متول (Metol) کد 69750 - وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ

ارتباط با ما :

daneshchemistry78@gmail.com

021-66859220

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

شماره های تماس:

66859216 – 66859220

09129618292

متول (Metol) کد 69750

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. نمتول (Metol) کد 69750 یکی از این محصولات می باشد. شما می توانید محصولات و اطلاعات تاریخچه کمپانی سیگماآلدریچ را از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید مرک یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود.

متول (Metol) کد 69750 یکی از محصولات تولیدی کمپانی سیگماآلدریچ می باشد. سیگماآلدریچ یک شرکت تولید کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی با برندی معتبر در دنیا است. بیشترین محصولاتی که این کمپانی تولید می نماید به صورت تخصصی بوده، در اندازه و مقدار بسیار کم نام این برند در بین مصرف کنندگان و محققان بسیار آشناست .

در دنیای امروز که علم و فن آوری به سوی پیشرفت حرکت می کند، استفاده از ابزار دقیق و مواد اصل حرف نخست را می زند. در جهانی که کشورهای توسعه یافته در راستای پیشی گرفتن از یکدیگر قرار گرفته اند کارخانه های تولیدی مواد شیمیایی نیز خود را با این جریان به سوی ارتقای کیفیت پیش می کشند .

برای پیشبرد نیاز محققان و فروش هر چه بهتر محصولات و به دست آوردن بازارهای جهانی ارائه محصولاتی انحصاری و با درجه خلوص بالا حرف نخست را می زند.

متول (Metol) کد 69750

Metol (یا Elon) نام تجاری برای ترکیب آلی با فرمول [HOC6H4NH2(CH3)]HSO4 است. این نمک سولفات N-methylaminophenol است. این نمک بی رنگ یک توسعه دهنده عکاسی محبوب است که در عکاسی تک رنگ استفاده می شود.[2]

سنتز

چندین روش برای تهیه N-methylaminophenol وجود دارد. این توسط دکربوکسیلاسیون N-4-hydroxyphenylglycine (Glycin) ایجاد می شود. می توان آن را با واکنش هیدروکینون با متیلامین به دست آورد.[3]

کاربرد متول (Metol) کد 69750

متول یک عامل توسعه عالی برای اکثر برنامه‌های توسعه‌دهنده صدای مداوم است و به طور گسترده در فرمول‌های توسعه‌دهنده منتشر شده و همچنین محصولات تجاری استفاده شده است. با این حال، تولید محلول‌های توسعه‌دهنده با غلظت بالا با استفاده از متول دشوار است و بنابراین اکثر توسعه‌دهندگان متول در مخلوط شیمیایی خشک عرضه می‌شوند.

توسعه دهنده ای که حاوی متول و هیدروکینون باشد، توسعه دهنده MQ نامیده می شود. این ترکیب از عامل ها فعالیت توسعه دهنده بیشتری را فراهم می کند زیرا سرعت توسعه توسط هر دو عامل با هم بیشتر از مجموع نرخ توسعه توسط هر عامل به تنهایی است (superadditivity). این ترکیب بسیار متنوع است. با تغییر مقادیر متول، هیدروکینون و مهار کننده و تنظیم pH، می توان طیف وسیعی از توسعه دهنده های تون پیوسته را ایجاد کرد.

بنابراین، این شکل متول جایگزین بسیاری از عوامل در حال توسعه به جز هیدروکینون، فنیدون (که جدیدتر از متول است) و مشتقات فنیدون شد. فرمول های قابل توجه شامل توسعه دهنده فیلم Eastman Kodak D-76، توسعه دهنده چاپ D-72 و توسعه دهنده نگاتیو فیلم D-96 است.

تاریخچه متول (Metol) کد 69750

آلفرد بوگیش، که برای یک شرکت شیمیایی متعلق به جولیوس هاف کار می‌کرد، در سال 1891 متوجه شد که p-aminophenol متیله شده نسبت به p-aminophenol دارای عملکرد رشد قوی‌تری است. هاف این ترکیب را به عنوان یک عامل توسعه معرفی کرد. ترکیب دقیق متول اولیه بوگیش و هاف ناشناخته است، اما به احتمال زیاد در موقعیت ارتو حلقه بنزن (p-amino-o-methylphenol) متیله شده است تا در گروه آمینه. مدتی بعد متول به معنای نوع N-methylated شد و نوع o-methylated از کاربرد خارج شد. Aktien-Gesellschaft für Anilinfabrikation (AGFA) این ترکیب را با نام تجاری متول به فروش رساند که تا حد زیادی رایج ترین نام شد و پس از آن نام تجاری ایستمن کداک Elon قرار گرفت. متول (Metol) کد 69750

از آنجا که بیش از 100 سال است که برای این منظور استفاده می شود و اغلب توسط عکاسان آماتور، شواهد قابل توجهی در مورد مشکلات سلامتی که تماس با متول می تواند ایجاد کند وجود دارد. اینها عمدتاً درماتیت موضعی دست و ساعد هستند. همچنین شواهدی از درماتیت حساسیت‌زا وجود دارد که در آن مواجهه مکرر باعث ایجاد بیماری مزمنی می‌شود که به دارو مقاوم است. استفاده از متول در محلول‌های بسیار سوزاننده و وجود مواد دیگر در اتاق‌های تاریک که در بروز درماتیت نقش دارند – مانند نمک‌های کروم شش ظرفیتی – ممکن است برخی از اثرات سلامتی را تشدید کند. متول (Metol) کد 69750

کمپانی سیگماآلدریچ نیز خود را از این حیث مستثنا ندانسته و با تولید مواد شیمیایی با کیفیت مثل متول (Metol) توانسته خود را در بین محققان و مصرف کنندگان مواد شیمیاییی بشناساند. لازم به ذکر است که کمپانی مرک آلمان در سال 2015 توانست امتیاز تولید سیگماآلدریچ را خریداری نموده و از آن پس کلیه محصولات این شرکت با برند مرک & سیگمابه بازارهای جهانی ارسال شود.

قیمت – فروش متول (Metol) کد 69750

شرکت دانش پژوهان شیمی بزرگترین شرکت وارد کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی در کشور است که متول (Metol) کد 69750 یکی از این محصولات می باشد. این شرکت با چند دهه فعالیت چشمگیر خود و با ارائه محصولات شیمیایی متنوع (اصلی) توانسته جایگاه مناسبی در بین دانشجویان، محققان، آزمایشگاه ها، مراکز تحقیقاتی و … بدست آورد.

دانش پژوهان شیمی به غیر از واردات و فروش محصولات آزمایشگاهی با توسعه فضای کار نیز توانسته ایجاد اشتغال در بین جوانان در رشته فوق نماید.این شرکت با حذف واسطه ها و رساندن مستقیم کالای اصلی به دست  مشتریان توانسته هزینه گزافی را از دوش این عزیزان بردارد. متول (Metol) کد 69750

برای خرید می توانید به دو روش ابتدا اینکه از طریق شماره های مستقیم شرکت با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید و یا از طریق واتساپ نام و مشخصات محصول مورد نیاز خود را ارسال نموده تا در کمترین زمان ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمایید.امیدواریم بتوانیم با ارائه بهترین محصولات شما را در رسیدن به اهدافتان یاری نماییم.

مشخصات محصول متول (Metol)

  • نام محصول : متول
  • نام لاتین : Metol
  • کد : 69750
  • CAS Number : 55-55-0
  • EC Number : 200-237-1
  • Molecular Weight : 172.19
  • NACRES : NA.22
  • برند : سیگماآلدریچ