دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

فیسین (Ficin) کدسیگماآلدریچ F6008

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. شما می توانید محصول فیسین (Ficin) کدسیگماآلدریچ F6008 را از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید کمپانی مرک آلمان یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود.

به جرات می توان گفت که محصولات این برند معروف و نام آشنا را می توان در تمام آزمایشگاهها و مراکز تحقیقاتی یافت. دلیل آن هم تنها به خاطر کیفیت و تنوعیست که مرک در محصولات خود دارد. کمپانی مرک در سال 2015 تصمیم به گسترش شعاع کاری خود شد، از این رو امتیاز شرکت بزرگ تولیدی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ را خریداری نمود و از آن پس محصولات مرک آلمان با لیبل مرک & سیگما روانه بازارهای جهانی شد.

فیسین (Ficin) کدسیگماآلدریچ F6008 محصول شرکت سیگماآلدریچ می باشد. کمپانی سیگماآلدریج یکی از بزرگترین  شرکت های تولیدی مواد شیمیایی آزمایشگاهی در آمریکا می باشد. اما موضوعی که این شرکت را با دیگر کمپان های تولیدی محصولات شیمیایی مجزا می کند ، تخصصی بودن محصولات این کمپانی است . نام سیگماآلدریچ در بین محققان و دانش پژوهان شیمی بسیار نام آشناست، بطوری که می توان گفت تمام پژوهشگاهها و مراکز تحقیقاتی از محصولات این شرکت استفاده کرده و می کنند.

شرکت دانش پژوهان شیمی  نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید مواد شیمیایی سیگماآلدریچ  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

مشخصات محصول فیسین (Ficin) کدسیگماآلدریچ F6008

 • نام محصول : فیسین
 • نام لاتین : Ficin from figtree latex
 • کد : F6008
 • CAS No : 9001-33-6
 • برند : سیگماآلدریچ
 • Lot#SLCF4416
 • store at – 200C

فیسین (Ficin) کدسیگماآلدریچ F6008----min

نمایندگی فروش فیسین (Ficin) کدسیگماآلدریچ F6008

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی در کشور می باشد.با توجه به شرایط  واردات و مشکلاتی که در خصوص ورود محصولات شیمیایی بخصوص سیگماآلدریچ و مرک آلمان وجود دارد، شرکت دانش پژوهان شیمی توانسته این محصولات را با سختی ها و مشکلات فراوان وارد و به دست مشتریان ثابت خود برساند. مراکز دانشگاهی و مراکز علمی، دانشگاهها و آزمایشگاهها ، شرکت های تولید دارویی و … از مشتریان ثابت این شرکت می باشند که در سالهای اخیر از محصولات و امکانات این شرکت استفاده نموده اند. محصول فیسین (Ficin) کدسیگماآلدریچ F6008 یکی از آن موارد می باشد.

در این متن سعی شده تا 4 سنتز را جهت استفاده شما عزیزان از مجلات مختلف تهیه کرده و در این متن گنجانده شود. امیدواریم مورد استفاده قرار گیرد.

خلاصه اول محصول فیسین (Ficin) کدسیگماآلدریچ F6008

(Ficin(EC 3.4.22.3 ، پروتئیناز سیستئین جدا شده از لاتکس یک درخت Ficus ، شناخته شده است که به اشکال مختلف وجود دارد. اگر چه فیسین خام از اهمیت تجاری قابل توجهی برخوردار است، فیشین به طور کامل مشخص نشده است، یک فیشین اصلی از مخلوط تجاری خام پروتئیناز خام Ficus carica خالص سازی و مشخص شد.

آنزیم خالص شده هم در الکتروفورز ژل سدیم دودسیل سولفات – پلی آکریل آمید (SDS-PAGE) و هم در کروماتوگرافی فیلتراسیون ژل وجود دارد و یک پروتئین زنجیره ای پلی پپتیدی با جرم مولکولی  23Da 300-/+100 است که توسط لیزر ماتریس تعیین می شود زمان یونیزاسیون دفع پرواز (MALDl-TOF). آنزیم در محدوده pH 6.5-8.5 فعال بود و حداکثر فعالیت در pH 7.0 مشاهده شد . توالی هسته N ترمینال فیسین با توالی N ترمینال پروتئینازهای سیستئین گیاهی همسانی دارد.

