دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

اتوکسیدآلومینیوم

ممکن است از اتوکسیدآلومینیوم برای تهیه γ-آلومینای مزوپور با خواص مناسب استفاده شود. همچنین می توان از آن برای رشد لایه های نازک Al2O3 توسط رسوب لایه اتمی استفاده کرد.

اتوکسید آلومینیوم (به انگلیسی: Aluminum hydroxide) یک ترکیب شیمیایی است که به صورت پودر سفید رخ می‌دهد. این ترکیب شیمیایی از دو عنصر، آلومینیوم (Al) و هیدروژن (H) تشکیل شده است و فرمول شیمیایی آن Al(OH)3 است.

اتوکسیدآلومینیوم یکی از ترکیبات مهمی است که در موارد مختلف به کار می‌رود.

شرکت دانش پژوهان شیمی وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که اتوکسیدآلومینیوم کد 235857  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

شرکت دانش پژوهان شیمی  نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید مواد شیمیایی سیگماآلدریچ  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

اتوکسیدآلومینیوم

استفاده‌های اصلی اتوکسیدآلومینیوم شامل موارد زیر می‌شود:

ضد اسیدها: اتوکسید آلومینیوم به عنوان یک ضد اسید استفاده می‌شود و به دلیل خصوصیات بازی (قاعده) خود، از جمله مواردی که در کنترل سطح اسیدهای معده برای درمان بیماری‌های معده و انسداد معده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ضد عفونی‌کننده: اتوکسید آلومینیوم به عنوان ضد عفونی‌کننده به کار می‌رود، به خصوص در تهیه واکسن‌ها، سرم‌ها و داروها.

جاذب: اتوکسید آلومینیوم به عنوان جاذب مواد مخرب مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، در برخی داروها، اتوکسید آلومینیوم به عنوان جاذب برای جذب یون‌های فلزی از دستگاه گوارش استفاده می‌شود.

مواد آتش‌سوزی‌کننده: اتوکسید آلومینیوم به عنوان ماده‌ای مقاوم در برابر حرارت و آتش‌سوزی در برخی محصولات مانند رنگ‌ها، پوشاک و مصالح ساختمانی به کار می‌رود.

ماده‌ای که در تهیه آلومینیوم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مصرف این ترکیب باید تحت نظر پزشک یا تخصصی داروسازی صورت بگیرد، زیرا مصرف بی‌رویه آن ممکن است منجر به عوارض جانبی مختلف شود.

مشخصات محصول اتوکسیدآلومینیوم کد 235857

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: اتوکسیدآلومینیوم
 • نام لاتین: Aluminum ethoxide
 • کد: 235857
 • 97%
 • مترادف(ها): تری اتاکسید آلومینیوم، تری اتوکسی آلومینیوم
 • فرمول خطی: Al(OC2H5)3
 • شماره CAS: 555-75-9
 • وزن مولکولی: 162.16
 • بیلشتاین: 3678970
 • شماره EC: 209-105-8
 • شماره MDL: MFCD00009658
 • شناسه ماده PubChem: 24854120
 • NACRES: NA.23
اتوکسیدآلومینیوم-

اتوکسیدآلومینیوم-

خواص محصول

 • سنجش: 97%
 • فرم: پودر و تکه ها، جامد
 • مناسب بودن واکنش
  هسته: آلومینیوم
 • mp: 154-159 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • سیم SMILES: CCO[Al](OCC)OCC
 • InChI
  1S/3C2H5O.Al/c3*1-2-3;/h3*2H2,1H3;/q3*-1;+3
 • کلید InChI
  JPUHCPXFQIXLMW-UHFFFAOYSA-N

بسته بندی

 • 25 گرم
 • 100 گرم
اتوکسیدآلومینیوم-

اتوکسیدآلومینیوم-

کاربرد اتوکسیدآلومینیوم

اتوکسیدآلومینیوم به عنوان یک ترکیب شیمیایی مهم در بسیاری از صنایع و کاربردها استفاده می‌شود. مهم‌ترین کاربردهای این ترکیب عبارتند از:

ضد اسیدها: یکی از کاربردهای اصلی اتوکسید آلومینیوم، در تهیه داروها و مکمل‌هایی است که برای درمان مشکلات گوارشی مانند سوزش معده، برآمدگی معده و ازدرد معده مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به عنوان یک ضد اسید کار می‌کند و با کاهش میزان اسید معده به بهبود علائم بیماری‌های معده کمک می‌کند.

جاذب: اتوکسیدآلومینیوم به عنوان یک جاذب برای جذب یون‌های فلزی از دستگاه گوارش استفاده می‌شود. این خاصیت جذب کننده به این ترکیب کمک می‌کند تا مواد مخرب و زاید موجود در بدن جذب شوند و از ایجاد مشکلات جدی جلوگیری شود.

ضدعفونی‌کننده: اتوکسید آلومینیوم به عنوان یک ماده ضدعفونی‌کننده به کار می‌رود و در تهیه واکسن‌ها، سرم‌ها و داروها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ویژگی از آن در حفظ ایمنی و اثربخشی بیماری‌های واکسینه‌ای نقش دارد.

ماده‌ای که در تهیه آلومینیوم مورد استفاده قرار می‌گیرد: اتوکسید آلومینیوم یکی از مواد اولیه مورد نیاز برای تولید آلومینیوم است. این ترکیب در صنعت فلزات به عنوان ماده مهمی در فرایند استخراج و تصفیه آلومینیوم از بوکسیت (باکتریت) که منبع اصلی آلومینیوم است، استفاده می‌شود.

