دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

دی متیل دیوکسولان

دی متیل دیوکسولان کد D155624 یک ترکیب شیمیایی است که در علم شیمی و شیمی آلی استفاده می‌شود. این ترکیب با فرمول شیمیایی C6H12O2 شناخته می‌شود و دارای دو گروه متیل و یک گروه اتر است. در زیر برخی از کاربردهای این ترکیب ذکر شده است:

حلال: 2،2-دی متیل-1،3-دیوکسولان به عنوان یک حلال آپولار در شیمی آلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب قابلیت حل شدن در بسیاری از حلال‌های آلی را دارد و به عنوان یک حلال برای تولید و انتقال ترکیبات شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تولید پلیمر: 2،2-دی متیل-1،3-دیوکسولان به عنوان یک ماده افزودنی در تولید پلیمرهایی مانند پلی‌اکریلیک اسید و پلی‌وینیل کلراید مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به عنوان یک ماده برای بهبود خواص مکانیکی و مقاومت به حرارت پلیمرها استفاده می‌شود.

شرکت دانش پژوهان شیمی وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که دی متیل دیوکسولان کد D155624 یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

شرکت دانش پژوهان شیمی  نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید مواد شیمیایی سیگماآلدریچ  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

دی متیل دیوکسولان

دی متیل دیوکسولان یک ترکیب شیمیایی است که در علم شیمی و شیمی آلی استفاده می‌شود. این ترکیب با فرمول شیمیایی C6H12O2 شناخته می‌شود و دارای دو گروه متیل و یک گروه اتر است. در زیر برخی از کاربردهای این ترکیب ذکر شده است:

 • حلال: 2،2-دی متیل-1،3-دیوکسولان به عنوان یک حلال آپولار در شیمی آلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب قابلیت حل شدن در بسیاری از حلال‌های آلی را دارد و به عنوان یک حلال برای تولید و انتقال ترکیبات شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • تولید پلیمر: 2،2-دی متیل-1،3-دیوکسولان به عنوان یک ماده افزودنی در تولید پلیمرهایی مانند پلی‌اکریلیک اسید و پلی‌وینیل کلراید مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به عنوان یک ماده برای بهبود خواص مکانیکی و مقاومت به حرارت پلیمرها استفاده می‌شود.
 • تولید مواد شیمیایی: 2،2-دی متیل-1،3-دیوکسولان به عنوان یک ماده اولیه در تولید بسیاری از مواد شیمیایی مانند گلیکولیک اسید، اتر دی‌اتیلن‌گلیکول و اتر ترای‌اتیلن‌گلیکول مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • تولید عایق حرارتی: 2،2-دی متیل-1،3-دیوکسولان به عنوان یک ماده اولیه در تولید عایق حرارتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به دلیل خاصیت عایق حرارتی بالا و مقاومت در برابر حرارت ورودی و خروجی، در تولید عایق‌های حرارتی مانند عایق‌های لوله‌های گرمایشی و سردخانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • تولید دارو: 2،2-دی متیل-1،3-دیوکسولان به عنوان یک ماده اولیه در تولید برخی از داروهایی مانند ضد افسردگی و مسکن‌های موضعی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

به طور کلی، 2،2-دی متیل-1،3-دیوکسولان به عنوان یک ترکیب شیمیایی مهم در علم شیمی و شیمی آلی، در بسیاری ازصنایع و حوزه‌های مختلف از جمله صنایع شیمیایی، داروسازی و تولید مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دی متیل دیوکسولان

دی متیل دیوکسولان

مشخصات محصول دی متیل دیوکسولان کد D155624

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید. دی متیل دیوکسولان

 • نام ماده: 2،2-دی متیل-1،3-دیوکسولان
 • نام لاتین: 2,2-Dimethyl-1,3-dioxolane
 • کد: D155624
 • 98%
 • مترادف(ها): استون اتیلن استال، استون اتیلن کتال
 • فرمول تجربی (نشانگذاری تپه): C5H10O2
 • شماره CAS: 2916-31-6
 • وزن مولکولی: 102.13
 • بیلشتاین: 102775
 • شماره EC: 220-842-4
 • شماره MDL: MFCD00014106
 • شناسه ماده PubChem: 24893482

خواص محصول

 • سطح کیفیت: 200
 • سنجش: 98%
 • فرم: مایع
 • ضریب شکست: n20/D 1.398 (لیتر)
 • bp: 92-93 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • تراکم: 0.926 گرم در میلی لیتر در 25 درجه سانتی گراد (لیتر)
 • سیم SMILES
  CC1(C)OCCO1
 • InChI
  1S/C5H10O2/c1-5(2)6-3-4-7-5/h3-4H2،1-2H3
 • کلید InChI
  SIJBDWPVNAYVGY-UHFFFAOYSA-N
دی متیل دیوکسولان

دی متیل دیوکسولان

خرید و فروش دی متیل دیوکسولان کد D155624

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده دی متیل دیوکسولان کد D155624 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

کاربرد دی متیل دیوکسولان کد D155624

2،2-دی متیل-1،3-دیوکسولان (DMD) یک ترکیب شیمیایی با فرمول شیمیایی C6H12O2 است که در بسیاری از صنایع و حوزه‌های مختلف مانند شیمی آلی، داروسازی، پلیمرسازی و تولید عایق حرارتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در زیر به برخی از کاربردهای این ترکیب در صنایع مختلف اشاره می‌شود:

صنعت داروسازی: DMD به عنوان یک ماده اولیه در تولید بسیاری از داروهایی مانند ضد افسردگی، مسکن‌های موضعی و داروهای ضد التهابی مورد استفاده قرار می‌گیرد. دی متیل دیوکسولان

پلیمرسازی: DMD به عنوان یک ماده افزودنی در تولید پلیمرهایی مانند پلی‌استایرن، پلی‌اکریلیک اسید و پلی‌وینیل کلراید مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به عنوان یک ماده برای بهبود خواص مکانیکی و مقاومت به حرارت پلیمرها استفاده می‌شود.

