راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

شماره های تماس:

66859216 – 66859220

09129618292

اسیدآمینه ال آسپارتیک اسیدکد A7219

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. شما می توانید محصول اسیدآمینه ال آسپارتیک اسیدکد A7219 را از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید کمپانی مرک آلمان یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود.

به جرات می توان گفت که محصولات این برند معروف و نام آشنا را می توان در تمام آزمایشگاهها و مراکز تحقیقاتی یافت. دلیل آن هم تنها به خاطر کیفیت و تنوعیست که مرک در محصولات خود دارد. کمپانی مرک در سال 2015 تصمیم به گسترش شعاع کاری خود شد، از این رو امتیاز شرکت بزرگ تولیدی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ را خریداری نمود و از آن پس محصولات مرک آلمان با لیبل مرک & سیگما روانه بازارهای جهانی شد.

اسیدآمینه ال آسپارتیک اسیدکد A7219

اسیدآمینه ال آسپارتیک اسیدکد A7219  نوعی آلفا-اسید آمینه با فرمول شیمیایی HOOCCH(NH2)CH2COOH است که دارای دو ساختار فضایی L و D می باشد. ال اسپارتیک اسید به طور طبیعی در بدن درون غده هیپوفیز ، هیپوتالاموس و بیضه ها وجود دارد. این نوع اسید آمینه به تولید هورمون های رشد کمک می کند و توان جنسی را افزایش می دهد. در صورتی که میزان ال اسپارتیک اسید در بدن کاهش یابد، انرژی سلول ها کاهش یافته و به تبع آن خستگی شدید به همراه دارد. دانه های جوانه زده و پروتئین های گیاهی سرشار از اسپارتیک اسید هستند.

مشخصات ماده:

 • نام ماده : اسیدآمینه ال اسپارتیک اسید
 • کد ماده : A7219
 • نام لاتین : L-Aspartic acid
 • نام مترادف : آمینو بوتاندیوئیک اسید
 • بسته بندی : 100 گرمی – 1 کیلوگرمی

ویژگی اسیدآمینه ال آسپارتیک اسیدکد A7219

 • افزایش سطح تستسترون در بدن
 • کمک به تولید پروتئین های دستگاه دفاعی بدن
 • کمک به عملکرد مولکول های DNA و RNA

کاربرد اسیدآمینه ال آسپارتیک اسیدکد A7219

 • درمان خستگی
 • افزایش تولید هورمون های رشد
 • درمان اختلالات عصبی و مغذی
 • کمک به دفع آمونیاک اضافی و محافظت از کبد

اسیدآمینه ال آسپارتیک اسیدکد A7219

1. شناسایی محدودیت های کنترل کننده باقیمانده ها در مقابل افزایش فعالیت های پروتئین های IFITM در ورود به ویروس های کرونای انسانی.

ژائو ایکس؛ سهگال ام؛ هو زی؛ چنگ جی؛ شو اس؛ وو اس؛ گو اف؛ لی مارچند اس جی؛ لین اچ؛ چانگ جی؛ گو جی تی جی ویرول. 2018 فوریه 26; 92 (6). pii: e01535-17. doi: 10.1128/JVI.01535-17. چاپ 15 مارس 2018.
پروتئین های گذرنده القا شده با اینترفرون (IFITMs) فاکتورهای محدود کننده ای هستند که ورود عفونی بسیاری از ویروس های RNA پوشش دار را مهار می کنند.

با این حال، قبلاً نشان دادیم که IFITM2 و IFITM3 انسانی عوامل میزبان ضروری هستند که ورود ویروس کرونای انسانی (HCoV) OC43 را تسهیل می‌کنند. در تلاش مستمر برای رمزگشایی مکانیسم مولکولی زیربنایی مدولاسیون دیفرانسیل IFITM ورود HCoV، ما نقش موتیف‌های ساختاری مهم برای تغییرات پس از ترجمه پروتئین IFITM، قاچاق درون سلولی و الیگومریزاسیون را در تعدیل ورود پنج HCoV بررسی کردیم.

ما دریافتیم که سه جهش مجزا در IFITM1 یا IFITM3 فاکتورهای محدودکننده میزبان را برای افزایش ورود ناشی از پروتئین‌های سنبله ویروس کرونای سندرم تنفسی حاد (SARS-CoV) و/یا کروناویروس سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS-CoV) تبدیل می‌کنند.

اول، جایگزینی تیروزین 20 IFITM3 با آلانین یا اسید آسپارتیک برای تقلید از IFITM3 فسفریله نشده یا فسفریله، فعالیت آن را برای مهار ورود HCoV-NL63 و -229E کاهش داد، اما ورود SARS-CoV و MERS-CoV را افزایش داد. دوم، جایگزینی تیروزین 99 IFITM3 با آلانین یا اسید آسپارتیک فعالیت آن را برای مهار ورود HCoV-NL63 و SARS-CoV کاهش داد، اما ورود MERS-CoV را ارتقا داد. اسیدآمینه ال آسپارتیک اسیدکد A7219

2. قرار گرفتن کوتاه مدت در معرض غلظت های کم الکل در طول رشد جنینی تنها اثر ظریف و وابسته به فشار بر سطوح پنج انتقال دهنده عصبی اسید آمینه در گورخرماهی دارد. اسیدآمینه ال آسپارتیک اسیدکد A7219

Mahabir S; Chatterjee D; Gerlai R Neurotoxicol Teratol. 2018 ژوئیه – اوت؛ 68:91-96. doi: 10.1016/j.ntt.2018.05.005. Epub 2018 7 ژوئن.

