دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

کلسترول سیگما

کلسترول سیگما کدC8667 برای آماده سازی کمپلکس های محرک ایمنی برای تقویت پاسخ های سلولی و هومورال استفاده شد. برای مطالعه تأثیر رژیم غذایی غنی از کلسترول در خوراک دام گنجانده شد. کلسترول یک لیپید است که حدود 20 تا 25 درصد از اجزای ساختاری غشای سلولی را تشکیل می دهد. سیالیت و نفوذپذیری غشاء را تعیین می کند و آن را در برابر آب نفوذپذیر می کند اما برای یون ها و پروتون ها نفوذپذیر نیست.

کلسترول همچنین عملکرد ناقلین و پروتئین های سیگنال دهنده موجود در غشای پلاسما را تنظیم می کند. محل های اصلی سنتز کلسترول روده کوچک و کبد هستند. جزء اصلی تمام غشاهای بیولوژیکی؛ 25% از کل چربی مغز را کلسترول تشکیل می دهد. مونوهیدرات کلسترول یک محلول شفاف، بی رنگ تا زرد کم رنگ در الکل داغ تولید می کند. همچنین در استون، دی اکسان، اتیل استات، بنزن، اتر نفتی، روغن ها، چربی ها و در محلول های آبی نمک های صفراوی محلول است. محلول ها باید از نور محافظت شوند.

شرکت دانش پژوهان شیمی وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که کلسترول سیگما کدC8667 یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

 شرکت دانش پژوهان شیمی  نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید مواد شیمیایی سیگماآلدریچ  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

کلسترول سیگما

کلسترول سیگما (Cholesterol Sigma) یک ترکیب شیمیایی است که در بدن انسان و سایر حیوانات یافت می‌شود و عاملی برای ساختار سلول‌ها و تولید هورمون‌ها مانند استروئیدها و ویتامین D است. این ترکیب به صورت طبیعی در بدن تولید می‌شود و همچنین از طریق مصرف غذاهای حاوی کلسترول نیز به بدن وارد می‌شود.

کلسترول سیگما برای تحقیقات علمی و پزشکی نیز به کار می‌رود. برخی از کاربردهای کلسترول سیگما عبارتند از:

تحقیقات بیوشیمیایی: کلسترول سیگما به عنوان یک ترکیب شیمیایی مهم در تحقیقات بیوشیمیایی و زیست‌شناسی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، این ترکیب می‌تواند به عنوان یک کنترل مثبت در آزمایش‌های بیوشیمیایی به کار رود.

پزشکی: کلسترول سیگما به عنوان یک ابزار تشخیصی برای بررسی سطح کلسترول در خون و تشخیص بیماری‌های قلبی عروقی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تحقیقات درمانی: برخی از تحقیقات نشان داده‌اند که برخی داروها مانند استاتین‌ها، برای کاهش سطح کلسترول در خون به کار می‌روند و می‌توانند برای پیشگیری از بیماری‌های قلبی عروقی مفید باشند.

تحقیقات در زمینه غذا: کلسترول سیگما می‌تواند به عنوان یک ماده مرجع در بررسی تأثیر مواد غذایی بر سطح کلسترول خون به کار رود.

صنایع آرایشی و بهداشتی: کلسترول سیگما به عنوان یک ماده‌ای برای تهیه محصولات آرایشی و بهداشتی مانند کرم‌های پوستی و شامپوها به کار می‌رود.

در کل، کلسترول سیگما به عنوان یک ترکیب شیمیایی مهم در بدن انسان و سایر حیوانات و همچنین در تحقیقات علمی و پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کلسترول سیگما

مشخصات محصول کلسترول سیگما کدC8667

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: کلسترول
 • نام لاتین: Cholesterol
 • کد: C8667
 • درجه سیگما، ≥99٪
 • مترادف(ها): 3β-هیدروکسی-5-کلستن، 5-کلستن-3β-اول
 • فرمول تجربی (نشانگذاری تپه): C27H46O
 • شماره CAS: 57-88-5
 • وزن مولکولی: 386.65
 • بیلشتاین: 1915888
 • شماره EC: 200-353-2
 • شماره MDL: MFCD00003646
 • eCl@ss: 39023139
 • شناسه ماده PubChem: 24893094
 • NACRES: NA.77

Cholesterol Sigma Grade, ≥99%

خواص محصول

 • منبع بیولوژیکی: پشم گوسفند
 • سطح کیفیت: 200
 • مقطع تحصیلی: درجه سیگما
 • سنجش: ≥99%
 • فرم: پودر
 • bp: 360 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • mp: 147-149 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • انحلال پذیری: آب: محلول 0.00003 گرم در لیتر در 20 درجه سانتی گراد
 • تراکم: 1.067 گرم در میلی لیتر در 25 درجه سانتی گراد (لیتر)

بسته بندی

 • 500MG
 • 1G
 • 5G
 • 25G
 • 100G

کلسترول سیگماخرید و فروش کلسترول سیگما کدC8667

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده کلسترول سیگما کدC8667  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

کاربرد کلسترول سیگما

کلسترول سیگما (Cholesterol Sigma) در بسیاری از صنایع و تحقیقات مورد استفاده قرار می‌گیرد. در زیر به برخی از کاربردهای این ترکیب شیمیایی اشاره شده است:

تحقیقات بیوشیمیایی: Cholesterol sigma به عنوان یک ترکیب شیمیایی مهم در تحقیقات بیوشیمیایی و زیست‌شناسی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، این ترکیب می‌تواند به عنوان یک کنترل مثبت در آزمایش‌های بیوشیمیایی به کار رود.

