دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

کاربرد مواد شیمیایی مرک در نساجی

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی مرک آلمان بخصوص محصولات نایاب است. شما می توانید کاربرد مواد شیمیایی مرک در نساجی را در این سایت جستجو و مشاهده فرمایید. با توجه به سختی واردات و تحریم های پیش رو این شرکت توانسته مواد شیمیایی مورد نیاز محققان و شرکت های داروسازی را با مشکلات فراوان وارد نموده و آنها را به دست متقاضیان این محصولات برساند. امیدواریم بتوانیم با ارائه بهترین خدمات شما را در رسیدن به اهدافتان یاری نماییم.

کاربرد مواد شیمیایی مرک در نساجی

صنایع نساجی علاوه بر مواد شیمیایی آزمایشگاهی نیاز به محصولات شیمیایی صنعتی نیز دارند. بنا بر این شرکت دانش پژوهان شیمی علاوه بر واردات محصولات آزمایشگاهی، صنعتی را هم وارد می نماید تا بتواند نیاز شرکت های تولیدی و صنعتی را نیز برآورده نماید. کاربرد مواد شیمیایی مرک در نساجی

کاربرد مواد شیمیایی مرک در نساجی، شامل نقش و کارکرد موادی است که در صنعت نساجی مورد استفاده قرار می گیرد. مواد شیمیایی که در نساجی مورد استفاده قرار می گیرند به طور کلی شامل موارد زیر می باشد:

  1. آب اکسیژنه
  2. استیک اسید
  3. فرمیک اسید
  4. کربنات سدیم
  5. جوش شیرین
  6. سود پرک
  7. ضد کف سیلیکونی
  8. آنتی استاتیک
  9. نرم کننده ها

با توجه به اهمیت کاربرد مواد شیمیایی مرک در نساجی، به بررسی کلی هر یک از این مواد می پردازیم. آب اکسیژنه یک مایع ناروان آبی رنگ است که جهت سفید کنندگی در نساجی به کار می رود. همچنین یکی از خواص آب اکسیژنه خوراکی، رنگ بری و ضد عفونی کنندگی می باشد که در نساجی استفاده می شود. استیک اسید یکی از ساده ترین کربوکسیلیک اسیدها است که خاصیت امتزاج پذیری بالایی در نساجی دارد.

کاربرد فرمیک اسیدها یا اصطلاحاً جوهر مورچه، در صنایع غذایی و دامی و نساجی، جهت نگهدارندگی می باشد.

کاربرد مواد شیمیایی مرک در نساجی

نقش مواد شیمیایی مرک در نساجی

از جمله کاربرد مواد شیمیایی مرک در نساجی می توان به کاربرد مواد کربنات سدیم، جوشی شیرین، سود پرک و … اشاره نمود. کربنات سبک ماده ای سفید و بی بو به صورت پودر است که به دو صورت سبک و سنگین یافت می شود. از کاربردهای کربنات سدیم، صنعت شیشه سازی، پودر شوینده، رنگ سازی، نساجی و مواد نفتی می باشد.

کاربرد جوش شیرین جهت به عمل آوردن نخ ها، رنگرزی، چاپ پارچه و به طور کلی صنعت نساجی تعریف می شود. از مواد شیمیایی مرک در نساجی می توان به سود پرک اشاره نمود که به صورت پرک یا پولک یافت می شود. از کاربردهای سود پرک، صنایع نساجی، شویندگی، غذایی، نفتی و الکل سازی می باشد.

از کاربردهای آنتی استاتیک، گرفتن الکتریسیته نخ ها، نرم کنندگی و خاصیت لیزر کنندگی می باشد. نرم کننده ها موادی هستند که جهت بهبود خاصیت ضد الکتریسیته و افزایش دوزندگی در نساجی استفاده می شوند.

خرید و فروش مواد شیمیایی

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص محصولات مرک آلمان، سیگماآلدریچ، و مواد شیمیایی صنعتی می باشد که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

 

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی:

021-66859216
021-66859220  

(ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

مواد شیمیایی صنعتی مرک مواد شیمیایی مرک در صنعت نساجی   سوالات متداول : کاربرد مواد شیمیایی مرک در نساجی چیست ؟ کدام شرکت نمایندگی مواد شیمیایی مرک آلمان است ؟