دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

متول (Metol) کد 69750

متول (Metol) کد 69750 یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک توسیع‌دهنده در فرآیندهای تصویربرداری پرکاربرد استفاده می‌شود، به‌خصوص در فرآیندهای پوسته‌گذاری (developing) در عکاسی فیلمی سیاه و سفید. این ترکیب معمولاً در فرمولاسیون‌های محلول‌های حاوی توسیع‌دهنده برای پردازش فیلم‌های نگاتیو (negative films) استفاده می‌شود.

متول به عنوان یک توسیع‌دهنده موثر و پایدار شناخته می‌شود که به عنوان یکی از اجزای اصلی محلول‌های پوسته‌گذاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب دارای ویژگی‌های شیمیایی که به‌طور موثر در فرآیند تصویربرداری و پردازش فیلم‌های سیاه و سفید اثر می‌گذارد و می‌تواند به بهبود کیفیت و شارپنس تصاویر کمک کند.

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. متول (Metol) کد 69750 یکی از این محصولات می باشد. شما می توانید محصولات و اطلاعات تاریخچه کمپانی سیگماآلدریچ را از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید مرک یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود.

متول (Metol) کد 69750

متول (Metol) کد 69750 نام تجاری برای ترکیب آلی با فرمول [HOC6H4NH2(CH3)]HSO4 است. این نمک سولفات N-methylaminophenol است. این نمک بی رنگ یک توسعه دهنده عکاسی محبوب است که در عکاسی تک رنگ استفاده می شود.

شرکت دانش پژوهان شیمی  نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید مواد شیمیایی سیگماآلدریچ  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

مشخصات متول (Metol) کد 69750

متول (Metol) کد 69750 یکی از محصولات تولیدی کمپانی سیگماآلدریچ می باشد. سیگماآلدریچ یک شرکت تولید کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی با برندی معتبر در دنیا است. بیشترین محصولاتی که این کمپانی تولید می نماید به صورت تخصصی بوده، در اندازه و مقدار بسیار کم نام این برند در بین مصرف کنندگان و محققان بسیار آشناست .

69750

Sigma-Aldrich

Metol

purum, for photographic purposes, ≥98.0% (HPLC)
Synonym(s):4-(Methylamino)phenol hemisulfate salt, Metol
Linear Formula:C7H9NO · 1/2H2SO4
CAS Number:55-55-0
Molecular Weight:172.19
Beilstein:3919382
EC Number:200-237-1
MDL number:MFCD00013140
PubChem Substance ID:329761927
NACRES:NA.22

متول (Metol) کد 69750-min

سنتز

چندین روش برای تهیه N-methylaminophenol وجود دارد. این توسط دکربوکسیلاسیون N-4-hydroxyphenylglycine (Glycin) ایجاد می شود. می توان آن را با واکنش هیدروکینون با متیلامین به دست آورد.

ساختار متول (Metol)

ساختار متول، یا Metol، به صورت شیمیایی به شکل یک ترکیب آلی ارگانیک است که به عنوان یک توسیع‌دهنده در فرآیندهای پوسته‌گذاری فیلم‌های سیاه و سفید استفاده می‌شود. این ترکیب معمولاً با نام تجاری Metol مشهور است. ساختار شیمیایی متول شامل گروه‌های عاملی مختلفی است که از اتصالات هیدروکسیل و آمینی تشکیل شده‌اند.

به طور کلی، متول دارای یک هسته بنزن با یک گروه هیدروکسیل (-OH) و یک گروه آمینی (-NH2) است که به آن می‌چسبد. این ترکیب از نظر ساختاری به عنوان یک فنل آمین معروف است که در فرآیندهای تصویربرداری بسیاری کاربرد دارد.

کاربرد متول (Metol) کد 69750

متول یک عامل توسعه عالی برای اکثر برنامه‌های توسعه‌دهنده صدای مداوم است و به طور گسترده در فرمول‌های توسعه‌ دهنده منتشر شده و همچنین محصولات تجاری استفاده شده است. با این حال، تولید محلول‌های توسعه‌دهنده با غلظت بالا با استفاده از متول دشوار است و بنابراین اکثر توسعه‌دهندگان متول در مخلوط شیمیایی خشک عرضه می‌شوند.

توسعه دهنده ای که حاوی متول و هیدروکینون باشد، توسعه دهنده MQ نامیده می شود. این ترکیب از عامل ها فعالیت توسعه دهنده بیشتری را فراهم می کند زیرا سرعت توسعه توسط هر دو عامل با هم بیشتر از مجموع نرخ توسعه توسط هر عامل به تنهایی است (superadditivity). این ترکیب بسیار متنوع است. با تغییر مقادیر متول، هیدروکینون و مهار کننده و تنظیم pH، می توان طیف وسیعی از توسعه دهنده های تون پیوسته را ایجاد کرد.

بنابراین، این شکل متول جایگزین بسیاری از عوامل در حال توسعه به جز هیدروکینون، فنیدون (که جدیدتر از متول است) و مشتقات فنیدون شد. فرمول های قابل توجه شامل توسعه دهنده فیلم Eastman Kodak D-76، توسعه دهنده چاپ D-72 و توسعه دهنده نگاتیو فیلم D-96 است.

Metol code 69750

خرید متول (Metol) کد 69750

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی مرک آلمان و نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده های با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید متول (Metol) کد 69750 با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

متول (Metol) کد 69750

فروش متول (Metol) کد 69750

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص فروش  متول (Metol) کد 69750 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت متول (Metol) کد 69750، میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)