دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

فلاوین آدنین دی نوکلئوتید دی سدیم نمک هیدرات

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. فلاوین آدنین دی نوکلئوتید دی سدیم نمک هیدرات با 2 کد F6625 – F8384 می توانید تهیه فرمایید. شما می توانید محصولات و اطلاعات تاریخچه کمپانی مرک آلمان را از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید مرک یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود.

فلاوین آدنین دی نوکلئوتید دی سدیم نمک هیدرات

فلاوین آدنین دی نوکلئوتید دی سدیم نمک هیدرات – دانش پژوهان شیمی در این مقاله شما رابا این محصول اشنا می کند. نمایندگی سیگما آلدریچ (Sigma Aldrich) یکی از پیشروان علوم فناوریهای پیشرفته است. آنچه باعث شده که شرکت سیگما آلدریچ بتوانددر زمینه تولید مواد و تجهیزات آزمایشگاهی موفق شود. کار گروهی و تیمی آنها باعث بازدهی شرکت شده است. این شرکت سعی کرده است تا با فعلان این عرصه آعم از دانشجویان، اساتید و پزشکان در ارتباط باشد تا با تولید تجهیزات و مواد آزمایشگاهی گام بزرگی در برطرف کردن مشکلات زیست محیطی بردارد. از این رو نمایندگی  های سیگماآلدریچ در سراسر دنیا شروع به فعالیت کرده است تا محصولات خود را به دست مشتریان هدف برساند.

Chemical & Physical Properties:

ظاهر: پودر زرد تا نارنجی-قهوه ای

Assay : ≥95.0٪

محلول در آب: 5g/L

استفاده می کند:

1. این است که عمدتا برای آماده سازی املسیفایر برای پلیمریزاسیون کاتالیز شده از لاستیک استایرن butadiene و دیگر امولسون های پلیمری استفاده می شود.

2. این کوآنزیم redox از flavoprotins است.

3. استفاده به عنوان کوفاکتور ردوکس (حامل الکترون) از flavoproteins، این فلاوپروتئین ها شامل سوکسینات دی هیدروژناز (پیچیده)، α-کتوگلوتارات دهیدروژناز، عامل القای آپوپتوز ۲ (AIF -M2، AMID)، tRNA متیل ترنسفراز وابسته به فولات/FAD و مونواکسیژناز فلاوپروتئیله N-هیدروکسیل شده است. FAD جزء مجموعه های دی هیدروژناز پیرووات است.

مشخصات فیزیکی محصول فلاوین آدنین دی نوکلئوتید دی سدیم نمک هیدرات

 • CAS NO: 84366-81-4
 • کد : F6625 – F8384
 • فرمول مولکولی: فلاوین آدنین دی نوکلئوتید دی سدیم نمک هیدراتC27H33N9Na2O16P2
 • وزن مولکولی: 847.529
  EINECS NO: 282-733-8
  MDL NO: MFCD00151217
 • خاصیت بازی (pKb) 12.8689 وین آدنین دی نوکلئوتید دی سدیم نمک هیدرات
 • نام شرکت: سیگماآلدریچ Sigma aldrich
 • نام فارسی:فلاوین آدنین دی نوکلئوتید دی سدیم نمک هیدرات
 • Catalog Number: F6625

فلاوین آدنین دی نوکلئوتید دی سدیم نمک هیدرات در نمایندگی سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولید کنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت دانش پژوهان شیمی  در ایران،  نمایندگی سیگما آلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.

شرکت دانش پژوهان شیمی بطور مستمر فعالیت خود را درحوزه فروش مواد شیمیایی و آزمایشگاهی و فروش تجهیزات آزمایشگاهی ادامه داده. و این شرکت علاوه بر فروش محصولات شیمیایی، مواد شیمیایی مورد نیاز درصنعت داروسازی را نیز برای شرکت های دارویی تامین می کند.

