دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

کارمستین (4-متیل فنل) کدC0400

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. کارمستین (4-متیل فنل) کدC0400 یکی از این محصولات است . شما می توانید محصولات و اطلاعات تاریخچه کمپانی سیگماآلدریچ را از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید شرکت سیگماآلدریچ یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود. کارمستین (4-متیل فنل) کدC0400

شرکت دانش پژوهان شیمی  نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید مواد شیمیایی سیگماآلدریچ  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

کارمستین (4-متیل فنل) کدC0400

شرح

 • مطالب فوق بر گرفته از سایت سیگماآلدریچ است که جهت استفاده از بهتر از این محصول کارمستین (4-متیل فنل) کدC0400 برای  شما عزیزان می باشد. کارمستین (4-متیل فنل) کدC0400

توضیحات کلی

کارمستین (4-متیل فنل) یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک عامل حفظ ازت در مواد غذایی و داروها استفاده می‌شود. این ترکیب یک فنل متیل‌شده است و به عنوان یک آنتی‌اکسیدان در مواد غذایی و داروها برای جلوگیری از فساد غذایی و تخریب داروها استفاده می‌شود. کارمستین (4-متیل فنل) کدC0400

کارمستین در بسیاری از مواد غذایی و داروها به عنوان یک ماده حفظ‌کننده استفاده می‌شود. این ترکیب می‌تواند از فساد و تخریب مواد غذایی، مانند روغن‌های آماده پخت، محصولات لبنی، فرآورده‌های گوشتی و مرغ، ماهی و میوه‌های خشک جلوگیری کند. همچنین، در داروسازی، کارمستین به عنوان یک آنتی‌اکسیدان در برخی از داروهای قلبی، ضدالتهابی و ضدسرطانی استفاده می‌شود. کارمستین (4-متیل فنل) کدC0400

علاوه بر این، کارمستین در صنایع دیگری نیز استفاده می‌شود، مانند تولید مواد شوینده، محصولات آرایشی و بهداشتی، رنگ‌ها و مواد حفظ چوب. کارمستین (4-متیل فنل) کدC0400

در کل، کارمستین به دلیل ویژگی آنتی‌اکسیدانی که دارد، به عنوان یک ماده مفید در محافظت از مواد غذایی و داروها استفاده می‌شود. کارمستین (4-متیل فنل) کدC0400

کلرو-نیتروسوره مرنبط با گاز خردل است که در -B یک ترکیب Carmustine DNA و رونویسی DNA شیمی درمانی مورد استفاده قرار می گیرد. از تکثیر جلوگیری می کند.

کاربرد کارمستین (4-متیل فنل) کدC0400

از کارموستین برای انتخاب سلول های مبدل شده بیانگر ناقل MGMTP140K ویروس کف استفاده شده است. همچنین از این روش در روش مرتب سازی برای آزمایش پاسخ رده های سلولی به (FACS) سلولی فعال شده با فلورسانس کارموستین استفاده شده است.

کارمستین یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک عامل حفظ ازت در مواد غذایی و داروها استفاده می‌شود. به عبارت دیگر، کارمستین معمولاً به عنوان یک آنتی‌اکسیدان در مواد غذایی و داروها برای جلوگیری از فساد غذایی و تخریب داروها استفاده می‌شود.

برخی از کاربردهای کارمستین عبارتند از:

محافظت از مواد غذایی: به عنوان یک آنتی‌اکسیدان، کارمستین می‌تواند از فساد و تخریب مواد غذایی جلوگیری کند. به عنوان مثال، کارمستین در محافظت از روغن‌های آماده پخت، محصولات لبنی، فرآورده‌های گوشتی و مرغ، ماهی و میوه‌های خشک استفاده می‌شود.

استفاده در داروسازی: کارمستین به عنوان یک آنتی‌اکسیدان در بسیاری از داروها استفاده می‌شود. به عنوان مثال، در برخی از داروهای قلبی، ضدالتهابی و ضدسرطانی از کارمستین استفاده می‌شود.

