دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

نمایندگی مرک آلمان در ایران

شرکت دانش پژوهان شیمی (نمایندگی مرک آلمان در ایران) وارد کننده و توضیع کننده محصولات مرک آلمان، سیگماآلدریچ، آلفاایسر، آکروس، فلوکا، فایزر و دیگر برنها در ایران می باشد. همانطور که می دانید کمپانی مرک آلمان از سال 2015 امتیاز شرکت بزرگ سیگماآلدریچ را خریداری نموده و از آن پس محصولات سیگماآلدریچ با لیبل مرک&سیگماآلدریچ به بازارهای جهانی ارسال می شود.

با این توضیحات باید گفت که کمپانی مرک آلمان در حال حاضر بزرگترین شرکت تولیدی مواد شیمیایی و آزمایشگاهی جهان را به خود اختصاص داده است. این کمپانی با فعالیت در 5 قاره دنیا نامی در خشان از خود در صنعت تولیدی مواد شیمیایی بر جا گذاشته است. به جرات می توان گفت که محصولات این برند را می توانید در تمامی آزمایشگاهها و مراکز تحقیقاتی سراسر دنیا حتی در ایران مشاهده نمود.

نمایندگی مرک آلمان در ایران

با توجه به شرایط تحریم ها و مشکلات پیش رو در حال حاضر نمایندگی رسمی با عنوان نمایندگی مرک آلمان در ایران وجود ندارد. اما برای واردات این برند و دیگر برندهای مواد شیمیایی آزمایشگاهی معتبر می بایست دفاتر نمایندگی در خارج از ایران دایر نمود تا با واردات این برندها به آن نمایندگی پس از دریافت محصولات آنها را به ایران وارد کرد.

شرکت بزرگ دانش پژوهان شیمی با ایجاد یک شرکت معتبر در یکی از کشورهای همسایه و واردات برندهایی همچون مرک آلمان، سیگماآلدریچ، آلفاایسر و دیگر برنها موضوع واردات این نوع مواد شیمیایی را به کشور میسر نموده است. این شرکت توانسته با مشکلات پیش رو گامی بزرگ در تهیه و توضیع مواد شیمیایی با برندهای معتبر دنیا را فراهم آورد.

 

معرفی نمایندگی مرک آلمان در ایران و همچنین سیگما آلدریچ را شامل  می باشد که خدمات بزرگی ارائه می دهد. از جمله خدماتی که نمایندگی مرک انجام می دهد واردات، پخش مواد آزمایشگاهی و ضمانت کالا می باشد. کمپانی مرک دارای بیش از 10.000 ماده شیمیایی و آزمایشگاهی می باشد که در حال حاضر 33000 کارمند دارد. حوزه اصلی شرکت مرک در زمینه مواد شیمیایی دارویی، بهداشتی، پلاستیک، آرایشی، علوم زیستی و … است. (نمایندگی مرک آلمان در ایران) 

نمایندگی مرک آلمان، در ایران با توجه به کاربردهای بسیار مواد شیمیایی، مواد لازم را وارد کشور می کند. همچنین با توزیع و فروش محصولات با کیفیت، اطمینان خریداران و متقاضیان را به خرید مواد اصلی جلب می نماید.

از محصولات شرکت مرک که در 5 قاره تولید و به فروش می رسد، می توان به کاربرد آنها در موارد زیر اشاره نمود:

  • ژنتیک
  • آزمایشگاه های تشخیص طبی
  • تولید واکسن و سرم
  • پالایشگاه
  • نفت و گاز
  • کاربردهای علوم زیستی
  • میکروبیولوژی و …

مزایای خرید و معرفی نمایندگی مرک آلمان در ایران،

از اهمیت نمایندگی مرک آلمان در ایران، این است که نیاز نیست برای خرید مواد و محصولات شرکت به کشور دیگری سفر کرد. در واقع کار نمایندگی در کشور این است که باعث ایجاد سهولت خرید محصولات برای مشتریان و خریداران می شود. نمایندگی مرک آلمان در ایران، یکی از اصلی ترین نقش های مهم در خرید و فروش محصولات مرک را ایفا می کند. با توجه به کاربرد مهم مواد شیمیایی مرک، ضروری است که از نمایندگی محصولی اصیل خریداری شود. (نمایندگی مرک آلمان در ایران) 

مواد شیمیایی مرک در صنایع مختلفی در ایران استفاده می شود که نیاز است این محصولات خریداری شود. خریداری و یافتن محصولاتی اصل و غیر تقلبی ضروری است که می توان این نیاز را با وجود نمایندگی رفع نمود.

نمایندگی مرک آلمان در ایران، تمام خدمات مربوط به مواد شیمیایی شرکت مرک را به خریداران ارائه می دهد. شرکت دانش پژوهان شیمی امیدوار است با ارائه بهترین خدمات شما عزیزان را در رسیدن به اهدافتان یاری نماید.

نمایندگی مرک

نمایندگی شرکت مرک آلمان

نمایندگی فروش مرک ایران

Visits: 6