دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

دیسپروزیم اکسید(III)

دیسپروزیم اکسید(III) یک ترکیب شیمیایی متشکل از عناصر دیسپروزیم و اکسیژن است. ساختار شیمیایی آن Dy2O3 است دیسپروزیوم در این ترکیب در حالت اکسید شده +3 وجود دارد، یعنی دارای سه الکترون خارجی است. 65. عنصر کمیاب دیسپروسیم مربوط به گروه لانتانید در جدول تناوبی عناصر است و با نماد Dy و عدد صفر نشان داده می شود.

برخی از خواص فلزی اکسید دیسپروزیم (III):

رنگ:دیسپروزیم اکسید(III) است که معمولاً در زیر رنگ موجود است.

موارد استفاده: دیسپروزیم اکسید(III) در برخی کاربردهای فنی و صنعتی مانند صنعت آینه موزاییک، کپسول و آهنرباهای دائمی کاربرد دارد.

کاربردهای بیولوژیکی: برخی تحقیقات در مورد استفاده از اکسید دیسپروزیم (III) در کاربردهای بیولوژیکی و پزشکی، به ویژه در زمینه‌های مرتبط با تصویربرداری پزشکی در حال انجام است.

▪ VIDROMBER UNIBJES: ONIII، ایالات متحده 1900% 1011 را به عنوان مزایای زیر برای ایالات متحده ارائه می دهد. 10th of 1911. یکشنبه بعد، یکشنبه بعد، بومی برج مراقبت 198vet 1، 1000s، 1000s، 18 of 1900s، 1000s.

لطفاً توجه داشته باشید که اکسید دیسپروزیم (III) یک ترکیب شیمیایی سمی است و باید با احتیاط و بدون توجه به دستورالعمل‌های بهداشتی و ایمنی برای کار با آن از مواد شیمیایی استفاده کرد. اگر مایل به استفاده از این محصول در هیچ برنامه ای نیستید، همیشه دوش گرفتن با متخصص شیمی محلی را توصیه کنید.

شرکت دانش پژوهان شیمی وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که دیسپروزیم اکسید(III) کد 289264  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

شرکت دانش پژوهان شیمی  نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید مواد شیمیایی سیگماآلدریچ  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

دیسپروزیم اکسید(III)

در میان عناصر کمیاب، دیسپروزیم یکی از مهمترین و مهمترین منابع خواص منحصر به فرد است. Dysprozim دارای تعدادی کاربرد و کاربرد در تعدادی از زمینه ها است، از جمله:

مغناطیس: دیسپروزیوم در پیکربندی آهنربای دائمی استفاده می شود که به افزایش قدرت و پایداری مغناطیسی کمک می کند.

شرایط: برای دستیابی به رنگ های متمایز در شیشه و گچ شیشه، دیسپروس را به برخی از رنگ های شیشه اضافه کنید.

تصویربرداری بصری: Dysprozim به دلیل خواص بصری منحصر به فرد در لنزهای تصویربرداری بصری استفاده می شود.

هسته ای: Dysprozim به دلیل فعل و انفعالات هسته ای مختلف در زمینه های هسته ای و علوم هسته ای استفاده می شود.

تجهیزات الکترونیکی و الکتریکی: Dysprozim در برخی از تجهیزات الکترونیکی و الکتریکی مانند ترانسفورماتور، کویل و کولر استفاده می شود.

به عنوان مثال، تمام مواد شیمیایی باید با احتیاط با اکسید دیسپروزیم (III) برخورد کنند و هنگام کار با آن از دستورالعمل های ایمنی مناسب پیروی کنند. هنگام دفع این ترکیب باید قوانین محیطی و بهداشتی محلی رعایت شود.

