دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

IvermecTin سیگماآلدریچ کد 18898

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. IvermecTin سیگماآلدریچ کد 18898 یکی از این محصولات می باشد. شما می توانید محصولات و اطلاعات تاریخچه کمپانی سیگماآلدریچ را از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید مرک یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود.

IvermecTin سیگماآلدریچ کد 18898 یکی از محصولات پر فروش شرکت دانش پژوهان شیمی نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران می باشد. محصول  IvermecTin  تولیدی کمپانی سیگماآلدریچ می باشد. شرکت

سیگماآلدریچ یکی از بزرگترین و نام آشناترین کمپانی های بزرگ تولید کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی در جهان است. این شرکت عموماً مواد شیمیایی تخصصی را تولید می نماید و جزء کمپانی های مطرح در دنیاست. محققان و تولید کنندگان دارو و آزمایشگاههای پیشرفته از محصولات سیگماآلدریچ استفاده های فراوانی می نمایند.

شرکت دانش پژوهان شیمی بزرگترین وارد کنندگان و صادر کنندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی در ایران می باشد. محصول IvermecTin سیگماآلدریچ کد 18898 یکی از این موارد است.جهت خرید محصولات سیگماآلدریچ می توانید در صفحه فروشگاه کالا مورد نیاز خود را ببینید و جهت استعلام آن با شماره های درج شده در وب سایت تماس 

IvermecTin سیگماآلدریچ کد 18898

یکی از کمپانی هایی که بعضی از تولیدات خود را در بسته بندی های بسیار کم به بازارهای جهانی ارائه می دهد شرکت سیگماآلدریچ می باشد، آنهم به دلیل تخصصی بودن و میزان مصرف محصولات آن است. شرکت های داروسازی، دانشکده های داروسازی، دانشگاهها، آزمایشگاهها، مراکز علمی تحقیقاتی، مرکز رویان، آزمایشگاه های شرکت نفت و پلیمر همگی در برخی از آزمایشات و تولیدات خود نیاز به محصولات این کمپانی دارند.

کمپانی مرک آلمان در سال 2015 با سرمایه ای بسیار زیاد توانست امتیاز شرکت تولیدی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ را خریداری کند، که از آن پس تولیدات این شرکت با برند مرک&سیگماآلدریچ به بازارهای جهانی ارسال شد . تمام شیمیدانان و محققان با نام مرک آشنایی کامل دارند، بصورتی که در هر آزمایشگاهی حتی کوچک می توان محصولات مرک آلمان را مشاهده نمود.

مشخصات محصول IvermecTin سیگماآلدریچ کد 18898

 • نام محصول : IvermecTin
 • کد : 18898
 • بسته بندی : 250 میلی گرم – 1 گرمی
 • CAS Number : 70288-86-7
 • pubchem Substance lD : 24278497
 • NACRES : NA.77
 • MDL number : MFCD00869511

IvermecTin سیگماآلدریچ کد 18898 

خلاصه سنتز ایورمکتین داروی پیشگام ایورمکتین که در اواخر دهه 1970 کشف شد، مشتق دی هیدرو اورمکتین – که صرفاً از یک میکروارگانیسم منفرد جدا شده در موسسه کیتاساتو، توکیو، ژاپن از خاک ژاپن نشأت می‌گیرد – تأثیر بسیار مفیدی در بهبود زندگی و رفاه داشته است. میلیاردها نفر در سراسر جهان این دارو که در ابتدا به عنوان یک داروی دامپزشکی معرفی شد، طیف وسیعی از انگل های داخلی و خارجی را در دام های تجاری و حیوانات همراه از بین می برد. به سرعت کشف شد که برای مبارزه با دو مورد از ویرانگرترین و مخرب ترین بیماری های جهان که قرن هاست فقرای جهان را در سراسر مناطق استوایی گرفتار کرده اند، ایده آل است. اکنون به صورت رایگان به عنوان تنها ابزار در کمپین هایی برای حذف هر دو بیماری در سطح جهانی استفاده می شود. همچنین برای غلبه بر چندین بیماری دیگر انسانی مورد استفاده قرار گرفته است و کاربردهای جدیدی از آن به طور مداوم یافت می شود. این مقاله عمیقاً به رویدادهای مربوط به عبور ایورمکتین از موفقیت بزرگ در سلامت حیوانات به استفاده گسترده آن در انسان می پردازد، پیشرفتی که باعث شده بسیاری آن را به عنوان یک داروی “عجیب” توصیف کنند. کلمات کلیدی:
 • اورمکتین
 • ایورمکتین
 • نحوه عمل
 • انکوسرسیاز
 • فیلاریازیس لنفاوی
 • مقاومت دارویی