استفاده در صنایع دیگر: کارمستین در صنایع دیگری نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، در تولید مواد شوینده، محصولات آرایشی و بهداشتی، رنگ‌ها و مواد حفظ چوب از کارمستین استفاده می‌شود.

به طور کلی، کارمستین به دلیل ویژگی آنتی‌اکسیدانی که دارد، به عنوان یک ماده مفید در محافظت از مواد غذایی و داروها استفاده می‌شود.

مشخصات ماده کارمستین (4-متیل فنل) کدC0400

کارمستین (4-متیل فنل) کدC0400

 • کد : C0400
 • بسته بندی : 25MG – 100MG
 • CAS No : 154-93-8
 • وزن مولکولی : 214.05
 • فرمول تجربی : C5H9Cl2N3O2
 • EC :205-838-2

اقدامات

Carmustine یک عامل آلکیله کننده DNA است که باعث ایجاد شبکه های متقاطع DNA بین رشته ای می شود.و موثر در برابر گلیوم و سایر تومورهای جامد است.

کارمستین (4-متیل فنل) کدC0400

انتقال همرفت افزایش یافته کارموستین به ساقه مغز موش: یک مطالعه امکان سنجی

مجله روش های علوم اعصاب (1393/09/30)

محققان :

 • A Charlotte P Sewing
 • Viola Caretti
 • Tonny Lagerweij
 • Pepijn Schellen
 • Marc H A Jansen
 • Dannis G van Vuurden
 • Sander Idema
 • Carla F M Molthoff
 • W Peter Vandertop
 • Gertjan J L Kaspers
 • David P Noske
 • Esther Hulleman

PMID25263805

کارمستین (4-متیل فنل) کدC0400

خلاصه سنتز کارمستین (4-متیل فنل) کدC0400

تحویل سیستمیک عوامل درمانی در برابر گلیوم پونتین داخلی منتشر (DIPG)، احتمالاً به دلیل یک سد خونی مغزی دست نخورده (BBB) و سمیت محدود کننده دوز عوامل شیمی درمانی سیستمیک، بی اثر باقی می ماند. تحویل با همرفت (CED) به ساقه مغز ممکن است یک جایگزین موثر برای زایمان موضعی برای بیماران DIPG باشد.

هدف از این مطالعه توسعه روشی برای انجام CED در ساقه مغز موش و آزمایش این روش با استفاده از عامل شیمی درمانی کارموستین (BiCNU) است. برای این منظور، یک کاتتر CED موش جدید طراحی شده در شرایط آزمایشگاهی و درون تنی آزمایش شد. پس از تعیین ایمنی و توزیع، موش های حامل تومورهای ساقه مغز VUMC-DIPG-3 و E98FM-DIPG با کارموستین محلول در DW 5٪ یا کارموستین محلول در اتانول 10٪ تحت درمان قرار گرفتند. کارمستین (4-متیل فنل) کدC0400

نتایج ما نشان می‌دهد که CED در ساقه مغز موش توسط موش‌های با و بدون تومور ساقه مغز قابل تحمل است و به خوبی قابل تحمل است. CED کارموستین محلول در 5% DW میانگین بقای موش‌های مبتلا به تومورهای VUMC-DIPG-3 و E98FM-DIPG را به ترتیب با 35% و 25% افزایش داد. حل کردن کارموستین در اتانول 10 درصد، بقای موش‌های دارای تومور E98FM-DIPG را تا 45 درصد بهبود بخشید.

از آنجایی که مدل‌های مهندسی ژنتیکی و اولیه DIPG در حال حاضر فقط در موش‌ها موجود است، مطالعات CED موش دارای مزایای واضحی نسبت به مطالعات CED در سایر حیوانات است. CED در ساقه مغز موش را می توان با خیال راحت انجام داد، به خوبی تحمل می شود و می توان از آن برای مطالعه اثربخشی عوامل شیمی درمانی به صورت ارتوتوپی استفاده کرد. این نتایج پایه و اساس مطالعات CED بیشتر در مدل‌های DIPG موش را تشکیل می‌دهد. کارمستین (4-متیل فنل) کدC0400

اقدامات بیوشیمی کارمستین (4-متیل فنل)

کارمستین (4-متیل فنل) یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک آنتی‌اکسیدان در مواد غذایی و داروها استفاده می‌شود. این ترکیب با انجام عملیات بیوشیمیایی، به عنوان یک رادیکال آزاد فعال می‌شود و به عنوان یک آنتی‌اکسیدان عمل می‌کند.

