دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

مورین هیدرات کد M4008

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص مورین هیدرات کد M4008 همچنین برندهای(مرک، سیگماآلدریچ، فلوکا، آلفا ایسر) و دیگر برندها می باشد. با توجه به تحریم های موجود واردات این برندها به کشور ممنوع است، اما دانش پژوهان شیمی توانسته با مشکلات فراوان واردات این برندها را به کشور میسر نمایند. قابل ذکر است که با واردات انبوه مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص موارد ذکر شده می توان گفت اکثر این برندها در شرکت بزرگ دانش پژوهان شیمی موجود می باشد.

از دیگر ویژگی های شرکت دانش پژوهان شیمی واردات محصولات نایابی می باشد که معمولا توسط شرکت های دیگر وارد نمی شود و آوردن این نوع مواد با مشکلات بسیاری مواجه است. اما شما عزیزان می توانید محصولات نایاب و خاص خود را از این شرکت استعلام قیمت گرفته و تهیه فرمایید. در این بین می توان به محصول مورین هیدرات کد M4008 اشاره نمود.

هیدرات مورین مکانیسم فاگوسیتوز را تقویت می کند و سیگنال دهی اتوفاژیک ناشی از LPS را در ماکروفاژهای موش مهار می کند. نام دیگر این محصول 2,3,4,5,7Pentahydroxyflavone می باشد.

ایمونوفارماکولوژی بین المللی (2014-07-30)

مورین هیدرات کد M4008

مورین هیدرات (Morin hydrate) یک ترکیب شیمیایی با فرمول شیمیایی C15H10O7.H2O است که به عنوان یک فلوئون آلی با خاصیت‌های آنتی‌اکسیدانی و ضد التهابی شناخته شده است. این ترکیب از گروه فلاونوئیدها (Flavonoids) است و در برخی منابع گیاهی مانند نارگیل و زنبق یافت می‌شود. مورین هیدرات در برخی مطالعات به عنوان یک ترکیب موثر برای مبارزه با بیماری‌های قلبی-عروقی، سرطان و دیابت شناخته شده است. با این حال، باید توجه داشت که مصرف هر گونه مکمل یا داروی گیاهی حتی با خواص مفید، باید با رعایت نکات بهداشتی و توصیه پزشکان صورت گیرد. کد M4008 نیز ممکن است به یک محصول یا مواد دیگر مرتبط با علم پزشکی اشاره داشته باشد، اما با توجه به اطلاعات موجود، این کد مربوط به مورین هیدرات نیست.

مشخصات مورین هیدرات کد M4008

M4008

Sigma-Aldrich

 

Morin hydrate

Synonym(s):
2′,3,4′,5,7-Pentahydroxyflavone
Empirical Formula (Hill Notation)مورین هیدرات کد M4008:
C15H10O7 · xH2O
CAS Number:
Molecular Weight:
302.24 (anhydrous basis)
EC Number:
MDL number:
PubChem Substance ID:
NACRES:
NA.77

ویژگی ها مورین هیدرات کد M4008

کاربرد: –
نام تجاری: Morin hydrate
نام های دیگر: 2′,3,4′,5,7-Pentahydroxyflavone hydrate
ظاهر: مایع
خلوص: –
شماره مدل: 354000100
نوع: –

توضیحات مورین هیدرات کد M4008

مورین هیدرات سیگما آلدریچ کد M4008

Morin hydrate
مورین هیدرات سیگما آلدریچ  ،2′,3,4′,5,7-Pentahydroxyflavone hydrateMelting Point : 300(°C) 

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی در ایران می باشد. دانش پژوهان شیمی با واردات محصولات کمپانی هایی نظیر (مرک آلمان – سیگما – فلوکا – آلفا ایسر – CDH و …) توانسته جایگاهی مناسب در بین مصرف کنندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی داشته باشد. باید گفت در سالهای گذشته و حتی امروز مشتریان و مصرف کنندگان برندهای سیگما می بایست پس از ثبت سفارش ماه ها منتظر واردات محصول درخواستی خود می بودند، اما این شرکت توانسته با وارد کردن حجم گسترده ای از محصولات نایاب برندهای پر مصرف این زمان را به 48 ساعت کاهش دهد.

محققان :

  • رخا جاخار
  • سورن پل
  • آنیل کومار چاوهان
  • سون چول کانگ
  • PMID25068824

چکیده  ماده مورین هیدرات کد M4008

مورین هیدرات کد M4008 ، یک فلاونوئید طبیعی که ماده اولیه زیست خانواده Moraceae است، با خواص درمانی بسیاری مرتبط است. در این مطالعه، فعالیت های تعدیل کننده ایمنی افزایش غلظت هیدرات مورین را در شرایط آزمایشگاهی ارزیابی کردیم. از سه غلظت مختلف هیدرات مورین (5, 10 و 15میکرومولار) برای ارزیابی اثر آنها بر تکثیر سلول های طحال، فعالیت فاگوسیتیک ماکروفاژها، ترشح سیتوکین و مهار مکمل استفاده شد. 

ما همچنین نقش هیدرات مورین را بر اتوفاژی ناشی از لیپوپلی ساکارید (LPS) ارزیابی کردیم. مطالعه ما نشان داد که هیدرات مورین باعث افزایش قابل توجهی در تکثیر سلول های طحال، ظرفیت فاگوسیتی و سرکوب تولید سیتوکین ها و اکسید نیتریک در ماکروفاژهای فعال می شود. ایمنی هومورال اندازه گیری شده توسط فعالیت ضد کمپلمان، افزایش مهار سیستم کمپلمان را پس از افزودن هیدرات مورین در غلظت 15 میکرومولار باعث مهار قابل توجهی شد.

بسته به نتایج ما، همچنین می توان نتیجه گرفت که هیدرات مورین از ماکروفاژها در برابر مرگ سلولی اتوفاژیک ناشی از LPS محافظت می کند. یافته های ما نشان می دهد که مورین هیدرات یک کلاس ساختاری متنوع از فلاونوئیدها را نشان می دهد و این تنوع ساختاری می تواند عمیقاً بر ویژگی نوع سلولی و فعالیت های بیولوژیکی آن تاثیر بگذارد.

مکمل سلول های ایمنی با هیدرات مورین هیدرات کد M4008 دارای یک اثر تنظیم کننده و محافظت کننده ایمنی است که پتانسیل را به عنوان یک اقدام متقابل برای اختلال عملکرد سیستم ایمنی نشان می دهد و استفاده جالبی را در بیماری های مرتبط با التهاب نشان می دهد.

بیشتر بخوانید : لاکتو فرین کد L4765

اطلاعات  خرید محصول مورین هیدرات کد M4008

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید مورین هیدرات کد M4008 سیگماآلدریچ می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت دانش پژوهان شیمی ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

Screenshot 2022 12 24 220314

 

نمایندگی فروش مواد شیمیایی  سیگماآلدریچ -مورین هیدرات کد M4008

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت دانش پژوهان شیمی در ایران،  نمایندگی سیگما آلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید.

این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است..

قیمت – فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ – دانش پژوهان شیمی

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی می باشد. می توان یکی از محصولات پر فروش مورین هیدرات کد M4008 سیگماآلدریچ می باشد نام برد. این شرکت در زمینه واردات و توضیع این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه  محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته. و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید. 

از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت فروش مواد شیمیایی میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

 

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)