تاکنون افتخار داشته ایم با بیش از ۱۰ شرکت دارویی به شکل مستقیم و با بیش از ۲۰ شرکت دارویی به شکل غیر مستقیم همکاری داشته باشیم. ما موفقیت خود را مدیون ارائه

 • تجهیزات آزمایشگاهی با بهترین کیفیت،
 • رعایت استانداردهای جهانی،
 • گسترش روزافزون امکانات
 • و بیش از هر چیز توجه خاص به رضایت مصرف ‌کنندگان می‌ دانیم.

کاربرد فلاوین آدنین دی نوکلئوتید دی سدیم نمک هیدرات

فلاوین آدنین دی‌نوکلئوتید (FAD) دی‌سدیم نمک هیدرات، یک ترکیب شیمیایی است که در بسیاری از روندهای بیولوژیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب شیمیایی در واقع یک نوع ویتامین B2 است که در بدن به عنوان یک کوفتگی الکترونی فعال عمل می‌کند. استفاده از فلاوین آدنین دی‌نوکلئوتید دی‌سدیم نمک هیدرات در داروسازی بسیار گسترده است. این ترکیب به عنوان یک عامل نوروپروتکتیو و ضد التهابی در درمان برخی بیماری‌های عصبی مانند میگرن، پرکاری هایپراکتیو و سکته مغزی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، این ترکیب در بسیاری از مکمل‌های غذایی و تغذیه‌ای نیز به کار می‌رود. علاوه بر این، فلاوین آدنین دی‌نوکلئوتید دی‌سدیم نمک هیدرات به عنوان یک الکترون‌پذیرنده در راهبردهای مختلف بیوشیمیایی، از جمله تنفس سلولی، پادتنش، ساختمان و عملکرد پروتئین‌ها و سیستم‌های آنزیمی، و همچنین فعالیت سلول های عصبی و عضلانی، مورد استفاده قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که قبل از استفاده از هر نوع مکمل یا دارویی که حاوی فلاوین آدنین دی‌نوکلئوتید دی‌سدیم نمک هیدرات است، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید و دستورالعمل‌های مربوط به مصرف و دوز آن را رعایت کنید.

خواص فیزیکی شیمیایی فلاوین آدنین دی نوکلئوتید دی سدیم نمک هیدرات

ظاهر: پودر کریستال سفید یا مایل به{0}سفید

سنجش: بزرگتر یا مساوی 99.{1}} درصد

حلالیت در آب: 5 گرم در لیتر

شرایط نگهداری: 2-8 درجه

فلاوین آدنین دی نوکلئوتید دی سدیم نمک هیدرات

آیا مصرف بیش از حد فلاوین آدنین دی‌نوکلئوتید دی‌سدیم نمک هیدرات مضر است؟

فلاوین آدنین دی‌نوکلئوتید دی‌سدیم نمک هیدرات به طور کلی برای بدن بسیار ایمن است و مصرف بیش از حد آن در شرایط عادی معمولاً مشکلی ایجاد نمی‌کند. با این حال، مصرف بیش از حد فلاوین آدنین دی‌نوکلئوتید دی‌سدیم نمک هیدرات، ممکن است باعث عوارض جانبی شود. برخی از عوارض جانبی ممکن شامل سردرد، مشکلات گوارشی، افزایش حساسیت به نور، و در برخی موارد نیز ممکن است باعث ایجاد تغییرات در سطح آنزیم‌های کبدی شود. به همین دلیل، قبل از استفاده از هر نوع مکمل یا دارویی که حاوی فلاوین آدنین دی‌نوکلئوتید دی‌سدیم نمک هیدرات است، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید و دستورالعمل‌های مربوط به مصرف و دوز آن را رعایت کنید. همچنین، در صورت وجود هرگونه علائم و عوارض جانبی پس از مصرف فلاوین آدنین دی‌نوکلئوتید دی‌سدیم نمک هیدرات، باید به پزشک خود مراجعه کنید.

قیمت – فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی می باشد. می توان یکی از محصولات پر فروش آن فلاوین آدنین دی نوکلئوتید دی سدیم نمک هیدرات می باشد نام برد. این شرکت در زمینه واردات و توضیع این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه  محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته. و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.  از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت فروش مواد شیمیایی میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

 

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)