دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

carbidopa کاربیدوپا کد : PHR1655

carbidopa کاربیدوپا کد : PHR1655 یکی از محصولات پر فروش شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران می باشد. کمپانی  سیگما آلدریچ تولید کننده محصولات شیمیایی آزمایشگاهی (تخصصی) در دنیاست که نام این شرکت برای تمام محققان و دانش پژوهان شیمی بسیار آشناست، بطوری که می توان گفت: محصولات کمپانی سیگماآلدریچ در تمامی مراکز تحقیقاتی، پژوهشی، آزمایشگاه ها، شرکت های دارو سازی، دانشکده های داروسازی، و دانشگاه ها و … یافت می شود و این عزیزان برای پیشبرد تحقیقات و یافته هایشان از محصولات این شرکت استفاده نموده اند.

قابل ذکر است شرکت مرک آلمان امتیاز کمپانی سیگماآلدریچ را خریداری نموده و هم اکنون محصولات این شرکت تحت نظر و با برند مرک&سیگما تولید و به بازارهای جهانی ارسال می گردد. اما به دلیل تحریم ها شرکت دانش پژوهان شیمی توانسته محصولات شرکت های مرک آلمان و سیگماآلدریچ را وارد نموده و بدون واسطه ، با کیفیت و قیمت مناسب به دست مصرف کنندگان و مشتریان ثابت خود نماید. امیدواریم بتوانیم با ارائه بهترین محصولات شما را در رسیدن به اهدافتان یاری نماییم.

شرح carbidopa کاربیدوپا کد : PHR1655

توضیحات کلی :

کاربیدوپا یک مهار کننده دکاربوکسیلاز محیطی است که برای مدیریت علائم بیماری پارکینسون اغلب با لوودوپا فرموله می شود. نحوه عملکرد آن شامل کاهش تولید سیستمیک دوپامین و به حداقل رساندن اثرات نا مطلوب مانند حالت تهوع است. استاندارد ثانویه دارویی برای استفاده در کنترل کیفیت. یک جایگزین مناسب و مقرون به صرفه برای تهیه استانداردهای کار داخلی ، به آزمایشگاه ها و تولید کنندگان ، داروخانه ها ارائه می دهد.

مشخصات محصول carbidopa کاربیدوپا کد : PHR1655

  • کد : PHR1655
  • CAS Number : 38821-49-7
  • Molecular Weight : 244.24
  • Empirical Formula(Hill Notation) : C10H14N2O4H2O
  • نام لاتین : S)-3-(3,4-Dihydroxyphenyl)-2-hydrazino-2-methylpropionic acid monohydrate)

کاربرد carbidopa کاربیدوپا کد : PHR1655

کاربیدوپا ممکن است به عنوان یک استاندارد مرجع داروییبرای تعیین آنالیز در فرمولاسیون های دارویی با روش های کروماتوگرافی استفاده شود. این استانداردهای ثانویه به عنوان مواد مرجع معتبر واجد شرایط هستند. اینها برای استفاده در چندین برنامه تحلیلی از جمله آزمایش آزمایشی دارو، توسعه روش دارو برای تجزیه و تحلیل کمی، آزمایش کنترل کیفیت مواد غذایی و نوشیدنی و سایر نیازهای کالیبراسیون مناسب هستند.

تجزیه و تحلیل یادداشتاین استانداردهای ثانویه قابلیت ردیابی چندانی را در استانداردهای اولیه USP , EP و BP فراهم می کند، جایی که در دسترس هستند. یادداشت های دیگر این ماده مرجع مجاز (CRM) مطابق با ISO 17034 و IEC / IEC 17025 تولید و گواهی شده است. carbidopa کاربیدوپا کد : PHR1655

کلیه اطلاعات مربوط به استفاده از این CRM را می توان در گواهینامه تجزیه و تحلیل یافت.

تاریخچه کمپانی سیگما آلدریچ

تاریخچه کمپانی سیگما آلدریچ بیان می کند که دو شرکت sigma و Aldrich در زمانی با یکدیگر ادغام شدند. پس از مدتی از فعالیت های دو شرکت، هر دو پی بردند که محصولات شیمیایی آنها مکمل یکدیگر هستند. در نهایت، ادغام دو شرکت سیگما و آلدریچ شکل گرفت که بعدها توسط شرکت مواد شیمیایی مرک آلمان خریداری شد.

شرکت سیگما آلدریچ با توجه به کسب منابع بیشتر و گسترش تولیدات شیمیایی، موفقیت هایی در رشد اقتصادی کسب کرد.

در سال 1980 جهت توسعه بین المللی، شرکت های تابعه شامل فرانسه، بلژیک، ژاپن، ایتالیا، هلند و اسپانیا افتتاح شدند. در تاریخچه کمپانی سیگما آلدریچ آمده است که در سالیان بعد، این شرکت قوی تر و گسترده تر گردید. یکی از دلایل خریداری شرکت سیگما آلدریچ توسط شرکت مواد شیمیایی مرک آلمان، گسترگی این کمپانی بود. 

دلیل این موضوع نیز افتتاح شرکت های Biomakor در سال 1986، و Fluka در سال 1989 در Switzerland بود. در سال 1990 حضور شرکت سیگما آلدریچ در بازارهای جهانی افزایش پیدا کرد و تعداد دفاتر شرکت به 20 مورد رسید.پس از ایجاد شرکت تابعه در اسکاندیناوی، نمایندگی کمپانی سیگما آلدریچ افزایش پیدا کرد که شامل موارد زیر است:

  • سوئد
  • نروژ
  • فنلاند
  • دانمارک

تاریخچه کمپانی سیگما آلدریچ

قیمت – فروش carbidopa کاربیدوپا کد : PHR1655

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش carbidopa کاربیدوپا کد : PHR1655 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است.

شما می توانید جهت خرید محصولات سیگما آلدریج (اصلی) در صفحه اول وب سایت بابخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید. همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت carbidopa کاربیدوپا کد : PHR1655 میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

 

راههای ارتباطی 
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (ساعات تماس 24ساعت)