دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

سلولز DEAE کد D6418

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. شما می توانید محصول سلولز DEAE کد D6418 را از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید کمپانی سیگماآلدریچ یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود. به جرات می توان گفت که محصولات این برند معروف و نام آشنا را می توان در تمام آزمایشگاهها و مراکز تحقیقاتی یافت. دلیل آن هم تنها به خاطر کیفیت و تنوعی می باشد که مرک در محصولات خود دارد. کمپانی مرک در سال 2015 تصمیم به گسترش شعاع کاری خود شد، از این رو امتیاز شرکت بزرگ تولیدی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ را خریداری نمود و از آن پس محصولات مرک آلمان با لیبل مرک & سیگما روانه بازارهای جهانی شد.

سلولز DEAE کدD6418

سلولز DEAE کد D6418 یکی از محصولات تولیدی کمپانی سیگماآلدریچ می باشد. این کمپانی یکی از بزرگترین تولید کنندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی در جهان است که محصولات تولیدی آن بیشتر در بخش تخصصی می باشد. امتیاز شرکت سیگماآلدریچ در سال 2015 توسط کمپانی مرک آلمان خریداری گردید و از آن پس تولیدات کمپانی سیگماآلدریچ تحت لیسانس مرک آلمان تولید و به بازارهای جهانی ارسال می گردد. شرکت دانش پژوهان شیمی محصولات این کمپانی را وارد و به دست مصرف کنندگان می رساند.

مشخصات محصول سلولز DEAE کد D6418

 • کد : D6418
 • نام محصول : DEAE-Cellulose
 • نام مترادف : Cellulose DEAE,Diethylaminoethyl-cellulose
 • CAS Number : 9013-34-7
 • برند : سیگماآلدریچ
سلولز DEAE کد D6418-توضیح اول :

حفظ انجماد Trypanosoma evansi پس از تصفیه DEAE-cellulose: ارزیابی پارامترهای عفونی

تحقیقات در علوم دامپزشکی (15/06/2010)

محققان :

 • کایو سزار سیمانو تاوارس
 • الکساندر شفر دا سیلوا
 • پاتریشیا وولکمر
 • سیلویا گونزالس مونتیرو
 • لوئیز کلادیو میلتی

PMlD20542526

خلاصه اول محصول سلولز DEAE کد D6418

سرمازدگی روشی برای زنده نگهداشتن انگل ها در آزمایشگاه است. با این حال، این تکنیک نیز ممکن است به انگل آسیب برساند. از طرف دیگر، انگلها ممکن است با کشت in vitro نگهداری شوند. متاسفانه، برای Trypanosoma هیچ عامل that موثری که بتواند انگل را برای بیش از 4 ماه حفظ کند شرح داده نشده است. در این مطالعه ، ما اثر تصفیه تریپوماستیگوت از طریق کروماتوگرافی DEAE-cellulose قبل و بعد از انجماد را با تجزیه و تحلیل دوره قبل از ثبت اختراع، طول عمر، پارازیتمی و شمارش انگلهای زنده بررسی کردیم.

نتایج ما افزایش سه برابری غلظت تریپوماستیگوت زنده را در انگلهای سرریز محافظت شده با DEAE در مقایسه با انگلهای انجماد تثبیت نشده با DEAE نشان داد. این نشان می دهد که کروماتوگرافی DEAE-cellulose و متعاقب انجماد یک روش for موثر برای ذخیره و نگهداری T.evansi است، با این مزیت که انگلهای ذخیره شده آماده استفاده در روشهای زیست شناسی مولکولی خواهند بود.

سلولز DEAE کد D6418-توضیح دوم :

سم زدایی واکنش های واکنش زنجیره ای پلیمراز با استفاده از DEAE-cellulose

بیوشیمی تحلیلی (16/06/2009)

محققان :

 • S A Glushkov
 • A G Bragin
 • M Dymshits
 • PMlD19523915

خلاصه دوم محصول سلولز DEAE کد D6418

واکنش زنجیره ای پلیمراز (PCR) به طور گسترده ای برای تشخیص توالی DNA خاص به منظور شناسایی میکروبی ، تشخیص بالینی و تحقیقات اساسی استفاده می شود. خطرناک ترین مشکلی که این تکنیک را آزار می دهد، آلودگی واکنشگرهای PCR با مواد تقویت شده قبلی است. ما یک ابزار مفید برای تصفیه واکنش PCR از آلودگی اسید نوکلئیک با استفاده از DEAE-cellulose پیشنهاد می کنیم و تجزیه و تحلیل این تکنیک را برای کارایی ضد عفونی و تاثیر آن بر فعالیت معرف ارائه می دهیم. ما همچنین مناسب بودن روش پیشنهادی برای آلودگی زدایی Taq پلیمراز، آنتی بادی های مونوکلونال به پلیمراز تاک و ترانسکریپتاز معکوس ویروس لوسمی موش مولونی (M-MLV) را نشان می دهیم.

قیمت – فروش سلولز DEAE کد D6418

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصول سلولز DEAE کد D6418 (سیگماآلدریچ) می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت سلولز DEAE کد D6418 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

جهت مشاهده آنالیز محصول و اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216 (ساعات تماس:8.30 الی 19)
021-66859220
واتساپ:09129618292  (24ساعت)