دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

تاریخچه کمپانی مواد شیمیایی مرک آلمان

شرکت دانش پژوهان شیمی  بزرگترین وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی در ایران  می باشد. شما می توانید محصولات و تاریخچه کمپانی مواد شیمیایی مرک آلمان را در این سایت مشاهده نمایید. با توجه به مشکلات پیش رو و تحریم ها دانش پژوهان شیمی توانسته برندهایی همچون سیگماآلدریچ ، مرک آلمان ، آلفاایسر ، فلوکا ، شارلو و … را وارد نموده و به دست محققان و مصرف کنندگان این محصولات برساند.

تاریخچه کمپانی مواد شیمیایی مرک آلمان

تاریخچه کمپانی مواد شیمیایی مرک آلمان به قرن 17 میلادی و سال 1668 باز می گردد. شناخته شده ترین شرکت در زمینه تولید و فروش مواد شیمیایی در تاریخچه کمپانی مواد شیمیایی مرک آلمان است.در این زمان، شخصی به نام فردریش یاکوب مرک، صاحب داروفروشی انگل در منطقه شوینفورت بود.امانوئل مرک نوه هاینریش مرک که مسئولیت مشاوره ارتش هس بر عهده داشت، داروسازی خاندان مرک را به ارث برد.

با توجه به توانایی های علمی امانوئل مرک، تلاش های او در آزمایشگاه مواد شیمیایی با موفقیت روبرو شد.امانوئل مرک، موادی جهت جداسازی آلکالوئیدها به عنوان مواد مؤثر گیاهی، در آزمایشگاه تولید کرد.تولید این مواد در مقدار زیاد در سال 1827 با عنوان مجموعه ابداعات دارویی و شیمیایی در آزمایشگاه انجام شد.

پس از تولید این ماده، امانوئل و همکارانش، کارخانه ای شیمایی جهت تولید مواد دارویی را احداث کردند.در تاریخچه کمپانی مواد شیمیایی مرک آلمان، در آن زمان مواد شیمیایی، شامل ده هزار محصول می شد.مدیریت داروسازی و کارخانه مواد شیمیایی، پس از مرگ امانوئل در سال 1854، به وارثان او تعلق گرفت.کارل، گئورگ، ویلهم صاحبان اصلی شرکت بودند که تعداد کارگران را در سال 1900، به هزار نفر رساندند.

تاریخچه کمپانی مواد شیمیایی مرک آلمان

تاریخچه کمپانی مواد شیمیایی مرک آلمان، پس از جنگ جهانی دوم مربوط به تغییرات شرایط اقتصادی می باشد.در این زمان تعداد کارگران ماهر و همچنین مواد اولیه ای که برای آزمایشگاه در نظر گرفته می شد کاهش یافته بود.در پایان جنگ جهانی یعنی در سال 1945 میلادی، کارخانه مواد شیمیایی به دست سربازان آمریکایی از بین رفته بود.حدوداً هفتاد درصد مواد اولیه و دستگاه های آزمایشگاهی از بین رفته بودند.

 

تاریخچه کمپانی مواد شیمیایی مرک آلمان

تاریخچه شرکت مواد شیمیایی مرک آلمان در پایان جنگ، در مورد مجاز بودن شرکت به جمع آوری باقیمانده های ماشین بود.در سال 1945 در ادامه روند شرایط نظامی، دولت به شرکت اجازه داد که مواد و داروهای شیمیایی را تولید نمایند.حدود دو ماه بعد در تاریخچه کمپانی مواد شیمیایی مرک آلمان، شرکت تنها مجاز به تولید مواد زیر بود:

  • آفت کشها
  • نگهدارنده مواد غذایی
  • واکنشگرها
  • مواد شیمیایی خاص آزمایشگاهی

در سال 1948 شکوفایی اقتصادی آلمان که به اصطلاح معجزه اقتصادی نامیده میشد در آلمان رخ داد.نتیجه ای که معجزه اقتصادی آلمان برای شرکت مرک داشت، رشد فروش در سال های متمادی بود.تاریخچه شرکت مواد شیمیایی مرک آلمان، در سال 1957 به تولید و فروش مواد شیمیایی رنگدانهای صدفی بود.همچنین ده سال بعد از تولید این مواد، شرکت مرک پژوهشهای شیمیایی را بر روی بلورهای مایع آغاز نمود.شرکت مرک در بخش شیمی نیز با توسعه روشهای کروماتوگرافی توانسته بود نقش مهمی نسبت به رقبا ایفا کند.

