دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

حلال های شیمیایی مرک آلمان

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی مرک آلمان بخصوص محصولات نایاب است. شما می توانید حلال های شیمیایی مرک آلمان را در این سایت جستجو و مشاهده فرمایید. با توجه به سختی واردات و تحریم های پیش رو این شرکت توانسته مواد شیمیایی مورد نیاز محققان و شرکت های داروسازی را با مشکلات فراوان وارد نموده و آنها را به دست متقاضیان این محصولات برساند. امیدواریم بتوانیم با ارائه بهترین خدمات شما را در رسیدن به اهدافتان یاری نماییم.

حلال های شیمیایی مرک آلمان به موادی گفته می شود که در زندگی کنونی کاربردهای زیادی را دارا می باشد. از جمله حلال های شیمیایی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

انواع الکل ها، انواع ادکلن ها، اسپری ها، چسب ها و مواد دیگر اشاره نمود. حلال های آلی بخشی از حلال ها هستند که نمونه مشخص و مورد استفاده آنها الکل ها و محصولات آن می باشد.

از نمونه های حلال های صنعتی که مهم هستند مواد زیر می باشد:

 • دی متیل فرم آمید DMF
 • دی متیل سولفوکسید DMSO
 • تترا هیدروفوران THF

پیوند هایی که میان ذرات حلال الکلها در حلال های شیمیایی مرک آلمان وجود دارد، هیدروژنی می باشد. با توجه به اینکه یک سر الکل ها غیر قطبی می باشد، این حلال ها می توانند مواد غیر قطبی را نیز در خود حل کنند.

حلال های شیمیایی مرک آلمان

حلال های شیمیایی مرک آلمان

حلال های شیمیایی مرک آلمان، دارای حلال های آلی نیز می باشد که فاکتور دی الکتریک در آن حائز اهمیت می باشد. ثابت دی الکتریک فاکتوری است که در حل کردن یک ماده جامد یونی توسط یک مایع، نقش بسزایی دارد. در صورتی که این فاکتور زیاد باشد، نشان دهنده توانایی بیشتر در جدا کردن یونهای ماده جامد یونی حل شدنی است.

همچنین اگر مقدار این فاکتور کم باشد، نشان دهنده ناقطبی بودن حلال و قدرت کم در انحلال مواد یونی می باشد. در صورتی که مواد شیمیایی شامل مواد ناقطبی باشد بهتر است که از حلال ناقطبی با ثابت دی الکتریک کم استفاده کنیم. در صورتی که مواد شیمیایی شامل مواد قطبی است، از حلال قطبی با ثابت دی الکتریک بالا استفاده کنیم. حلال های شیمیایی مرک آلمان

حلال های آلی که یکی از حلال های شیمیایی مرک آلمان می باشد شامل عناصر هیدروژن و کربن است. حلال های هیدروکربنی شامل موارد زیر می باشد:

 • الکل
 • استن
 • دی متیل کتون
 • اتر
 • تولوئن
 • کلروفرم
 • تربانتین
 • استر
 • تتراکلرورکربن
 • گزیلن و بنزن.

کمانی مرک آلمان در سال 2015 برای گسترش فعالیت های خود توانست امتیاز شرکت بزرگ سیگماآلدریچ را که یک شرکت تولیدی محصولات شیمیایی آزمایشگاهی تخصصی در دنیا به شمار می رود را خریداری نموده و از آن پس تولیدات این شرکت با برند مرک و سیگماآلدریچ به سراسر دنیا ارسال گردید. یعنی اگر وارد سایت مرک شوید و کد یا نام محصولی را سرچ نمایید در بیشتر موارد کنار نام محصولات مرک نام سیگماآلدریچ را نیز مشاهده می فرمایید. حلال های شیمیایی مرک آلمان

فروش مواد شیمیایی مرک آلمان

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات  نمایندگی مرک آلمان می باشد. که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. حلال های شیمیایی مرک آلمان

 

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی:

021-66859216
021-66859220  

(ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

سوالات متداول:

 

 

فرآیندهای مواد شیمیایی مرک آلمان

اصطلاحات مواد شیمیایی مرک آلمان

Visits: 9