دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

خرید نمک سدیم پیپراسیلین P8396

خرید نمک سدیم پیپراسیلین P8396 را می توانید از شرکت دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است تهیه کنید. شما می توانید محصول خرید نمک سدیم پیپراسیلین P8396 را از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید کمپانی سیگماآلدریچ یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود.

به جرات می توان گفت که محصولات این برند معروف و نام آشنا را می توان در تمام آزمایشگاهها و مراکز تحقیقاتی یافت. دلیل آن هم تنها به خاطر کیفیت و تنوعی می باشد که مرک در محصولات خود دارد. کمپانی مرک در سال 2015 تصمیم به گسترش شعاع کاری خود شد، از این رو امتیاز شرکت بزرگ تولیدی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ را خریداری نمود و از آن پس محصولات مرک آلمان با لیبل مرک & سیگما روانه بازارهای جهانی شد.

سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich) یکی از بزرگترین تامین کنندگان مواد شیمیایی، مواد آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی در سراسر جهان است. این شرکت در سال 1975 به عنوان یک ادغام بین شرکت‌های سیگما کمپانی و آلدریچ کمپانی تشکیل شد. دفتر مرکزی این شرکت در شیکاگو، ایلینوی، ایالات متحده آمریکا قرار دارد و دارای نمایندگی‌هایی در سراسر جهان می‌باشد.در ایران نیز شرکت‌ها و نمایندگی‌هایی وجود دارند که محصولات سیگما آلدریچ را توزیع می‌کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نمایندگی‌ سیگماآلدریچ در کشورهای مختلف، می‌توانید به وب سایت این شرکت مراجعه کنید.

نمک سدیم پیپراسیلین P8396

نمک سدیم پیپراسیلین P8396 یک آنتی‌بیوتیک با طیف گسترده است که برای درمان عفونت‌های باکتریایی استفاده می‌شود. این آنتی‌بیوتیک از گروه پنی سیلین‌ها است که از قارچ Penicillium chrysogenum تولید می‌شود.

نمک سدیم پنی سیلین به عنوان یک داروی تزریقی تولید می‌شود و در بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی جهت درمان بیماری‌های باکتریایی مانند عفونت‌های پوستی، تنفسی، ادراری، گوارشی و عفونت‌های مربوط به سیستم عصبی مرکزی به کار می‌رود.

لازم به ذکر است که مصرف نمک سدیم پنی سیلین باید تحت نظارت و تجویز پزشک باشد و در صورتی که شما دچار مشکلاتی مانند حساسیت به پنی سیلین‌ها هستید، باید از مصرف آن خودداری کنید. همچنین، ممکن است پس از مصرف این دارو عوارض جانبی مانند حساسیت، درد شکم، اسهال، تب، سردرد و افزایش حساسیت به نور به وجود آید، بنابراین در صورت تجربه هرگونه علائم ناخوشایند، باید به پزشک خود مراجعه کنید.

مشخصات نمک سدیم پیپراسیلین P8396

نمک سدیم پیپراسیلین G (Sodium Penicillin G) با فرمول شیمیایی C16H17N2NaO4S و وزن مولکولی 372.39 گرم بر مول، یک ترکیب شیمیایی است که برای درمان عفونت‌های باکتریایی استفاده می‌شود. این ترکیب شیمیایی به عنوان یک آنتی‌بیوتیک با طیف گسترده شناخته می‌شود و از گروه پنی‌سیلین‌ها است که از قارچ Penicillium chrysogenum تولید می‌شود.

نمک سدیم پنی‌سیلین G به صورت پودر سفید بدون بوی خاصی تولید می‌شود و در آب حل می‌شود. این ترکیب شیمیایی به عنوان یک داروی تزریقی تولید و عرضه می‌شود و در بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی جهت درمان بیماری‌های باکتریایی مانند عفونت‌های پوستی، تنفسی، ادراری، گوارشی و عفونت‌های مربوط به سیستم عصبی مرکزی استفاده می‌شود.

لازم به ذکر است که استفاده از نمک سدیم پنی‌سیلین G باید تحت نظارت پزشک باشد و به دلیل وجود عوارض جانبی، ممکن است نیاز به تعدیل دوز، تغییر در روش مصرف و یا قطع دارو باشد. همچنین، در صورت تجربه هرگونه علائم ناخوشایند، باید به پزشک خود مراجعه کنید.

 

 نمک سدیم پیپراسیلین P8396

کاربرد نمک سدیم پیپراسیلین P8396

نمک سدیم پنی سیلین G (Sodium Penicillin G) یک آنتی‌بیوتیک با طیف گسترده است که برای درمان عفونت‌های باکتریایی استفاده می‌شود. این آنتی‌بیوتیک از گروه پنی سیلین‌ها است که از قارچ Penicillium chrysogenum تولید می‌شود.

نمک سدیم پنی سیلین G به عنوان یک داروی تزریقی تولید می‌شود و در بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی جهت درمان بیماری‌های باکتریایی مانند عفونت‌های پوستی، تنفسی، ادراری، گوارشی و عفونت‌های مربوط به سیستم عصبی مرکزی به کار می‌رود. همچنین، نمک سدیم پنی سیلین G در برخی موارد به عنوان پیشگیری از عفونت‌های بعد از عمل جراحی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

Buy piperacillin sodium salt P8396

قیمت – فروش نمک سدیم پیپراسیلین P8396

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی در ایران می باشد .فروش  نمک سدیم پیپراسیلین P8396 که در آزمایشگاه ها و داروسازی ها استفاده بسیاری دارد. این ماده وارداتی بوده اما برای جلوگیری از سوء استفاده برخی باید آنرا از نمایندگی ها یا شرکت های معتبر تهیه نمود. شما می توانید از ما آنالیز محصول خودرا نیز دریافت نمایید. شما می توانید برای تهیه مواد شیمیایی آزمایشگاهی (مرک آلمان و سیگماآلدریچ) و یا صنعتی با شرکت دانش پژوهان شیمی به دو روش، ابتدا با خط های مستقیم (فروش) این شرکت تماس بگیرید .خرید فورمونونتین 94334

یا از طریق کانال واتساپ شرکت، محصول به همراه مشخصات را ارسال تا در اولین فرصت استعلام خود را دریافت نمایید.جهت مشاهده اطلاعات جامع تر و آنالیز محصول کلیک کنید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216  (ساعات تماس:8:30 الی 19)
021-66859220
واتساپ:09129618292  (ساعات تماس 24ساعت)