راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

مونتلوکاست دی سیکلو هکسیل آمینY0001436

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. شما می توانید محصول مونتلوکاست دی سیکلو هکسیل آمینY0001436 را از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید کمپانی سیگماآلدریچ یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود.

به جرات می توان گفت که محصولات این برند معروف و نام آشنا را می توان در تمام آزمایشگاهها و مراکز تحقیقاتی یافت. دلیل آن هم تنها به خاطر کیفیت و تنوعیست که مرک در محصولات خود دارد. کمپانی مرک در سال 2015 تصمیم به گسترش فعالیت های کاری خود شد، از این رو امتیاز شرکت بزرگ تولیدی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ را خریداری نمود و از آن پس محصولات مرک آلمان با لیبل مرک & سیگما روانه بازارهای جهانی شد.

مونتلوکاست دی سیکلو هکسیل آمینY0001436 محصول شرکت سیگماآلدریچ می باشد. کمپانی سیگماآلدریج یکی از بزرگترین  شرکت های تولیدی مواد شیمیایی آزمایشگاهی در آمریکا می باشد. اما موضوعی که این شرکت را با دیگر کمپان های تولیدی محصولات شیمیایی مجزا می کند ، تخصصی بودن محصولات این کمپانی است . نام سیگماآلدریچ در بین محققان و دانش پژوهان شیمی بسیار نام آشناست، بطوری که می توان گفت تمام پژوهشگاهها و مراکز تحقیقاتی از محصولات این شرکت استفاده کرده و می کنند.

مونتلوکاست دی سیکلو هکسیل آمینY0001436

مونتلوکاست دی سیکلو هکسیل آمینY0001436 یکی از محصولات تولیدی کمپانی سیگماآلدریچ می باشد. این شرکت تولیدی بزرگترین تولید کننده مواد شیمیایی تخصصی در جهان بشمار می رود که در بین مصرف کنندگان و پژوهشگران از جایگاه ویژه ای برخوردار است. این شرکت در سال 2015 توسط کمپانی مرک خریداری شد و از آن پس تمامی تولیدات آن با برند مرک (میلی پور Merckmillipore) به سراسر بازارهای جهانی ارسال می گردد.

در حال حاضر برند و کمپانی مرک آلمان نخستین برند جهانی را در زمینه تولید مواد شیمیایی آزمایشگاهی دارد. به دلیل مشکلات تحریمی متاسفانه واردات مستقیم این برند از کشورهای مذکور میسر نمی باشد ، بنا براین بناچار از کشورهای ثالث و با هزینه های بالاتر وارد و به دست مصرف کنندگان می رسد.

با توجه به شرایط فوق شرکت دانش پژوهان شیمی توانسته با واردات گامی بزرگ در ایجاد اشتغال و همچنین گردش چرخه علم و پژوهش بردارد. ماده مونتلوکاست دی سیکلو هکسیل آمینY0001436یکی از این محصولات می باشد.

مشخصات محصول :

  • کد : Y0001436
  • نام محصول : مونتلو کاست دی سیکلو هکسیل آمین
  • فرمول مولکولی C47H59ClN2O3S
  • وزن مولکولی 767.5 گرم بر مول
  • Cas No : 577953-88-9
  • برند : سیگماآلدریچ

مونتلوکاست دی سیکلو هکسیل آمینY0001436

توضیحات مونته لوکاست دی سیکلوهگزیلامین نمک، همچنین به عنوان MK-0476 شناخته می شود، یک نمک دارویی از آنتاگونیست گیرنده لکوترین مونته لوکاست است. مونته لوکاست دارویی است که برای درمان آسم و رینیت آلرژیک استفاده می شود و MK-0476 رایج ترین نوع دارو است. MK-0476 پودری سفید تا مایل به سفید است که آزادانه در آب محلول است و نقطه ذوب 247-248 درجه سانتیگراد دارد.

MK-0476 کاربردهای متعددی در زمینه های علمی و پزشکی دارد و این مقاله به بررسی روش سنتز، کاربردهای تحقیقات علمی، مکانیسم اثر، اثرات بیوشیمیایی و فیزیولوژیکی، مزایا و محدودیت های آزمایش های آزمایشگاهی و جهت گیری های آتی برای استفاده خواهد پرداخت. از MK-0476.

روش سنتز مونته لوکاست نمک دی سیکلوهگزیل آمین از مونته لوکاست، یک آنتاگونیست گیرنده لکوترین که یک مولکول کایرال است، سنتز می شود. سنتز نمک دی سیکلوهگزیل آمین مونتلوکاست نیاز به استفاده از روش تفکیک کایرال، مانند روش تفکیک آنزیمی دارد. این روش شامل استفاده از آنزیم هایی برای جداسازی دو انانتیومر مونته لوکاست و سپس خالص سازی انانتیومر مورد نظر می باشد. سپس انانتیومر از طریق یک سری واکنش شامل نمک دی سیکلوهگزیل آمین به نمک مونتلوکاست دی سیکلوهگزیلامین تبدیل می شود.