پزشکی: کلسترول سیگما به عنوان یک ابزار تشخیصی برای بررسی سطح کلسترول در خون و تشخیص بیماری‌های قلبی عروقی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تحقیقات درمانی: برخی از تحقیقات نشان داده‌اند که برخی داروها مانند استاتین‌ها، برای کاهش سطح کلسترول در خون به کار می‌روند و می‌توانند برای پیشگیری از بیماری‌های قلبی عروقی مفید باشند.

تحقیقات در زمینه غذا: کلسترول سیگما می‌تواند به عنوان یک ماده مرجع در بررسی تأثیر مواد غذایی بر سطح کلسترول خون به کار رود.

صنایع آرایشی و بهداشتی: کلسترول سیگما به عنوان یک ماده‌ای برای تهیه محصولات آرایشی و بهداشتی مانند کرم‌های پوستی و شامپوها به کار می‌رود.

صنایع شیمیایی: کلسترول سیگما به عنوان یک ماده اولیه در تولید مواد شیمیایی مانند داروها، پلاستیک‌ها، رزین‌ها و سایر ترکیبات شیمیایی به کار می‌رود.

در کل، کلسترول سیگما به عنوان یک ترکیب شیمیایی مهم در بسیاری از صنایع و تحقیقات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اقدامات بیوشیمی کلسترول سیگما

اقدامات بیوشیمی کلسترول سیگما (Cholesterol Sigma) شامل مجموعه‌ای از فعالیت‌ها و روش‌ها هستند که برای جداسازی، شناسایی و شناخت ویژگی‌های این ترکیب شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در زیر به برخی از اقدامات بیوشیمی کلسترول سیگما اشاره شده است:

جداسازی: برای جداسازی کلسترول سیگما از نمونه‌های بیولوژیکی مانند خون، بافت‌ها و سلول‌ها، از روش‌های جداسازی مختلفی استفاده می‌شود. به عنوان مثال، برای جداسازی کلسترول سیگما از خون، از روش جداسازی با استفاده از ستون کروماتوگرافی با مواد جذب‌کننده کلسترول استفاده می‌شود.

شناسایی: برای شناسایی Cholesterol sigma از روش‌های مختلفی استفاده می‌شود. به عنوان مثال، از روش‌های اسپکتروسکوپی مانند UV-Vis و FT-IR برای شناسایی کلسترول سیگما استفاده می‌شود.

تعیین ساختار: برای تعیین ساختار کلسترول سیگما، از روش‌های مختلفی مانند طیف‌سنجی اسپکتروسکوپی همچون NMR و ماس‌اسپکترومتری استفاده می‌شود.

کاربردهای بالینی: برای تشخیص بیماری‌های مرتبط با کلسترول سیگما، به عنوان مثال بیماری‌های قلبی عروقی، می‌توان از روش‌های تحلیل خون مانند تعیین سطح کلسترول و تعیین نسبت کلسترول به HDL و LDL استفاده کرد.

در کل، اقدامات بیوشیمی Cholesterol sigma شامل جداسازی، شناسایی، تعیین ساختار و کاربردهای بالینی است که به منظور شناخت بهتر این ترکیب شیمیایی و کاربرد آن در صنایع مختلف به کار می‌روند.

کلسترول سیگما

چه روش‌هایی برای جداسازی کلسترول سیگما از بافت‌ها و سلول‌ها استفاده می‌شود؟

برای جداسازی کلسترول سیگما (Cholesterol Sigma) از بافت‌ها و سلول‌ها، روش‌های مختلفی وجود دارد که در زیر به برخی از این روش‌ها اشاره شده است:

روش استخراج مذاب: در این روش، بافت یا سلول‌ها با یک محلول مذاب مانند اتانول، اتر، کلروفرم و یا دی‌کلرومتان قرار می‌گیرند. سپس با اضافه کردن یک محلول آبی مثل آب مقطر، کلسترول سیگما به صورت جداگانه از دیگر مواد در محلول مذاب قرار می‌گیرد.

روش انجماد- ذوب: در این روش، بافت یا سلول‌ها به صورت یک نمونه مجمد تهیه می‌شوند. سپس با انجماد نمونه تا -20 درجه سانتی‌گراد، کلسترول سیگما همراه با چربی‌ها و گلیسریدها جدا می‌شود. سپس با ذوب کردن نمونه در دمای اتاق، کلسترول سیگما به صورت جداگانه باقی می‌ماند.

روش جداسازی با استفاده از ستون کروماتوگرافی: در این روش، نمونه بافت یا سلول با یک محلول جذب‌کننده کلسترول مثل سلولز استات برای جداسازی کلسترول سیگما، به ستون کروماتوگرافی اضافه می‌شود. سپس با اعمال فشار و یا گرانش، کلسترول سیگما از دیگر مواد جدا می‌شود.

روش الکتروفورز: در این روش، نمونه بافت یا سلول با یک محلول جداسازی و بارگذاری بر روی ژل الکتروفورز گرما یافته و سپس با اعمال جریان الکتریکی، کلسترول سیگما از دیگر مواد جدا می‌شود.

در کل، روش‌های جداسازی کلسترول سیگما از بافت‌ها و سلول‌ها شامل استخراج مذاب، انجماد-ذوب، جداسازی با استفاده از ستون کروماتوگرافی و الکتروفورز هستند. انتخاب روش مناسب بستگی به نوع نمونه و هدف آزمایش دارد.

قیمت -فروش کلسترول سیگما کدC8667

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) کلسترول سیگما کدC8667 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. ترت بوتیل کلرواستات سیگماآلدریچ

جهت محصولات بیشتر و استعلام سریع قیمت از خرید کلسترول سیگما کدC8667 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. آمینو د  فلوروپیریدین سیگماآلدریچ

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)