مشخصات محصول دیسپروزیم اکسید(III) کد 289264

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: دیسپروزیم اکسید(III)
 • نام لاتین: Dysprosium(III) oxide
 • کد: 289264
 • 99.9٪ پایه فلزات کمیاب
 • فرمول خطی: Dy2O3
 • شماره CAS: 1308-87-8
 • وزن مولکولی: 373.00
 • شماره EC: 215-164-0
 • شماره MDL: MFCD00010986
 • شناسه ماده PubChem: 24857402
 • NACRES: NA.23
اکسید دیسپروزیم (III).-

اکسید دیسپروزیم (III).-min

خواص محصول

 • سنجش: 99.9٪ پایه فلزات کمیاب
 • فرم: پودر
 • مناسب بودن واکنش
  نوع معرف: کاتالیزور
  هسته: دیسپروزیم
 • تراکم: 7.81 گرم در میلی لیتر در 25 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • سیم SMILES
  O=[Dy]O[Dy]=O
 • InChI
  1S/2Dy.3O
 • کلید InChI
  NLQFUUYNQFMIJW-UHFFFAOYSA-N

بسته بندی

 • 25 گرم
 • 100 گرم

کاربرد دیسپروزیم اکسید(III)

دیسپروزیم اکسید (III) کاربردهای زیادی در زمینه های مختلف فنی و صنعتی دارد. از جمله کاربردهای اصلی:

آینه های موزاییکی: دیسپروزیم اکسید(III) در صنعت آینه موزاییک با کارایی بالا استفاده می شود که در آن از آشفتگی و گرد و غبار برای کنترل خواص الکترونیکی مواد سیلت استفاده می شود.

بصره: افزودن دیسپروزیم اکسید (III) به صنعت شیشه بصره برای بهبود خواص شیشه بصره. این ترکیب به بهبود درخشندگی شیشه و بهبود مینای دندان کمک می کند، اما آن را در صنعت لنزهای طبیعی و الیاف طبیعی مفید می کند.

مغناطیس: اکسید Dysprozim (III) در پیکربندی آهنرباهای دائمی و آهنرباهای بار بالا استفاده می شود. این ترکیب برای افزایش قدرت مغناطیسی و افزایش پایداری اضافه می شود.

علوم هسته ای: دیسپروزیم 164 که از دیسپروزیم اکسید(III) به دست می آید، در برخی کاربردهای هسته ای مانند ساخت اجسام هسته ای و وسایل هسته ای استفاده می شود.

کاربردهای بیولوژیکی: تحقیقاتی با هدف استفاده از دیسپروزیم اکسید(III) در کاربردهای بیولوژیکی و پزشکی، به ویژه در متون مرتبط با توصیف آن بدون پرتو درمانی وجود دارد.

لطفاً توجه داشته باشید که استفاده بیولوژیکی از مواد شیمیایی به تحقیقات پیشرفته و مطالعات اضافی برای تعیین کارایی و ایمنی استفاده‌های بیولوژیکی بالقوه نیاز دارد. قبل از استفاده از اکسید دیسپروزیم (III) یا هر ترکیب شیمیایی دیگر برای اهداف بیولوژیکی یا پزشکی، همیشه باید با متخصصان در این زمینه مشورت کنید و دستورالعمل های ایمنی مناسب را رعایت کنید.

خرید و فروش دیسپروزیم اکسید(III) کد 289264

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده دیسپروزیم اکسید(III) کد 289264 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                              زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                             نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                      ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی دیسپروزیم اکسید(III)

تا کنون، کاربردهای بیولوژیکی محدود اکسید دیسپروزیم (III) به طور کامل ارائه نشده است. بنابراین، مطالعاتی وجود دارد که استفاده از اکسید دیسپروزیم (III) را در کاربردهای بیولوژیکی و پزشکی کشف می کند. برخی کاربردهای بالقوه برای اکسید دیسپروزیم (III) در بیوشیمی وجود دارد:

تحقیقات هسته ای و پزشکی هسته ای: نحوه استفاده از اکسید دیسپروزیم (III) و خواص هسته ای مشتق شده از آن در تحقیقات هسته ای و برنامه های پزشکی هسته ای، مانند تصویربرداری از بدن بواس، تصویربرداری جزئی و درمان بیماری ها با پرتودرمانی.

