دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

مواد شیمیایی مرک آلمان در مواد غذایی

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی مرک آلمان بخصوص محصولات نایاب است. شما می توانید مواد شیمیایی مرک آلمان در مواد غذایی را دراین سایت جستجو و تهیه فرمایید. با توجه به سختی واردات و تحریم های پیش رو این شرکت توانسته مواد شیمیایی مورد نیاز محققان و شرکت های داروسازی را با مشکلات فراوان وارد نموده و آنها را به دست متقاضیان این محصولات برساند. امیدواریم بتوانیم با ارائه بهترین خدمات شما را در رسیدن به اهدافتان یاری نماییم.

مواد شیمیایی مرک آلمان در مواد غذایی

مواد شیمیایی مرک آلمان در مواد غذایی، با توجه به شاخه دانش بنیادین شیمی و علوم غذایی، استفاده می شود. این بخش از شیمی مربوط به بررسی و مطالعه واکنش های شیمیایی در خواص مواد غذایی و مراحل فراوری آنها است. اشتراک های زیادی میان زیست شیمی و شیمی خوراک از جمله کربوهیدرات ها، لیپیدها و پروتئین ها وجود دارد.

از بخش های دیگر شیمی مواد غذایی می توان به رنگ، مزه، افزودنی های غذایی، مواد معدنی و ویتامین های مواد اشاره نمود. به عبارت دیگر مواد شیمیایی مرک آلمان در بخش Food Chemistry کاربرد های زیادی را دارا می باشند. از جمله مواد غذایی می توان به پروتئین ها اشاره نمود که شامل کربن، هیدروژن، اکسیژن، ازت و گوگرد می باشند.

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (مرک آلمان) می باشد. که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

در این بخش میخواهیم اندکی از تاریخچه مرک را خدمت شما به عرض برسانیم. همانطور که می دانید و شنیده اید کمپانی مرک آلمان یکی از بزرگترین شرکت های تولیدی مواد شیمیایی آزمایشگاهی در دنیا می باشد. این شرکت در سال 2015 تصمیم به گسترش فعالیت های کاری و تولیدی خود شد، از این رو تصمیم به خرید یک شرکت تولیدی مواد شیمیایی و آزمایشگاهی گرفت که پس از مذاکرات متعدد توانست با شرایط کمپانی سیگماآلدریچ کنار آمده و آن را خریداری نماید. شرکت سیگماآلدریچ خود یک کمپانی بزرگ و خوش نام در بین تولید کنندگان مواد شیمیایی بود آن هم محصولات تخصصی که گره از کار بسیاری از محققان گشوده بود.

نقش و وظیفه پروتئین ها در زمینه های متفاوتی تعریف می شود که تعدادی از آنها شامل موارد زیر است:

  • تشکیل مواد انقباضی عضلات گرفته
  • ساختن برخی از هورمون ها، آنزیم ها و آنتی بادی ها
  • تبدیل انرژی شیمیایی به کار
  • انتقال اکسیژن و هیدروژن

مواد شیمیایی مرک آلمان در مواد غذایی

مواد شیمیایی مرک آلمان در مواد غذایی

مواد شیمیایی مرک آلمان در مواد غذایی، در بخش های مواد مغذی معدنی، رنگ های خوراکی و افزودنی های غذایی نیز کاربرد دارد.

عناصر شیمیایی شامل هفت عنصر کلسیم، فسفر، پتاسیم، گوگرد، سدیم، کلر و منزیم هستند. این مواد در بدن انسان در رژیم های غذایی استفاده می شود و در پستانداران موادی مانند آهن، مس، ید و منگنز قرار می گیرد. از جمله مواد شیمیایی مرک آلمان در مواد غذایی، رنگ های خوراکی هستند که باعث انتقال رنگ به غذا می گردند.رنگدانه هایی که در رنگ های خوراکی موجود هستند، در اشکال مایع، ژل، پودر و خمیر موجود می باشد.

رنگ های خوراکی در زمینه های دیگری مانند لوازم آرایشی، داروسازی، صنایع دستی و تجهیزات پزشکی هم استفاده می شود.

مواد شیمیایی مرک آلمان در مواد غذایی

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی:

021-66859216
021-66859220  

(ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

  سوالات متداول:  

مواد شیمیایی مرک در صنعت نساجی

کاربرد مواد شیمیایی مرک در نساجی