دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

N-پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید

N-پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید (S)-N-Fmoc-piperidine-2-carboxylic acid یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک ماده میانجی در شیمی آلی و داروسازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب دارای فرمول شیمیایی C21H21NO4 می‌باشد و به صورت یک پیپریدین دارای گروه کربوکسیلیک (COOH) در موقعیت N (نیتروژن) حلقه پیپریدین و گروه Fmoc (9-فلوئورنیتروبنزویلوکسی‌کربامویل) در موقعیت N حلقه پیپریدین تشکیل می‌شود.

نام این ترکیب به موارد زیر اشاره دارد:

(S)-: نشان‌دهنده پلاریته نوری این ترکیب است. این بخش از نام به نحوه جهت چرخش نور پلاریزه اشاره دارد.
N-Fmoc: نشان‌دهنده گروه Fmoc که به نام 9-فلوئورنیتروبنزویلوکسی‌کربامویل معروف است. این گروه به عنوان یک گروه حمایتی مورد استفاده در شیمی آلی برای محافظت از گروه‌های آمینی به کار می‌رود.

Piperidine-2-carboxylic acid: اشاره به داشتن یک حلقه پیپریدین با گروه کربوکسیلیک در موقعیت N حلقه پیپریدین.
(S)-N-Fmoc-piperidine-2-carboxylic acid ممکن است به عنوان یک ماده میانجی در فرآیندهای سنتز داروها یا ترکیبات آلی پیشرفته استفاده شود. این ترکیب می‌تواند در تولید داروها، تحقیقات شیمی آلی و تولید محصولات شیمیایی پیچیده مورد استفاده قرار گیرد. تعیین کاربرد دقیق این ترکیب نیازمند دسترسی به اطلاعات بیشتر در زمینه داروسازی و شیمی آلی می‌باشد.

شرکت دانش پژوهان شیمی وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که N-پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید کد 706434  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

شرکت دانش پژوهان شیمی  نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید مواد شیمیایی سیگماآلدریچ  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

N-پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید

N-پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید یک ترکیب شیمیایی پیچیده است که در داروسازی و تحقیقات علمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای درک بهتر، اجزای این نام را بررسی می‌کنیم:

(S)-N-Fmoc-piperidine-2-carboxylic acid:
(S): اشاره به ترکیب ایزومری (S)- است که به نام لاتین “sinister” می‌شناسند و به نوعی از نور انحراف دائمی به چپ اشاره دارد.

N: نمایانگر نیتروژن (Nitrogen) است که در مولکول حضور دارد.
Fmoc: اشاره به گروه 9-فلوئورنیتریلمتوکسی‌کربونیل (9-fluorenylmethyloxycarbonyl) دارد. این گروه به عنوان یک گروه محافظت‌کننده برای امین‌ها به کار می‌رود و در فرآیند سنتز دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
piperidine-2-carboxylic acid: اشاره به ترکیب پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید دارد، که در آن گروه کربوکسیلیک (-COOH) در موقعیت 2 از حلقه پیپریدین حضور دارد.
پس از تجزیه و تحلیل نام ترکیب، به طور کلی می‌توان گفت که (S)-N-Fmoc-piperidine-2-carboxylic acid یک ترکیب شیمیایی با ساختار پیچیده است که ممکن است به عنوان ماده اولیه در سنتز داروها یا در تحقیقات بیوشیمیایی و شیمی آلی مورد استفاده قرار گیرد.

مشخصات محصول N-پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: N-پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید
 • نام لاتین: (S)-N-Fmoc-piperidine-2-carboxylic acid
 • کد: 706434
 • 97%
 • مترادف(ها): Fmoc-Pip-OH، (S)-1-Fmoc-piperidine-2-کربوکسیلیک اسید، N-Fmoc-L-پیپکولینیک اسید
 • فرمول تجربی (نشانگذاری تپه): C21H21NO4
 • شماره CAS: 86069-86-5
 • وزن مولکولی: 351.40
 • بیلشتاین: 4718405
 • شماره MDL: MFCD00235898
 • شناسه ماده PubChem: 329762639
 • NACRES: NA.26
N-پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید

N-پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید

خواص محصول

 • Quality Level: 100
 • Assay: 97%
 • form: powder
 • optical activity: [α]22/D −23°, c = 1 in DMF
 • reaction suitability: reaction type: Fmoc solid-phase peptide synthesis
 • mp: 153-158 °C
 • application(s): peptide synthesis
 • functional group: Fmoc
 • storage temp.: 2-8°C
 • SMILES string: OC(=O)[C@@H]1CCCCN1C(=O)OCC2c3ccccc3-c4ccccc24

