-Diamino-2-methylpentane.

 

۱،۵-Diamino-۲-methylpentane یک ترکیب شیمیایی است که از خانواده آمین‌ها می‌باشد و دارای ساختاری ویژه است. این ترکیب دارای یک زنجیره هیدروکربنی پنج کربنی است که دارای یک گروه متیل (-CH۳) و دو گروه آمین (-NH۲) می‌باشد. این ترکیب معمولاً به عنوان یک ماده میانجی مورد استفاده قرار می‌گیرد و در فرآیندهای مختلف صنعتی و تولید داروها به کار می‌رود.

کاربردهای 1,5 دی آمینو-2-متیل پنتان

۱،۵-Diamino-۲-methylpentane به عنوان یک ماده اصلی در تولید انواع مواد شیمیایی و دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از کاربردهای این ترکیب عبارتند از:

۱. استفاده در تولید مواد افزودنی: این ترکیب می‌تواند در تولید انواع مواد افزودنی مورد استفاده قرار گیرد و به عنوان یک ماده فعال در این صنایع عمل می‌کند.

۲. کاربردهای دارویی: ۱،۵-Diamino-۲-methylpentane می‌تواند به عنوان یک ماده اصلی در تولید برخی داروها مورد استفاده قرار گیرد و در صنعت داروسازی اهمیت بالایی دارد.

۳. استفاده در صنایع شیمیایی: این ترکیب می‌تواند در تولید انواع مواد شیمیایی مورد استفاده قرار گیرد و در فرآیندهای مختلف صنعتی به کار رود.

ساختار

۱،۵-Diamino-۲-methylpentane دارای یک زنجیره هیدروکربنی پنج کربنی است که دارای گروه متیل و دو گروه آمین است. این ساختار ویژه می‌تواند در تعیین ویژگی‌ها و کاربردهای این ترکیب در صنایع مختلف مؤثر باشد.

اقدامات بیوشیمی

بررسی اقدامات بیوشیمی محصول ۱،۵-Diamino-۲-methylpentane می‌تواند به درک بهتر از تعاملات این ترکیب با سیستم‌های زیستی مختلف کمک کند. برخی از اقدامات بیوشیمی مرتبط با این محصول عبارتند از:

  1. تأثیرات بیولوژیکی: بررسی تأثیرات بیولوژیکی ۱،۵-Diamino-۲-methylpentane بر سلول‌ها و بافت‌ها می‌تواند به درک بهتر از تأثیرات این ترکیب در سطح زیستی کمک کند.
  2. تعامل با پروتئین‌ها: بررسی تعاملات این ترکیب با پروتئین‌ها می‌تواند به درک مکانیسم عملکرد این ماده در سطح سلولی و مولکولی کمک کند.
  3. تأثیرات در مسیرهای سیگنالینگ سلولی: بررسی تأثیرات این محصول در مسیرهای سیگنالینگ سلولی می‌تواند به درک مکانیسم‌های تنظیمی در سلول‌ها کمک کند.

اطلاعات به دست آمده از این اقدامات بیوشیمی می‌تواند در بهبود فهم ما از ویژگی‌ها و کاربردهای ۱،۵-Diamino-۲-methylpentane در صنایع مختلف مؤثر باشد.

1,5-Diamino-2-methylpentane
1,5 دی آمینو-2-متیل پنتان

 کمپانی سیگماآلدریچ به عنوان  یکی از تولید کنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت دانش پژوهان شیمی در ایران،  نمایندگی سیگماآلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد. 

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است. 

شرکت دانش پژوهان شیمی بطور مستمر فعالیت خود را درحوزه فروش مواد شیمیایی و آزمایشگاهی و فروش تجهیزات آزمایشگاهی ادامه داده و این شرکت علاوه بر فروش محصولات شیمیایی، مواد شیمیایی مورد نیاز درصنعت داروسازی را نیز برای شرکت های دارویی تامین می کند. 

تاکنون افتخار داشته ایم با بیش از ۱۰ شرکت دارویی به شکل مستقیم و با بیش از ۲۰ شرکت دارویی به شکل غیر مستقیم همکاری داشته باشیم. ما موفقیت خود را مدیون ارائه تجهیزات آزمایشگاهی با بهترین کیفیت، رعایت استانداردهای جهانی، گسترش روزافزون امکانات و بیش از هر چیز توجه خاص به رضایت مصرف ‌کنندگان می‌ دانیم. 

1,5-Diamino-2-methylpentane

قیمت – فروش 1,5 دی آمینو-2-متیل پنتان

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی، آزمایشگاهی و صنعتی بخصوص فروش  1,5-Diamino-2-methylpentane می باشد. این شرکت در زمینه واردات و توضیع این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه  محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

 مشاهده کاتالوگ 1,5-Diamino-2-methylpentane

 

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)