دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

N-N-دی ایزوبوتیل-ترفتالامید

N-N-دی ایزوبوتیل-ترفتالامید N,N’-Diisobutyl Terephthalamide یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک ماده شناسایی در تجزیه و تحلیل مختلف موردهای مربوط به شیمی تجزیه‌ای و تجزیه‌ای کاربرد دارد. این ترکیب معمولاً به عنوان یک ماده مشخص کننده یا ترکیبی از ترکیبات استفاده می‌شود که در فرآیندهای تجزیه‌ای یا تشخیصی تجزیه‌ای به عنوان نشانگر یا ماده شناسایی به کار می‌رود.

در مورد N,N’-Diisobutyl Terephthalamide، احتمالاً از آن به عنوان یک ماده شناسایی در فرآیندهایی مانند کروماتوگرافی مایع برای تجزیه‌وتحلیل ترکیبات مختلف استفاده می‌شود. این ماده به عنوان یک نقطه شناسایی یا نشانگر برای تجزیه‌وتحلیل ترکیبات خاص در نمونه‌های شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شرکت دانش پژوهان شیمی وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که N-N-دی ایزوبوتیل-ترفتالامید کد R464015  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

شرکت دانش پژوهان شیمی  نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید مواد شیمیایی سیگماآلدریچ  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

N-N-دی ایزوبوتیل-ترفتالامید

N-N-دی ایزوبوتیلترفتالامید یک ماده شیمیایی است که به عنوان یک عامل شناسایی، مشخصه‌یابی و تشخیص دهنده در شیمی تحلیلی و مطالعات آزمایشگاهی استفاده می‌شود. این ترکیب به عنوان یک “داروخانه درجا” شناخته می‌شود، یعنی یک ماده که به طور معمول برای تشخیص و تفکیک مواد دیگر در طی عملیات شیمیایی یا تجزیه و تحلیل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ترکیب DIBTA به عنوان یک ماده مشخصه‌یابی برای انجام تجزیه و تحلیل در انواع نمونه‌برداری، مثلاً در تحلیل سریع و دقیق مواد آلی و معدنی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماده به دلیل ویژگی‌های خاص خود، از جمله خواص شیمیایی یا جذب نور، می‌تواند به شناسایی و تشخیص دقیق ترکیبات مختلف در نمونه‌ها کمک کند.

به عنوان یک توضیح کلی، DIBTA یکی از مواد شیمیایی است که به عنوان یک نشانگر یا داروخانه درجا در تجزیه و تحلیل شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای اطلاعات دقیق‌تر در مورد استفاده‌ها و ویژگی‌های این ترکیب، به منابع مرجع در زمینه شیمی تحلیلی مراجعه کنید.

N-N-دی ایزوبوتیل-ترفتالامید

N-N-دی ایزوبوتیل-ترفتالامید

مشخصات محصول N-N-دی ایزوبوتیل-ترفتالامید کد R464015

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

  • نام ماده: N-N-دی ایزوبوتیل-ترفتالامید
  •  نام لاتین: N,N’-DIISOBUTYL-TEREPHTHALAMIDE
  •  کد: R464015
  • AldrichCPR
  • فرمول خطی: C16H24N2O2
  • شماره CAS: 93142-70-2
  • وزن مولکولی: 276.382
  • شماره MDL: MFCD00561195

N-N-دی ایزوبوتیل-ترفتالامید

بسته بندی

  • 50MG

کاربرد N-N-دی ایزوبوتیل-ترفتالامید

این ترکیب احتمالاً در زمینه‌های مختلف شیمی و تحلیل شیمیایی استفاده می‌شود. به عنوان مثال:

کروماتوگرافی مایع: ممکن است DIBTA به عنوان یک ماده شناسایی یا پایه ترکیبی در فرآیندهای کروماتوگرافی مایع به کار رود تا ترکیبات مختلف را تجزیه و تحلیل کند.

تجزیه و تحلیل ترکیبات آلی: DIBTA ممکن است در تجزیه و تحلیل ترکیبات آلی مورد استفاده قرار گیرد، به عنوان مثال برای تشخیص و شناسایی ترکیبات مختلف در نمونه‌های آلی.

مصارف صنعتی و تولید مواد شیمیایی: این ترکیب ممکن است در صنعت‌های مختلف شیمیایی به عنوان ماده شناسایی یا کاتالیزور در فرآیندهای تولید مواد شیمیایی مورد استفاده قرار گیرد.

تحقیقات آکادمیک و تحقیقات علمی: ممکن است در تحقیقات آکادمیک یا تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف شیمی مورد استفاده قرار گیرد.

خرید و فروش N-N-دی ایزوبوتیل-ترفتالامید کد R464015

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده N-Nدی ایزوبوتیلترفتالامید کد R464015  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

N-N-دی ایزوبوتیل-ترفتالامید

N-N-دی ایزوبوتیل-ترفتالامید

اقدامات بیوشیمی N-N-دی ایزوبوتیل-ترفتالامید

متاسفانه، اطلاعات دقیق و جامع در مورد اقدامات بیوشیمیکی مرتبط با N,N’-Diisobutyl Terephthalamide (DIBTA) تا تاریخ قطع دانش من در سپتامبر 2021 در دسترس نیست. اما اگر فرض کنیم که این ترکیب در زمینه بیوشیمیکی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد، این می‌تواند به موارد زیر اشاره داشته باشد:

تحقیقات بیوشیمیکی: DIBTA ممکن است در تحقیقات بیوشیمیکی به عنوان یک ماده کمکی یا نشانگر برای مطالعه ترکیبات بیولوژیکی مورد استفاده قرار گیرد. به طور مثال، ممکن است در مطالعه تعاملات مولکولی یا ریزساختارهای بیولوژیکی به کار رود.

تجزیه و تحلیل بیوشیمیکی: این ترکیب ممکن است در فرآیندهای تجزیه و تحلیل بیولوژیکی برای جداسازی، تشخیص یا کمک به شناسایی ترکیبات بیوشیمیکی مورد استفاده قرار گیرد.

تحقیقات در زمینه داروسازی: اگر DIBTA دارای فعالیت بیولوژیکی باشد، ممکن است در تحقیقات مرتبط با توسعه داروها یا ترکیبات بیولوژیکی جدید استفاده شود.

مطالعات مولکولی و تعاملات پروتئین-مولکول: اگر این ترکیب توانایی تعامل با پروتئین‌ها یا مولکول‌های دیگر را داشته باشد، می‌تواند در مطالعات مولکولی و تعاملات بین مولکولی استفاده شود.

برای اطلاعات دقیق‌تر و کاربردهای خاص‌تر DIBTA در زمینه بیوشیمی، توصیه می‌شود به منابع تحقیقاتی و دانشگاهی جدیدتر در زمینه بیوشیمی و بیولوژی مراجعه کنید.

قیمت -فروشN-N-دی ایزوبوتیل-ترفتالامید کد R464015

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) N-N-دی ایزوبوتیل-ترفتالامید کد R464015  می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید N-N-دی ایزوبوتیل-ترفتالامید کد R464015 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)