گورخرماهی با موفقیت برای مدل سازی و مطالعه اثرات قرار گرفتن در معرض الکل جنینی به کار گرفته شده است. نشان داده شده است که قرار گرفتن کوتاه مدت در معرض غلظت کم الکل در طول رشد جنینی به طور قابل توجهی رفتار اجتماعی و همچنین سیستم های دوپامینرژیک و سروتونرژیک در گورخرماهی را مختل می کند. با این حال، تجزیه و تحلیل اثرات بالقوه قرار گرفتن در معرض الکل جنینی بر سایر سیستم های انتقال دهنده عصبی اسید آمینه انجام نشده است.

در اینجا ما مواد شیمیایی عصبی به‌دست‌آمده از گورخرماهی نژاد AB و TU بالغ را که در 24 ساعت پس از لقاح به مدت 2 ساعت در محلول‌های 0.00٪ (شاهد)، 0.25٪، 0.50٪، 0.75٪ یا 1.00٪ محلول الکل (حجم / حجم٪) غوطه ور شده بودند، تجزیه و تحلیل کردیم. . از عصاره کل مغز، سطح گلوتامات، آسپارتات، گلیسین، تورین و گابا را با استفاده از کروماتوگرافی مایع با کارایی بالا (HPLC) اندازه‌گیری کردیم. اسیدآمینه ال آسپارتیک اسیدکد A7219

ما دریافتیم که قرار گرفتن در معرض الکل جنینی هیچ اثر قابل توجهی بر سطوح گلوتامات، آسپارتات، گلیسین و GABA در گورخرماهی AB و TU ندارد. گورخرماهی AB افزایش قابل توجهی از سطوح تورین را نشان داد، اما تنها در گروه بالاترین دوز الکل نسبت به شاهد. این نتایج، اگرچه عمدتاً منفی، همراه با یافته‌های قبلی نشان می‌دهند که ناهنجاری‌های رفتاری ناشی از قرار گرفتن در معرض الکل جنینی که قبلاً برای گورخرماهی AB توضیح داده شد، ممکن است در درجه اول به دلیل تغییر مکانیسم‌های دوپامینرژیک و سروتونرژیک باشد.

3. اثرات ضد دیابت اسیدآمینه ال آسپارتیک اسیدکد A7219

معزی ل؛ ارشدی س.س؛ معتضدیان ط؛ سراج سحر؛ دهقانی ف. ایران J Pharm Res. زمستان 2018؛ 17 (1): 353-364.
دیابت قندی گروهی از اختلالات متابولیک است که با افزایش قند خون و اختلال در ترشح و عملکرد انسولین مشخص می شود. بسیاری از گیاهان ضد دیابت وجود دارند که می‌توانند منابع مفیدی برای تولید داروهای جدید که می‌توانند در درمان دیابت استفاده شوند، فراهم کنند.

هدف اصلی این تحقیق بررسی خواص ضد دیابتی اندام های هوایی ;Amygdalus lycioides. در موش های دیابتی ناشی از استرپتوزوسین 60 موش صحرایی به 6 گروه تقسیم شدند: کنترل دیابتی ناشی از استرپتوزوسین، گروه دیابتی تحت درمان با انسولین، و چهار گروه دیابتی تحت درمان با آمیگدالوس لیسیوئیدها (125، 250، 500 و 1000 میلی گرم بر کیلوگرم در روز).

پس از 2 هفته مصرف عصاره گیاهی، اثرات عصاره ها بر روی گلوکز خون، وزن بدن، BUN، کراتینین، کلسترول تام، LDL، HDL، تری گلیسیرید، پروتئین کل، سدیم، پتاسیم و آنزیم های پلاسما (آسپارتات آمینوترانسفراز، آلانین آمینوترانسفراز و قلیایی) فسفاتاز) آنالیز شد. اسیدآمینه ال آسپارتیک اسیدکد A7219

پانکراس موش ها نیز برای مطالعات استریولوژیک رنگ آمیزی شد. ارزیابی فیتوشیمیایی این عصاره وجود ترکیبات فلاونوئیدی و تانن را نشان داد. سطوح سرمی گلوکز و تست تحمل گلوکز کاهش را در درمان با ;Amygdalus lycioides نشان داد. (1000 میلی گرم بر کیلوگرم). اسیدآمینه ال آسپارتیک اسیدکد A7219

قیمت – فروش اسیدآمینه ال آسپارتیک اسیدکد A7219

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی، آزمایشگاهی و صنعتی بخصوص محصولات سیگماآلدریچ و فروش اسیدآمینه ال آسپارتیک اسیدکد A7219، می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216   (ساعات تماس:8:30 الی 19)
021-66859220
واتساپ:09129618292  (ساعات تماس 24ساعت)