دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

روغن سیلیکون مرک کد107742

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است، روغن سیلیکون مرک کد107742 را می توانید از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید کمپانی مرک آلمان یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود.

روغن سیلیکون مرک کد107742

روغن سیلیکون مرک کد107742 یکی از محصولات مرک آلمان است. این محصول به دو شکل آزمایشگاهی و صنعتی به فروش می رسد. شما می توانید برای تهیه هر دو محصول با شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل فرمایید.

آشنایی با روغن سیلیکون

روغن سیلیکون عموماً اصطلاحی است.که برای توصیف گروهی از ترکیبات پلیمری و مونومری آبگریز بکار می رود که از پیوندهای سیلیکون – اکسیژن تشکیل شده و ارگانوسیلوکسان نامیده می شوند. روغن سیلیکون به دلیل پایداری بالا، تحمل حرارتی، غیر سمی بودن، کشش سطحی پایین و قدرت انتشار زیاد یک ماده کاملا شناخته شده و مفید برای صنایع گوناگون است.

روغن های سیلیکون.یک زنجیره خطی از واحدهای تکرار شونده سیلوکسان (Si-O-) و انواع زنجیره های جانبی است.که به دلیل چسبندگی و توانایی دفع آب، روغن نامیده می شود. انواع مختلفی از این روغن سیلیکون با قیمت های بسیار متفاوت وجود دارد که اختلاف عمده آنها، وزن مولکولی، طول زنجیره خطی، ساختار شیمیایی گروه های جانبی و انتهای زنجیره می باشد..با این تفاوت، هر یک از انواع روغن های سیلیکون دارای خصوصیات شیمیایی و فیزیکی خاصی هستند.

این محصول ابزار مهمی در عمل جراحی چشم است.به صورتی که توانایی جابجایی مایعات آبکی سطح شبکیه و حفظ یکپارچگی بین شبکیه و اپیتلیوم رنگی آن هستند. برای درک این قابلیت، شناخت ویژگی های روغن سیلیکون بسیار مهم می باشد. این روغن از آب سبکتر است و در زمینه صنعتی خواص چسبندگی خوبی برای زوایای تماسی دارد و برای مدت طولانی پایدار و مقاوم است.

مشخصات محصول

روغن سیلیکون کد 107742

 • 97/0 گرم بر سانتی متر مکعب          چگالی در دمای 25 درجه سانتیگراد
 • 314 < درجه سانتیگراد                     نقطه اشتعال
 • حدوداً 450 درجه سانتیگراد                دمای احتراق
 • 021/0 نیوتن بر متر                           کشش سطحی در دمای 25 درجه سانتیگراد
 • 1000 میلی پاسگال بر ثانیه               چگالی دینامیکی 25 درجه سانتیگراد
 • حدود 1000 میلی متر مربع بر ثانی       چگالی سینتیکی 25 درجه سانتیگراد
 • CAS #: 68083-14-7
 • بسته بندی: 100 میلی لیتر – 1000 میلی لیتر

ویژگی های روغن های سیلیکون

یکی از کاربردهای روغن سیلیکون مرک کد107742. در ماشین و نیز تردمیل ورزشی در درجه اول به عنوان روان کننده، روغن های مایع حرارتی با مایعات هیدرولیک مورد استفاده قرار می گیرد. آنها مانند عایق الکتریکی عالی هستند و بر خلاف آنالوگ های کربنی خود، قابل اشتعال نیستند. ثبات دمایی و خصوصیات انتقال حرارت آنها موجب می شود که به شکل گسترده ای در آزمایشگاهها برای گرمایش حمام ها و در خشک کن های یخچال به عنوان مبرد مورد استفاده قرار بگیرند.