آنزیم حاوی سه پیوند دی سولفید و یک بقایای سیستئین آزاد در محل فعال است. اثر حلال های مشترک ، مانند سوربیتول ، ترهالوز ، ساکارز و زایلیتول، بر پایه حرارتی فیسین با اندازه گیری فعالیت ، فلورسانس و مطالعات دناتوراسیون حرارتی تعیین شد. دمای دناتوراسیون حرارتی آشکار((T(M) فیسین به طور قابل توجهی از مقدار کنترل +/-721 درجه سانتیگراد در حضور همه حلال های همکار افزایش یافت . با این حال، حداکثر اثر تثبیت از نظر تثبیت حرارتی توسط تریالوز حلال مشترک مشاهده شد.

فیسین (Ficin) کدسیگماآلدریچ F6008----min

فیسین (Ficin) کدسیگماآلدریچ F6008

خصوصیات یک کیتوزاناز جدا شده از یک آماده سازی تجاری فیسین

مجله شیمی کشاورزی و مواد غذایی (1384/9/15)

 • چوی-لیانگ چیانگ
 • یا-مین چانگ
 • چن-تین چانگ
 • هسین-یی سونگ

PMID16159189

خلاصه دوم محصول فیسین (Ficin) کدسیگماآلدریچ F6008

یک آنزیم کیتوزانولیتیک از یک آماده سازی فیسین تجاری با حذف کروماتوگرافی میل ترکیبی سیستئین پروتئاز روی pHMB-Sepharose 4B و سیستاتین-Sepharose 4B و فیلتراسیون ژل بر روی Superdex 75 HR خالص شد. آنزیم خالص شده هر دو فعالیت کیتیناز و کیتوزاناز را نشان داد، همانطور که توسط SDS-PAGE و رنگ‌آمیزی فعالیت ژل تعیین شد. pH بهینه برای هیدرولیز کیتوزان 4.5 بود، در حالی که دمای مطلوب 65 درجه سانتیگراد بود. فیسین (Ficin) کدسیگماآلدریچ F6008

آنزیم پایدار در برابر حرارت بود، زیرا تقریباً تمام فعالیت خود را پس از انکوباسیون در 70 درجه سانتیگراد به مدت 30 دقیقه حفظ کرد. یک عامل اکسید کننده پروتئین، N-bromosuccinimide (0.25 میلی مولار)، به طور قابل توجهی فعالیت آنزیم را مهار کرد. جرم مولکولی آنزیم 16.6 کیلو دالتون بود که توسط فیلتراسیون ژل تخمین زده شد. فیسین (Ficin) کدسیگماآلدریچ F6008

آنزیم نسبت به پلیمرهای کیتوزان که درجات مختلفی از استیل زدایی (22-94٪) را نشان می دهند، فعالیت نشان داد، که به طور موثر پلیمرهای کیتوزانی را که 52-70٪ استیل زدایی شده بودند، هیدرولیز می کرد. محصولات نهایی هیدرولیز کاتالیز شده توسط این آنزیم پلیمرها و الیگومرهای کیتوزان با وزن مولکولی کم (11.2-0.7 کیلو دالتون) بودند.

فیسین (Ficin) کدسیگماآلدریچ F6008

تصفیه، خصوصیات و تثبیت حرارتی ناشی از حلال فیسین از Ficus carica.