کاربردهای تحقیقات علمی نمک دی سیکلوهگزیلامین مونتلوکاست یک ابزار تحقیقاتی مفید در تعدادی از زمینه های علمی است. در فارماکولوژی، نمک مونتلوکاست دی سیکلوهگزیلامین برای مطالعه اثرات مونته لوکاست بر بدن و ایجاد درمان های جدید برای آسم و رینیت آلرژیک استفاده می شود. در بیوشیمی، مونتلوکاست دی سیکلوهگزیلامین نمک در تحقیقات در مورد ساختار و عملکرد گیرنده های لکوترین استفاده می شود.

در فیزیولوژی، نمک دی سیکلوهگزیلامین مونتلوکاست برای مطالعه اثرات مونته لوکاست بر سیستم های فیزیولوژیکی بدن مانند سیستم تنفسی، قلبی عروقی و ایمنی استفاده می شود. در سم شناسی، نمک مونته لوکاست دی سیکلوهگزیلامین برای مطالعه سمیت مونته لوکاست و ایجاد اشکال ایمن تر دارو استفاده می شود.

مکانیسم اثر مکانیسم اثر نمک مونتلوکاست دی سیکلوهگزیل آمین مشابه سایر آنتاگونیست های گیرنده لکوترین است. مونته لوکاست به گیرنده سیستینیل لوکوترین که در سطح سلول های دستگاه تنفسی یافت می شود متصل می شود و مانع از فعال شدن گیرنده توسط سیستئینیل لوکوترین ها می شود. این از آزاد شدن واسطه های التهابی مانند هیستامین که مسئول علائم آسم و رینیت آلرژیک هستند جلوگیری می کند.

اثرات بیوشیمیایی و فیزیولوژیکی اثرات نمک مونتلوکاست دی سیکلوهگزیلامین بر بدن در درجه اول به دلیل توانایی آن در مسدود کردن گیرنده سیستینیل لوکوترین است. این از آزاد شدن واسطه های التهابی مانند هیستامین که مسئول علائم آسم و رینیت آلرژیک هستند جلوگیری می کند. نمک دی سیکلوهگزیلامین مونتلوکاست همچنین التهاب راه هوایی و انقباض برونش را کاهش می دهد که به بهبود تنفس کمک می کند. نمک دی سیکلوهگزیلامین مونتلوکاست همچنین ممکن است تولید مخاط را کاهش دهد که به کاهش علائم آسم و رینیت آلرژیک کمک می کند.

مزایا و محدودیت‌ها برای آزمایش‌های آزمایشگاهی مزیت اصلی استفاده از نمک دی سیکلوهگزیلامین مونتلوکاست در آزمایش‌های آزمایشگاهی این است که شکل پایدار و به راحتی سنتز مونته‌لوکاست است. نمک دی سیکلوهگزیلامین مونتلوکاست نیز ارزان است که آن را به یک ابزار تحقیقاتی مقرون به صرفه تبدیل می کند. با این حال، نمک مونته لوکاست دی سیکلوهگزیلامین به اندازه سایر اشکال مونته لوکاست قوی نیست، که ممکن است استفاده از آن را در آزمایش های خاص محدود کند.

مسیرهای آینده آینده نمک دی سیکلوهگزیلامین مونتلوکاست امیدوارکننده است، زیرا یک ابزار تحقیقاتی مفید در تعدادی از زمینه های علمی است. نمک مونتلوکاست دی سیکلوهگزیلامین می تواند برای توسعه درمان های جدید برای آسم و رینیت آلرژیک، و همچنین برای تولید داروهای جدید برای هدف قرار دادن گیرنده سیستینیل لوکوترین استفاده شود.

نمک دی سیکلوهگزیلامین مونتلوکاست همچنین می تواند برای مطالعه سمیت مونته لوکاست و ایجاد اشکال ایمن تر دارو مورد استفاده قرار گیرد. علاوه بر این، مونته لوکاست دی سیکلوهگزیلامین نمک می تواند برای مطالعه ساختار و عملکرد گیرنده های لکوترین و تولید داروهای جدیدی که این گیرنده ها را هدف قرار می دهند، استفاده شود.

قیمت – فروش مونتلوکاست دی سیکلو هکسیل آمینY0001436

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (مرک آلمان) مونتلوکاست دی سیکلو هکسیل آمینY0001436می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت مونتلوکاست دی سیکلو هکسیل آمینY0001436میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

 

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

بازدیدها: 3

 چکونه می توانیم کمکتان کنیم؟