دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

ال لایزین کد 62840 سیگماآلدریچ

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است محصول ال لایزین کد 62840 سیگماآلدریچ را می توانید از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید کمپانی سیگماآلدریچ یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود.

به جرات می توان گفت که محصولات این برند معروف و نام آشنا را می توان در تمام آزمایشگاهها و مراکز تحقیقاتی یافت. دلیل آن هم تنها به خاطر کیفیت و تنوعی هست که سیگما در محصولات خود دارد. کمپانی مرک در سال 2015 تصمیم به گسترش شعاع کاری خود شد، از این رو امتیاز شرکت بزرگ تولیدی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ را خریداری نمود و از آن پس محصولات مرک آلمان با لیبل مرک & سیگما روانه بازارهای جهانی شد.

 ال لایزین کد 62840 سیگماآلدریچ (L-Lysin 62840)

 این محصول با نام S-2,6-Diaminocaproic acid نیز شناخته می شود. استیلاسیون در لیزین 346 فعالیت تبدیل انکوپروتئین HTLV-1 Tax را در مدل فیبروبلاست Rat-1 کنترل می کند. 

  • رتروویروسولوژی (25/07/2013)
  • جولی لودویک
  • کارلا سامپایو
  • ماتیو باکسوس
  • آن سوفی رینالدی
  • کاتیا کولونوال
  • لوک ویلمز
  • پیر پی راجر
  • فرانسوا بیکس
  • PMID23880157

ال لایزین کد 62840 سیگماآلدریچ

مشخصات ال لایزین کد 62840 سیگماآلدریچ

کد 62840 به ال لایزین (L-lysine) اشاره دارد که یکی از اسیدهای آمینه ضروری برای بدن انسان است. این اسید آمینه حاوی یک گروه آمینه و یک زنجیره جانبی حاوی یک گروه کربوکسیلات است و باید از طریق مصرف مواد غذایی به بدن تامین شود. ال لایزین برای ساخت پروتئین‌ها و همچنین برای سنتز کلاژن، کارتینین و هورمون رشد بدن با اهمیت است. همچنین، این اسید آمینه برای حفظ سلامت استخوان‌ها، افزایش جذب کلسیم، کاهش علائم سرماخوردگی و همچنین بهبود عملکرد مغز و سیستم ایمنی بدن نیز مفید است.

با توجه به اهمیت ال لایزین برای بدن انسان و مصرف گسترده آن در مواد غذایی، کد 62840 که به ال لایزین اختصاص داده شده است، می‌تواند در فرآیند تولید و توزیع محصولات غذایی، مکمل‌های غذایی و دارویی به کار رود. همچنین، ال لایزین به عنوان یک مکمل غذایی در ورزش‌های استقامتی و بدنسازی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد به این دلیل که بهبود قابل توجهی در رشد و تعمیر عضلات بدن و همچنین کاهش زمان بازیابی پس از تمرین دارد. با این حال، باید به این نکته توجه داشت که مصرف هر گونه مکمل غذایی باید با رعایت نکات بهداشتی و توصیه پزشکان صورت گیرد.

چکیده  ال لایزین کد 62840 سیگماآلدریچ

تغییر شکل توسط انکوپروتئین مالیاتی ویروس لوسمی سلول T انسانی نوع 1(HTLV-1) توسط اعمال روی سیگنال های تنظیمی سلولی، از جمله تعدیل بیان ژن سلولی خاص از طریق فعال سازی مسیرهای سیگنالینگ، تسریع پیشرفت چرخه سلولی از طریق تحریک سیکلین کنترل می شود. فعالیت کیناز وابسته که منجر به هیپرفسفوریلاسیون پروتئین رتینوبلاستوما (pRb) و اختلال در سیگنال های بقا می شود.

این اقدامات مراحل اولیه تبدیل سلول های T و ایجاد لوسمی سلول T بزرگسالان (ATL)، یک بدخیمی تهاجمی لنفوسیت های T آلوده به HTLV-1 را کنترل می کند. تغییرات پس از ترجمه مالیات توسط فسفوریلاسیون، یوبی کوئیتیناسیون، سومویلاسیون و استیلاسیون در فعال سازی مسیر NF-kB با واسطه مالیات، یک تابع کلیدی مرتبط با پتانسیل تبدیل مالیات، دخیل بوده است.

مطالعات نشان داده در مورد ال لایزین کد 62840 سیگماآلدریچ

در این مطالعه، ما نشان دادیم که استیلاسیون در لیزین (K(346 در حوزه کربوکسی پایانی Tax در اجسام هسته ای Tax توسط استیل ترانسفراز p300 و دی استیلاز HDAC5/7 تعدیل شده و فسفوریلاسیون pRb سرکوبگر تومور توسط Tax – را کنترل می کند. کمپلکس های سیکلین (D3-CDK4-p21 (CIP این ویژگی با ناتوانی جهش K(346)R دارای کمبود استیلاسیون، اما نه جهش K(346)Q تقلیدی استیلاسیون، برای ترویج رشد مستقل از لنگرگاه فیبروبلاست های موش -1 مرتبط است.

در مقابل، استیلاسیون در لیزین (K(346 هیچ تاثیری بر توانایی دامنه اتصال PDZ کربوکسی ترمینال Tax برای تعامل با hDLG سرکوبگر تومور نداشت. شناسایی استیل ترانسفراز p300 و دی استیلاز HDAC7 به عنوان آنزیم های تعدیل کننده استیلاسیون مالیاتی به اهداف درمانی جدید برای درمان بیماران آلوده به HTLV-1 در خطر ابتلا به ATL اشاره دارد.

ال لایزین 62840 سیگماآلدریچ -دانش پژوهان شیمی

اطلاعات ال لایزین کد 62840 سیگماآلدریچ

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید ال لایزین کد 62840 سیگماآلدریچ می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت دانش پژوهان شیمی ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد

خرید مواد شیمیایی ال لایزین کد 62840 سیگماآلدریچ

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی در ایران می باشد. محصولاتی همچون مرک آلمان و سیگماآلدریچ را می توانید از این شرکت تهیه نمایید. دانش پژوهان شیمی با فعالیتی بیش از 3 دهه توانسته جایگاهی ویژه در بین محققان و مصرف کنندگان مواد شیمیایی داشته باشد. دلیل این ویژگی اصلی بودن محصولات و همچنین واردات محصولات نایابیست که شرکت های دیگر توان واردات آن را ندارند.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی  سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت دانش پژوهان شیمی در ایران،  نمایندگی سیگما آلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، مانند ال لایزین کد 62840 سیگماآلدریچ را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید.

این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است..

قیمت – فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ – دانش پژوهان شیمی

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی می باشد. می توان یکی از محصولات پر فروش ال لایزین کد 62840 سیگماآلدریچ می باشد نام برد. این شرکت در زمینه واردات و توضیع این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه  محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته. و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید. 

از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت فروش مواد شیمیایی میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

 

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)