اقدامات بیوشیمیایی کارمستین عبارتند از:

اکسیداسیون: در این فرآیند، کارمستین با یک ماده اکسیدانی واکنش می‌دهد و یک الکترون از خود از دست می‌دهد. به این ترتیب، یک رادیکال آزاد ایجاد می‌شود که می‌تواند با رادیکال‌های آزاد دیگر واکنش داشته باشد و از فساد غذایی جلوگیری کند.

بازیابی: در این فرآیند، یک ماده بازیابنده به کارمستین الکترون اضافه می‌کند و این ترکیب به حالت خود باز می‌گردد. این فرآیند در داروسازی و صنایع دیگری که از کارمستین استفاده می‌کنند، مفید است.

واکنش با رادیکال‌های آزاد: کارمستین می‌تواند با رادیکال‌های آزاد دیگر واکنش داشته باشد. این رادیکال‌های آزاد ممکن است از فرآیندهای اکسیداسیونی دیگری، مانند فعالیت آنزیم‌ها یا تولید اکسیژن فعال، به وجود آیند. با واکنش با این رادیکال‌های آزاد، کارمستین می‌تواند از فساد غذایی جلوگیری کند و در داروسازی، به عنوان یک آنتی‌اکسیدان، از تخریب داروها جلوگیری کند.

به طور کلی، کارمستین با ایجاد رادیکال‌های آزاد و واکنش با آنها، به عنوان یک آنتی‌اکسیدان عمل می‌کند و از فساد غذایی و تخریب داروها جلوگیری می‌کند.

آیا کارمستین در داروهایی که برای درمان بیماری‌های خاصی استفاده می‌شود، مفید است؟

بله، کارمستین در داروهایی که برای درمان بیماری‌های خاصی استفاده می‌شود، مفید است. به عنوان یک آنتی‌اکسیدان، کارمستین می‌تواند در پیشگیری و درمان برخی بیماری‌ها و مشکلات سلامتی مؤثر باشد.

به عنوان مثال، در داروهای قلبی، کارمستین به عنوان یک آنتی‌اکسیدان و ضدالتهابی استفاده می‌شود. این داروها می‌توانند به کاهش التهاب و آسیب در دیواره عروق کمک کنند و باعث بهبود عملکرد قلبی شوند.

همچنین، در برخی از داروهای ضدسرطانی، کارمستین به عنوان یک آنتی‌اکسیدان استفاده می‌شود. این داروها می‌توانند به کاهش آسیب در سلول‌های بدن و پیشگیری از ضایعات سلولی کمک کنند.

در داروهای ضدالتهابی و ضدآلزایمر نیز، کارمستین به عنوان یک آنتی‌اکسیدان مفید است. این داروها می‌توانند به کاهش التهاب و آسیب در سلول‌های مغزی کمک کنند و عملکرد مغزی را بهبود بخشند.

به طور کلی، کارمستین به عنوان یک آنتی‌اکسیدان در بسیاری از داروهایی که برای درمان بیماری‌های خاصی استفاده می‌شود، مفید است. با این حال، همیشه باید به دستور پزشک و با توجه به وضعیت سلامتی خود داروها را مصرف کرد.

قیمت – فروش کارمستین (4-متیل فنل) کدC0400

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) کارمستین (4-متیل فنل) کدC 0400 می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت کارمستین (4-متیل فنل) کدC 0400 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

از شما عزیزان دعوت می نمائیم به دیدن چند محصول وارداتی در انتهای همین صفحه