تولید عایق حرارتی: DMD به عنوان یک ماده اولیه در تولید عایق‌های حرارتی مانند عایق‌های لوله‌های گرمایشی و سردخانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به دلیل خاصیت عایق حرارتی بالا و مقاومت در برابر حرارت ورودی و خروجی، در تولید عایق‌های حرارتی مانند عایق‌های لوله‌های گرمایشی و سردخانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تولید مواد شیمیایی: DMD به عنوان یک ماده اولیه در تولید بسیاری از مواد شیمیایی مانند گلیکولیک اسید، اتر دی‌اتیلن‌گلیکول و اتر ترای‌اتیلن‌گلیکول مورد استفاده قرار می‌گیرد. دی متیل دیوکسولان

حلال: DMD به عنوان یک حلال آپولار در شیمی آلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب قابلیت حل شدن در بسیاری از حلال‌های آلی را دارد و به عنوان یک حلال برای تولید و انتقال ترکیبات شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

به طور کلی، DMD به عنوان یک ترکیب شیمیایی مهم در صنایع مختلف، به دلیل خواص فیزیکی و شیمیایی خود مورد استفاده قرار می‌گیرد. دی متیل دیوکسولان

دی متیل دیوکسولان

دی متیل دیوکسولان

اقدامات بیوشیمی 2،2-دی متیل-1،3-دیوکسولان

اقدامات بیوشیمیایی مربوط به 2،2-دی متیل-1،3-دیوکسولان (DMD) شامل فرآیندهای شیمیایی و بیوشیمیایی است که به منظور تولید و استفاده از این ترکیب در صنایع مختلف انجام می‌شود. برخی از اقدامات بیوشیمیایی مربوط به DMD عبارتند از:

تولید DMD: تولید DMD از راه‌های شیمیایی مختلفی انجام می‌شود، از جمله ترکیب دی‌اکسیدیکلوهگزان و متانول با حضور کاتالیست اسیدی و دمای بالا. دی متیل دیوکسولان

تجزیه DMD: تجزیه DMD به عنوان یک گروه اتری و گروه کربونیل با استفاده از اسیدهای قوی مانند هیدروکلریک انجام می‌شود.

بیوشیمیایی DMD: مطالعاتی نشان داده‌اند که برخی از باکتری‌ها و قارچ‌ها قادر به تجزیه DMD به عنوان یک منبع کربن و انرژی هستند. این فرایند به عنوان بیودگرادیشن و بازیافت DMD مورد توجه قرار گرفته است.

بیوسنتز DMD: برخی از باکتری‌ها، قارچ‌ها و گیاهان قادر به تولید DMD هستند. این فرایند به عنوان بیوسنتز DMD شناخته می‌شود و ممکن است از راه‌های مختلفی از جمله متیلاسیون 1،3-دی‌اکسان-5-آنول و اتصال دو گروه متیل به 1،3-دی‌اکسان-5-آنول انجام شود.

تجزیه بیوشیمیایی DMD: برخی از باکتری‌ها و قارچ‌ها قادر به تجزیه بیوشیمیایی DMD به موادی مانند گلیکولیک اسید، اتر دی‌اتیلن‌گلیکول و اتر ترای‌اتیلن‌گلیکول هستند. این فرایند به عنوان بیودگرادیشن DMD شناخته می‌شود.

به طور کلی، اقدامات بیوشیمیایی مربوط به DMD شامل تولید، بیوسنتز، تجزیه و بازیافت این ترکیب می‌شود که در صنایع مختلف از جمله داروسازی، پلیمرسازی و تولید عایق حرارتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آیا DMD در تولید پلیمرهای خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد؟

بله، 2،2-دی متیل-1،3-دیوکسولان (DMD) در تولید برخی از پلیمرهای خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد. DMD به عنوان یک ماده افزودنی در ترکیبات پلیمری استفاده می‌شود تا خواص مکانیکی و مقاومت به حرارت پلیمرها بهبود یابد.

به عنوان مثال، DMD به عنوان یک ماده افزودنی در ترکیبات پلی‌استایرن، پلی‌اکریلیک اسید و پلی‌وینیل کلراید استفاده می‌شود. در پلی‌استایرن، DMD به عنوان یک ماده افزودنی برای بهبود مقاومت به ضربه و مقاومت به حرارت استفاده می‌شود. همچنین، در پلی‌اکریلیک اسید، DMD به عنوان یک ماده افزودنی برای بهبود خواص مکانیکی و مقاومت به حرارت استفاده می‌شود. دی متیل دیوکسولان

به طور کلی، DMD به عنوان یک ماده افزودنی در تولید برخی از پلیمرهای خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد تا خواص مکانیکی و مقاومت به حرارت پلیمرها بهبود یابد. د

ی متیل دیوکسولان

دی متیل دیوکسولان

دی متیل دیوکسولان

قیمت -فروش دی متیل دیوکسولان کد D155624

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) دی متیل دیوکسولان کد D155624 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت  خرید دی متیل دیوکسولان کد D155624 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)