سایر کاربردهای پزشکی: برخی از ترکیبات حاوی اکسید دیسپروزیم (III) ممکن است در برخی کاربردهای پزشکی دیگر مانند مواد سطحی و پوشش‌های یوویة والأدوية استفاده شوند.

تحقیقات بیولوژیکی: کاربردهای احتمالی اکسید دیسپروزیم (III) در تحقیقات بیولوژیکی، مانند مطالعات مکانیسم‌های واکنش جزئی و املاح.

لطفاً توجه داشته باشید که استفاده بیولوژیکی از عناصر کمیاب مانند اکسید دیسپروزیم (III) قبل از تعیین امکان‌سنجی و ایمنی استفاده‌های بیولوژیکی کاملاً محتمل، نیاز به تحقیقات و آزمایش‌های بیشتری دارد. بنابراین، دائماً با متخصصان بیوشیمی و علوم زیستی مشورت می کند تا هرگونه استفاده بیولوژیکی بالقوه را که نیاز به اقدامات ایمنی و بهداشتی لازم دارد، ارزیابی کند.

اکسید دیسپروزیم (III).-min

اکسید دیسپروزیم (III).-min

مضرات استفاده از دیسپروزیم اکسید(III)

اکسید دیسبروزیم (III)، همانطور که قبلاً ذکر شد، به طور کلی یک ترکیب شیمیایی بی ضرر است، اما باید با همان اقدامات احتیاطی مانند سایر ترکیبات شیمیایی مورد استفاده قرار گیرد. با این حال، نکات مفیدی در مورد استفاده از آن وجود دارد:

قرار گرفتن در معرض گرد و غبار: هنگامی که از اکسید دیسبروزیم (III) در ساخت یا درمان سطوح جامد استفاده می شود، گرد و غبار ریز ممکن است ایجاد شود و ممکن است در نصب دستگاه تنفسی اختلال ایجاد کند. قرار گرفتن در معرض این گرد و غبار باید همراه با استفاده از تهویه مطبوع مناسب هنگام برخورد با ترکیب باشد.

علل حساسیت: برخی افراد ممکن است به ترکیبات دسبروزیم یا هر ترکیب نادر دیگری حساس شوند. مراقب تماس مستقیم با دستگاه باشید و هنگام برخورد با آن از حفاظ ها و ابزارهای واقعی استفاده کنید.

مصارف بیولوژیکی: متأسفانه برخی مطالعات وجود دارد که کاربردهای بیولوژیکی بالقوه اکسید دیسبروزیم (III) را در مجلات پزشکی و تحقیقاتی Life کشف می کند، اما نباید بدون توصیه های پزشکی تخصصی و مطالعات اضافی در مورد ایمنی و اثربخشی این موارد استفاده شود.

دفع ایمن: اکسید دیسبروزیم (III) باید به شیوه ای ایمن و ایمن دفع شود، به ویژه برای دستورالعمل های محیطی و بهداشتی محلی.

هنگام برخورد با اکسید دیسبروزیم (III) یا هر ترکیب شیمیایی دیگر، همیشه بر رعایت دستورالعمل های ایمنی و بهداشتی مناسب تاکید کنید. در صورت خودداری از استفاده از این محصول برای هر منظوری، مهم است که با یک متخصص شیمیایی ماهر مشورت کنید و اقدامات احتیاطی لازم را انجام دهید.

قیمت -فروش دیسپروزیم اکسید(III) کد 289264

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) دیسپروزیم اکسید(III) کد 289264 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید دیسپروزیم اکسید(III) کد 289264 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. آمینو د  فلوروپیریدین سیگماآلدریچ

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)