کاربردهای آتش‌سوزی‌کننده: اتوکسیدآلومینیوم به عنوان ماده‌ای مقاوم در برابر حرارت و آتش‌سوزی در برخی محصولات مانند رنگ‌ها، پوشاک، و مصالح ساختمانی استفاده می‌شود. این خاصیت آتش‌سوزی‌کننده آن به عنوان یک افزودنی مهم در برخی محصولات صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در نهایت، لازم به ذکر است که مصرف اتوکسید آلومینیوم باید تحت نظر متخصصین بهداشت و داروسازی انجام شود، زیرا مصرف بی‌رویه و نادرست آن ممکن است منجر به عوارض جانبی و مشکلات جدی شود.

خرید و فروش اتوکسیدآلومینیوم کد 235857

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده اتوکسیدآلومینیوم کد 235857 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی اتوکسیدآلومینیوم

اقدامات بیوشیمیایی مرتبط با اتوکسید آلومینیوم به عنوان یک ترکیب شیمیایی مهم و در موارد مختلف از جمله درمان بیماری‌های گوارشی و استفاده‌های دارویی، واکسن‌ها، ضد عفونی‌کننده‌ها و آتش‌سوزی‌کننده‌ها عبارتند از:

اثر ضد اسید: اتوکسید آلومینیوم به دلیل خصوصیت بازی (قاعده) خود به عنوان یک ضد اسید عمل می‌کند. این خاصیت باعث کاهش میزان اسید معده می‌شود که می‌تواند در درمان مشکلات گوارشی مانند سوزش معده، برآمدگی معده و ازدرد معده مفید باشد.

جذب یون‌های فلزی: اتوکسید آلومینیوم به عنوان یک جاذب استفاده می‌شود. این ترکیب می‌تواند به طور انتخابی یون‌های فلزی از دستگاه گوارش جذب کند و از جذب زیاد این یون‌ها توسط بدن جلوگیری کند. این خاصیت به عنوان جزء مهمی از برخی داروها و مکمل‌ها استفاده می‌شود.

ضدعفونی‌کننده: اتوکسیدآلومینیوم به عنوان یک ماده ضدعفونی‌کننده در واکسن‌ها، سرم‌ها و داروها استفاده می‌شود. این ویژگی به حفظ ایمنی و اثربخشی بیماری‌های واکسینه‌ای کمک می‌کند.

استفاده در صنعت فلزات: اتوکسید آلومینیوم یکی از مواد اولیه برای تولید آلومینیوم است. در صنعت فلزات، این ترکیب به عنوان ماده مهمی در فرایند استخراج و تصفیه آلومینیوم از بوکسیت (باکتریت)، منبع اصلی آلومینیوم، استفاده می‌شود.

کاربردهای آتش‌سوزی‌کننده: اتوکسید آلومینیوم به عنوان ماده‌ای مقاوم در برابر حرارت و آتش‌سوزی در برخی محصولات مانند رنگ‌ها، پوشاک، و مصالح ساختمانی استفاده می‌شود. این خاصیت آتش‌سوزی‌کننده به عنوان یک افزودنی مهم در برخی محصولات صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

استفاده‌های بیوشیمیایی اتوکسید آلومینیوم باید تحت نظر متخصصین بهداشت و داروسازی انجام شود، زیرا مصرف نادرست آن ممکن است به جای تاثیر مثبت، عوارض جانبی و مشکلات جدی به همراه داشته باشد.

اتوکسیدآلومینیوم-

اتوکسیدآلومینیوم-

اتوکسیدآلومینیوم در تولید کدام داروها استفاده می شود؟

اتوکسید آلومینیوم به عنوان یک ماده مؤثر و کمکی در تولید برخی داروها استفاده می‌شود. مصرف این ترکیب در داروها به دلیل خصوصیات ضد اسیدی و جذب‌کنندگی اش انجام می‌شود. برخی از دسته‌های داروهایی که اتوکسید آلومینیوم در تولید آنها استفاده می‌شود، عبارتند از:

ضد اسیدها: اتوکسیدآلومینیوم به عنوان یک ضد اسید کاربرد دارد و در تهیه داروها برای درمان مشکلات گوارشی مانند سوزش معده، برآمدگی معده و ازدرد معده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ضد اسهال: این ترکیب می‌تواند به عنوان یک افزودنی به داروهای ضد اسهال مورد استفاده قرار گیرد، زیرا خاصیت جذب‌کنندگی اش می‌تواند در جذب مواد زاید و مخرب در دستگاه گوارش کمک کند.

واکسن‌ها: اتوکسید آلومینیوم به عنوان یک ماده جاذب در برخی واکسن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این استفاده به حفظ اثربخشی و پایداری واکسن‌ها کمک می‌کند.

سرم‌ها و ضدعفونی‌کننده‌ها: اتوکسید آلومینیوم به عنوان یک ماده ضدعفونی‌کننده در تهیه سرم‌ها و برخی داروها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در هر صورت، استفاده از اتوکسید آلومینیوم باید تحت نظر پزشک یا متخصص بهداشت و داروسازی انجام شود، زیرا مصرف نادرست آن ممکن است منجر به عوارض جانبی و مشکلات جدی شود. همچنین، همواره اطلاعات مرتبط با هر دارو را از منبع معتبر و متخصص بهداشت و داروسازی بگیرید.

قیمت -فروش اتوکسیدآلومینیوم کد 235857

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) اتوکسیدآلومینیوم کد 235857 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید اتوکسیدآلومینیوم کد 235857 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)