دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

سدیم استارچ گلیکولات صنعتی

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است، محصول سدیم استارچ گلیکولات صنعتی را می توانید از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید کمپانی مرک آلمان یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود.

سدیم استارچ گلیکولات صنعتی

خرید سدیم استارچ گلیکولات صنعتی، همان سدیم کربوکسی متیل اتر است. سدیم استارچ گلیکولات از منبع برنج، سیب زمینی، گندم یا ذرت می باشد. این ماده به شکل پودر سفید رنگ، بی بو، بی مزه و نسبتاً آزاد است. این محصول فرمول بندی عالی و مزایای تجاری را به صنایع دارویی ارائه می دهد. خصوصیات تورم قوی را با تماس با آب نشان می دهد. این افزودنی بسیار خالص، ساختار اسفروئیدی خود را برای ترویج جریان خوب، حاوی کمی کلرید سدیم یا اتانول را حفظ می کند. و دارای روشنایی بالا است.

مشحخصات سدیم استارچ گلیکولات صنعتی

سدیم استارچ گلیکولات صنعتی  معمولاً محلول در آب نمی باشد. در بیشتر حلال های آلی قابل حل نمی باشد. این محصوب به شکل بیضی، گرد. نامنظم شکل یا گرانول کروی است. این دانه ها پس از تماس با آب تورم قابل توجهی دارند. بر اساس فرمول تجربی .و وزن مولکولی و بر اساس مقدار Ph سدیم استارچ گلیکولات را می توان .به سه نوع تقسیم نمود. A و B و C. نوع A ، B و C  را می توان با بررسی pH، .سدیم و محتوای سدیم کلرید از یکدیگر جدا نمود.

سنتز سدیم استارچ گلیکولات

خرید سدیم استارچ گلیکولات صنعتی  و سدیم کروسکارملوز پلیمرهای با پیوند های. متقاطع و جایگزین گلوکز هستند. درجه اتصال متقابل .و جایگزینی عوامل مهمی در تعیین اثر بخشی این مواد. به عنوان مواد تخریب کننده فوق العاده می باشند. در مورد. سدیم کروزکارملوز، انتخاب .نوع نشاسته نیز یک عامل کلیدی است. در مورد سدیم استارچ گلیکولات، اندازه ذرات مهم است.

ماده تخریب کننده سدیم اتارچ گلیکولات

دو ماده تخریب کننده رایج، سدیم استارچ گلیکولات (SSG) و سدیم کروس کارملوز (CCS) هر دو از پلیمرهای گلوکز، یعنی نشاسته در SSG و سلولز در CCS سنتز می شوند. اصلاحات شیمیایی در هر دو مورد، معرفی گروه های کربوکسی. متیل سدیم و پیوند عرضی زنجیر اصلی پلیمر است. اگر چه تفاوت در جزئیات این موارد وجود دارد.

موقعیت گلوکز

گلوکز بسته به جهت گیری گروه هیدروکسیل در موقعیت 1 ممکن است شکل -a یا -B داشته باشد. نشاسته دارای دو پلیمر -a گلوکز، یعنی آمیلوز (یک پلیمر خطی از -a گلوکز است. که در اتم های کربن 1 و 4، با درجه متوسط پلیمریزاسیون 4000 در نشاسته سیب زمینی).

آمیلوپکتین ( زنجیره های خطی کوتاه و متصل شده  بین اتم های کربن 1 و 4، منشعب شده .با پیوندهای اضافی بین اتم های کربن. 1 و 6 و داشتن میانگین. (DP 2.000.000 نشاسته سیب زمینی .حاوی تقریباً 21% آمیلوز و 79% آمیلوپکتین. بخشی از مولکول آمیلوپکتین در شکل نشان داده شده است. سدیم استارچ گلیکولات صنعتی.

تشکیل سولز ازچیست ؟

سلولز از یک پلیمر خطی از -B گلوکز تشکیل شده است. که از طریق اتم های کربن 1 و 4 به هم پیوند خورده است. بخشی از مولکول سلولز در شکل زیر نشان داده شده است. اثر گروه های بزرگ کربوکسی متیل آبدوست باعث مختل شدن پیوند هیدروژنی درون ساختار پلیمر می شود. این گروه ها اجازه می دهد. تا آب به مولکول نفوذ کند و پلیمر بتواند در آب سرد حل شود.

اثر اتصال عرضی این است که هم میزان انحلال پلیمر در اب و هم ویسکوزیته پراکندگی .در آب را کاهش دهد. تعادل مطلوب بین درجه جایگزینی و میزان اتصال عرضی امکان جذب سریع آب توسط پلیمر .را بدون تشکیل ژل چسبناک که ممکن است مانع انحلال شود. ایجاد می کند.

انتخاب منبع نشاسته

سدیم استارچ گلیکولات از طیف وسیعی از نشاسته ها امکان پذیر است. اما در عمل از نشاسته سیب زمینی استفاده می گردد. زیرا محصول.را با بهترین ویژگی ایجاد می کند. فارماکوپه اروپا نشاسته سیب زمینی را به عنوان پایه انواع A و B مشخص می نماید. گروهی از محققان، از هفت نوع نشاسته گلیکولات نشاسته سدیم را سنتز کرده و محصولات را برای عملکرد جذب و تجزیه آب در قرص های دارونما آزمایش کردند. آنها پی بردند که سدیم استارچ گلیکولات سیب زمینی دارای بالاترین میزان جذب آب است. و هنگام استفاده در قرص های دارونما لاکتوز، سریع ترین تجزیه را ایجاد می نماید.

پیوندهای عرضی

پس از انتخاب منبع نشاسته مناسب، مرحله دوم سنتز .سدیم استارچ گلیکولات انواع A و B پیوند عرضی نشاسته سیب زمینی است. این کار معمولا با استفاده از یک ماده .استری کننده نشاسته، مورد تایید FDA مثل تری متافسفات سدیم یا اکسی کلرید فسفر در سوسپانسیون قلیایی انجام می شود. هر دو موارد فوق با توجه به واکنش های نشان داده شده در شکل زیر،. فسفات نشاسته ای پیوند خورده را تشکیل می دهند.

فرآیند جایگزینی

نشاسته سیب زمینی متقاطع با استفاده از کلرواستیک اسید .یا سدیم منوکلرو استات در یک سوسپانسیون الکلی قلیایی با توجه به سنتز اتر ویلیامسون جایگزین می شود. پس از اتمام جایگزینی، مخلوط واکنش خنثی شده و سدیم استارچ گلیکولات صنعتی جدا شده و خشک می شود. درجه جایگزینی در سدیم استارچ گلیکولات در بازه 0.23 تا 0.32 در مقایسه با حداکثر مقدار ممکن 3 است. (یعنی هر سه گروه هیدروکسی در واحدهای انهیدروگلوکز جایگزین می شوند). بنابراین تقریباً از هر 4 واحد انیدروگلوکز کربوکسی متیله می شود. بخشی از نمونه سدیم استارچ گلیکولات با گروههای فسفات پیوند داده شده در شکل زیر نشان داده شده است.

قیمت -فروش – خرید سدیم استارچ گلیکولات صنعتی

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات .کاربردسدیم استارچ گلیکولات صنعتی (مرک آلمان) می باشد. که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید. جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته .و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت کاربرد سدیم استارچ گلیکولات صنعتی میتوانید. از طریق کانال واتساپ شرکت.با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

 

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)