گروهی از این روغن ها که به عنوان سیلیکوسیلوکسان شناخته می شوند.خواص بسیار مشابهی با سایر مایعات سیلوکسان غیر حلقوی دارند. اما نسبت به آنها دارای فراریت بیشتری هستند. این موضوع باعث می شود در محصولات آرایشی – بهداشتی مانند ضد عرق ها مورد استفاده قرار گیرند. برخی از روغن های سیلیکون مانند سیموتیکون به دلیل کشش سطحی پایین ضد کف های قوی هستند و در کاربردهای صنعتی مانند تقطیر یا تخمیر که مقادیر زیاد فوم (کف) می توان مشکل ساز باشد، مورد استفاده قرار می گیرند. روغن سیلیکون مرک کد107742.

گاهی مواقع این روغن ها برای جلوگیری از کف بیش از حد در زمان سرخ کردن به روغن های پخت و پز اضافه می شوند. روغنهای سیلیکونی که به عنوان روان کننده مورد استفاده قرار می گیرند، می توانند به شکل غیر عمدی در فرآیندهایی که تولید فوم مورد نیاز می باشد مانند تولید فوم های پلی اورتان اختلال ایجاد نمایند.

کاربردهای روغن سیلیکون

قیمت روغن سیلیکون مرک کد107742 در بازار را می توان از ویسکوزیته این محصول بدست آورد. به شکلی که هر چه شماره روغن افزایش می یابد غلیظ تر و گرانتر می شود. این ماده یک مایع شفاف، بی بو و بی مزه است که کاربرد گسترده ای در صنایع مختلف دارد حتی روغن سیلیکون در تردمیل ورزشی و ماشین برای روغن کاری آنهم به علت تحمل دمای بالا استفاده می گردد. روغن سیلیکون مرک کد107742.

روغن سیلیکون در نقاشی در تکنیک آبستره با اکریلیک برای ایجاد. طرح و نقش سلولی یاآبستره سلولی کاربرد بسیاری دارد. این محصول می تواند در فرآوری غذاها، بسته بندی آنها، در تولید روکش، ظروف و بطری در صنایع غذایی استفاده شود و به این سبب گریدهای متفاوتی از روغن سیلیکون در دسترس می باشد. داروهایی که برای از بین بردن نفخ معده استفاده می شوند اغلب آنها از روغن سیلیکون تهیه می شوند. این ترکیبات در اشک های مصنوعی و محصولاتی که برای آسیب دیدگی چشم استفاده می شوند مورد استفاده قرار می گیرند. روغن سیلیکون مرک کد107742.

بخش پزشکی

قابل ذکر است که این ماده در پزشکی عمومی و جراحی ها نیز کاربرد دارد. روغن های سیلیکون به دلیل خاصیت آبریزی و روان کنندگی،.ترکیبی مناسب برای نگهداری از ابزارهای جراحی محسوب می شود. روغن های سیلیکون به دلیل ویژگی بارز براق کنندگی برای تولید لاستیک و پلاستیک، تولید پولیش، واکس ها و صنایع خودروسازی و هوافضا مورد استفاده قرار می گیرد. روغن سیلیکون مرک کد107742.

این روغن برای تسریع فرآیند تخمیر در کارخانه های بی شماری. به عنوان روان کننده کاربرد گسترده ای در صنایع گوناگون دارد و مقاومت حرارتی و برودتی این ماده  را بسیار راحت تر نموده است. در زیر به چند نمونه از این موارد ذکر شده است:

 • دلستر سازی
 • پرداخت کاری نرم منسوجات
 • تولید کرم و پمادها
 • محلول های ضد زنگ
 • تولید روغن
 • کارخانجات تولیدی صنعتی
 • تراشکاری ها
 • صنعت داروسازی
قیمت – فروش روغن سیلیکون مرک کد107742

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان مواد شیمیایی وآزمایشگاهی بخصوص محصولات (مرک آلمان) روغن سیلیکون مرک کد107742 می باشد. که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید. و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر.واستعلام سریع قیمت روغن سیلیکون مرک کد107742 میتوانید.از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. روغن سیلیکون مرک کد107742.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)