مجله شیمی کشاورزی و مواد غذایی (2008/11/11)

 • Kamsagara Basavarajappa Devaraj
 • Parigi Ramesh Kumar
 • Vishweshwaraiah Prakash

PMID18991449

فیسین (Ficin) کدسیگماآلدریچ F6008----min

خلاصه سوم فیسین (Ficin) کدسیگماآلدریچ F6008

فیسین (EC 3.4.22.3)، یک پروتئیناز سیستئین جدا شده از لاتکس درخت فیکوس، شناخته شده است که به اشکال مختلف وجود دارد. اگرچه فیسین خام از اهمیت تجاری قابل توجهی برخوردار است، فیسین به عنوان چنین به طور کامل مشخص نشده است. یک فیسین اصلی از آماده‌سازی مخلوط پروتئیناز خام تجاری فیکوس کاریکا خالص و مشخص شد. آنزیم خالص شده در الکتروفورز ژل سدیم دودسیل سولفات-پلی آکریل آمید (SDS-PAGE) و کروماتوگرافی ژل فیلتراسیون همگن بود و یک پروتئین زنجیره پلی پپتیدی منفرد با جرم مولکولی 23 100 +/- 300 Da است که توسط لیزر به کمک ماتریکس تعیین شد.

دفع دفع یونیزاسیون – زمان پرواز (MALDI-TOF). آنزیم در محدوده pH 6.5-8.5 فعال بود و حداکثر فعالیت در pH 7.0 مشاهده شد. توالی هسته N ترمینال فیسین با توالی N ترمینال پروتئینازهای سیستئین گیاهی همسانی دارد. این آنزیم حاوی سه پیوند دی سولفید و یک باقیمانده سیستئین آزاد در محل فعال است.

اثر حلال‌های کمکی، مانند سوربیتول، ترهالوز، ساکارز و زایلیتول، بر پایداری حرارتی فیسین با اندازه‌گیری‌های فعالیت، فلورسانس و مطالعات دناتوراسیون حرارتی تعیین شد. دمای ظاهری دناتوراسیون حرارتی (T(m)) فیسین به طور قابل توجهی از مقدار کنترل 1 ± 72 درجه سانتیگراد در حضور همه حلالها افزایش یافت. با این حال، حداکثر اثر تثبیت از نظر تثبیت حرارتی توسط حلال ترهالوز مشاهده شد.

فیسین (Ficin) کدسیگماآلدریچ F6008

بیحرکتی و تعیین خصوصیات فیسین.

Die Nahrung (2001-05-31)

محققان :

 • S Fadıloğlu

PMID11379289

خلاصه چهارم فیسین (Ficin) کدسیگماآلدریچ F6008

لاتکس درخت انجیر (فیسین) با جذب روی سلیت تثبیت شد. فیسین آزاد و بی حرکت در تولید تلمه (فرآورده شیر ترکیه) مورد استفاده قرار گرفت. پس از تثبیت، دمای بهینه فیسین از 60 به 80 درجه سانتیگراد تغییر یافت. افزایش محتوای جامد شیر بر فعالیت لخته شدن شیر در جهت مخالف تأثیر می گذارد. هنگامی که مقدار آنزیم آزاد یا بی حرکت دو برابر شد، زمان انعقاد برای آنزیم آزاد و بی حرکت به ترتیب 1.6 و 1.7 برابر کاهش یافت.

استفاده از آنزیم تثبیت شده در تولید تلم نتایج بهتری از نظر خواص شیمیایی و حسی در مقایسه با تله ساخته شده توسط آنزیم آزاد داشت. Syneresis در تله از 70% به 60% بسته به بی حرکتی کاهش یافت. هم اسیدیته و هم طعم تلخ تلمه تولید شده از فیسین آزاد به دلیل هیدرولیز گسترده پروتئین توسط فراکسیون های پروتئولیتیک بود.

قیمت – فروش فیسین (Ficin) کدسیگماآلدریچ F6008

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی، آزمایشگاهی و صنعتی بخصوص فیسین (Ficin) کدسیگماآلدریچ F6008 می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

راههای ارتباطی :
شماره های تماس:
021-66859216   (ساعات تماس:8:30 الی 19)
021-66859220
واتساپ:09129618292  (ساعات تماس 24ساعت)