معرفی IvermecTin سیگماآلدریچ کد 18898 ایورمکتین 

داروهای کمی وجود دارند که می توانند به طور جدی ادعای عنوان “داروی شگفت انگیز” داشته باشند، پنی سیلین و آسپرین دو مورد هستند که شاید بیشترین تأثیر مفید را بر سلامت و رفاه بشر داشته باشند. اما بر اساس تطبیق پذیری، ایمنی و تأثیر مفیدی که در سرتاسر جهان داشته و دارد، به ویژه بر صدها میلیون نفر از فقیرترین مردم جهان، می توان ایورمکتین را نیز در کنار آن رقبای ارزشمند در نظر گرفت. IvermecTin سیگماآلدریچ کد 18898 چندین گزارش گسترده، از جمله بررسی های نوشته شده توسط ما، منتشر شده است که جزئیات وقایع پشت کشف، توسعه و تجاری سازی اورمکتین ها و ایورمکتین (22،23-dihydroavermectin B) و همچنین اهدای ایورمکتین و استفاده از آن در مبارزه با آنکوسرسیازیس را نشان می دهد. و فیلاریازیس لنفاوی. 1-6) با این حال، هیچ یک با جزئیات بر روی توالی متقابل رویدادهای دخیل در عبور دارو به مصرف انسان تمرکز نکرده اند. IvermecTin سیگماآلدریچ کد 18898 هنگامی که برای اولین بار در اواخر دهه 1970 ظاهر شد، ایورمکتین، یک مشتق از اورمکتین (شکل ​(شکل 1)1) یک داروی واقعا انقلابی بود که از بسیاری جهات بی سابقه بود. این اولین اندکتوسید در جهان، پیشرو دسته کاملاً جدیدی از عوامل ضد انگلی بود که به شدت علیه طیف وسیعی از نماتدها و بندپایان داخلی و خارجی فعال بود.

ادامه 

در اوایل دهه 1970، یک همکاری جدید بین‌المللی بخش عمومی و بخش خصوصی توسط یکی از ما (اومورا، رئیس وقت گروه تحقیقات آنتی‌بیوتیک در مؤسسه کیتاساتو توکیو) آغاز شد و همکاری با Merck، Sharp و Dohme مستقر در ایالات متحده را تشکیل داد. IvermecIvermecTin سیگماآلدریچ کد 18898Tin سیگماآلدریچ کد 18898 شرکت داروسازی (MSD). بر اساس شرایط قرارداد تحقیقاتی، محققان موسسه کیتاساتو ارگانیسم‌ها را از نمونه‌های خاک جدا کردند و ارزیابی اولیه زیست‌فعالیتی آنها را در شرایط آزمایشگاهی انجام دادند. سپس نمونه‌های فعال زیستی امیدوارکننده برای آزمایش‌های in vivo بیشتر به آزمایشگاه‌های MSD فرستاده شد، جایی که یک زیست فعالی جدید قوی و امیدوارکننده پیدا شد، که متعاقباً به‌عنوان یک ترکیب جدید به نام «اورمکتین» ایجاد می‌شد. IvermecTin سیگماآلدریچ کد 18898 7) با وجود دهه‌ها جستجو در اطراف در جهان، میکروارگانیسم ژاپنی تنها منبع اورمکتین است که تا به حال یافت شده است. در ابتدا به عنوان یک محصول تجاری برای سلامت حیوانات در سال 1981 معرفی شد. این دارو در برابر طیف وسیعی از انگل ها از جمله کرم های حلقوی گوارشی، کرم های ریوی، کنه ها، شپش ها و مگس شاخدار موثر است. کنه ixodid Rhipicephalus (Boophilus) microplus، یکی از مهم ترین انگل های گاو در مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری است که خسارات اقتصادی هنگفتی به بار می آورد. نشان دهنده تأثیر، در برزیل، جایی که حدود 80 درصد گله گاو آلوده است، سالانه حدود 2 میلیارد دلار تلفات وارد می شود. غذا و محصولات چرمی، و همچنین میلیاردها حیوان همراه، به ویژه سگ و اسب را سالم نگه دارید. IvermecTin سیگماآلدریچ کد 18898 داروی «بلاک باستر» در بخش بهداشت حیوانات، به این معنی که فروش سالانه آن بیش از یک میلیارد دلار آمریکا بود، این وضعیت را برای بیش از 20 سال حفظ کرد. آنقدر مفید و سازگار است که گاهی اوقات به طور غیرقانونی از آن استفاده می شود، مثلاً برای درمان شپش ماهی در صنعت آبزی پروری، جایی که می تواند تأثیر منفی بر موجودات غیر هدف داشته باشد. همچنین کاربردهای گسترده ای در کشاورزی دارد. IvermecTin سیگماآلدریچ کد 18898  

IvermecTin Sigma Aldrich Code 18898قیمت – فروش محصولات سیگماآلدریچ

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و صادر کنندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی در ایران می باشد. محصول IvermecTin سیگماآلدریچ کد 18898 یکی از این موارد است. برای خرید و سفارش محصولات مرک آلمان و سیگماآلدریچ می توانید به دو روش ابتدا اینکه با شماره های مستقیم شرکت که در همین صفحه قرار دارد تماس گرفته و با کارشناسان بخش فروش در ارتباط باشید و یا از طریق واتساپ نام و مقدار نیاز محصول مورد نظر خود را ارسال نموده تا در کمترین زمان ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمایید.

راههای ارتباطی

تلفن تماس :

66859216 – 021 ساعت کاری 8:30 الی 19

66859220 – 021 ساعت کاری 8:30 الی 19

0912-9618292 (آنلاین 24 ساعته)