فروش مواد شیمیایی مرک آلمان

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

شرایط فعلی کمپانی مرک آلمان

تاریخچه کمپانی مواد شیمیایی مرک آلمان در زمان کنونی، مربوط به مشهورترین شرکت در زمینه مواد شیمیایی است.در حال حاضر این شرکت یکی از بزرگترین تولید کنندگان مواد شیمیایی و مواد داروئی در جهان می باشد.دفتر اصلی این شرکت در آلمان و شهر دارمشتات قرار دارد که با نمایندگان در سراسر کشورها ارتباط دارد.این شرکت در سال 2015، شرکت تولید مواد سیگما-آلدریچ را به طور کامل خریداری نموده است.

فروش سالیانه شرکت مرک

فروش سالیانه شرکت مرک حدود 35 میلیارد دلار است که با این آمار، چهارمین شرکت دارویی دنیا می باشد.نمایندگی های شرکت مرک در قاره های اروپا، آسیا، اقیانوسیه و آمریکا فعالیت می کنند.از کشورهایی که دارای مراکز بزرگ تحقیقاتی و توسعه می باشند می توان به توکیو، پکن، بوستون و دارمشتات اشاره نمود.

تعداد کارمندان در کمپانی مرک المان

از کارهای خاص این شرکت تولید تجاری مرفین در قرن 19 میلادی و دریافت انحصار مجازی کوکائین می باشد.در تاریخچه کمپانی مرک آلمان در زمان کنونی می توان به تعداد کارکنان شرکت اشاره نمود.در حال حاضر 60 هزار کارمند در 70 کشور در سراسر دنیا مشغول به فعالیت برای این شرکت دارویی هستند.

حدود 2500 نفر در حال تحقیق در حوزه بیماری های سرطان، متابولوژیکی و قلب در چهار کشور می باشند.از دیگر کارهای خاص این شرکت برگزاری مسابقات علمی و سرمایه گذاری در پروژه های تحقیقاتی می باشد.پروژه های تحقیقاتی در زمینه گسترش بهداشت و درمان بیماری ها و افزایش کیفیت زندگی تعریف شده اند.

قیمت سهام شرکت مرک آلمان حدود 75 دلار و دارایی این شرکت در سال 2017، چهل میلیارد دلار می باشد.درآمد خالص شرکت مرک آلمان در سال 2017، حدود یک و نیم میلیارد دلار است.حدود هفتاد درصد سهام این شرکت هنوز هم متعلق به خانواده مرک می باشد.مهمترین بخش تاریخچه کمپانی مواد شیمیایی مرک آلمان، مربوط به ادامه فعالیت خاندان مرک در این شرکت می باشد.

سوالات متداول:

تاریخچه کمپانی مواد شیمیایی مرک آلمان چیست ؟

تاریخچه کمپانی مواد شیمیایی مرک آلمان، پس از جنگ جهانی دوم مربوط به تغییرات شرایط اقتصادی می باشد.در این زمان تعداد کارگران ماهر و همچنین مواد اولیه ای که برای آزمایشگاه در نظر گرفته می شد کاهش یافته بود.

فروش سالیانه شرکت مرک چه مقدار است ؟ فروش سالیانه شرکت مرک حدود 35 میلیارد دلار است که با این آمار، چهارمین شرکت دارویی دنیا می باشد.نمایندگی های شرکت مرک در قاره های اروپا، آسیا، اقیانوسیه و آمریکا فعالیت می کنند.    

مواد شیمیایی سیگما آلدریچ

فروش مواد شیمیایی مرک آلمان

نمایندگی مرک آلمان