بسته بندی

 • 1گرم
 • 5گرم
N-پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید

N-پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید

کاربرد N-پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید

(S)-N-Fmoc-piperidine-2-carboxylic acid یک مولکول مهم در داروسازی و تحقیقات علمی است و در بسیاری از فرآیندها و واکنش‌های شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از کاربردهای احتمالی این ترکیب عبارتند از:

سنتز داروها و پپتیدها: (S)-N-Fmoc-piperidine-2-carboxylic acid به عنوان یک ماده میانی مهم در سنتز داروها و پپتیدها مورد استفاده قرار می‌گیرد. گروه Fmoc به عنوان یک گروه محافظت‌کننده برای امین‌ها به کار می‌رود و می‌تواند در فرآیند سنتز پپتیدها و پروتئین‌ها برای حفاظت امین‌ها در مراحل مختلف استفاده شود.

سنتز ترکیبات آلی پیچیده: این ترکیب می‌تواند به عنوان ماده اولیه در سنتز ترکیبات آلی پیچیده و مولکول‌های جدید مورد استفاده قرار گیرد. از آنجایی که دارایی گروه‌های فرمیک و کربوکسیلیک در ساختار آن، امکان تنوع بالا در واکنش‌ها و تبدیل‌ها را ایجاد می‌کند. N-پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید

پژوهش‌های بیوشیمیایی و شیمی آلی: این ترکیب به عنوان یک مولکول مهم در پژوهش‌های بیوشیمیایی و شیمی آلی برای مطالعه ساختار‌شناسی مولکول‌ها، مکانیسم‌های واکنش‌ها و تبدیل‌های شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تحقیقات در زمینه تولید داروها و مواد شیمیایی: این ترکیب ممکن است در تحقیقات مرتبط با تولید داروها، ترکیبات شیمیایی مورد نیاز در صنایع مختلف و مواد پیشرفته استفاده شود. N-پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید

تاکید می‌شود که اطلاعات دقیق‌تر در مورد کاربردهای این ترکیب ممکن است بسته به تحقیقات و فعالیت‌های مشخص در زمینه داروسازی و شیمی مورد نیاز باشد. همچنین، رعایت مقررات و دستورالعمل‌های ایمنی مرتبط با استفاده از این ترکیب در تحقیقات و تولید ضروری است. N-پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید

N-پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید

N-پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید

خرید و فروش N-پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید کد 706434 

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده N-پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید کد 706434  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی محصول (S)-N-Fmoc-piperidine-2-carboxylic acid

اقدامات بیوشیمیایی محصول (S)-N-Fmoc-piperidine-2-carboxylic acid می‌تواند در مختلف زمینه‌های بیولوژیکی و شیمیایی انجام شود. این اقدامات ممکن است شامل تعامل با پروتئین‌ها، آنزیم‌ها، امکانات شیمیایی و واکنش‌های مولکولی دیگر باشند. البته، دقیق‌ترین و جزئی‌ترین اقدامات ممکن است بسته به اهداف تحقیقی یا کاربردی مشخص در مورد این ترکیب متفاوت باشد. در ادامه، چند مثال از اقدامات بیوشیمیایی احتمالی محصول (S)-N-Fmoc-piperidine-2-carboxylic acid آورده شده است: N-پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید

پژوهش‌های ساختاری پروتئین‌ها: محصول (S)-N-Fmoc-piperidine-2-carboxylic acid ممکن است به عنوان یک مولکول لیگاند در پژوهش‌های ساختاری پروتئین‌ها مورد استفاده قرار گیرد. با تعامل این ترکیب با پروتئین‌ها، می‌توان ویژگی‌های ساختاری و تفاوت‌های مختلف پروتئینی را بررسی کرد.

سنتز پپتیدها و پروتئین‌ها: (S)-N-Fmoc-piperidine-2-carboxylic acid ممکن است در سنتز پپتیدها و پروتئین‌ها به عنوان یک واحد ساختاری استفاده شود. گروه Fmoc به عنوان یک گروه محافظت‌کننده امینی با کاربرد در فرآیند سنتز پپتیدها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تحقیقات در زمینه داروسازی: این ترکیب ممکن است در مطالعات مرتبط با تولید داروها و مولکول‌های شیمیایی با خواص بیولوژیکی مورد استفاده قرار گیرد. تعاملات محصول (S)-N-Fmoc-piperidine-2-carboxylic acid با آنزیم‌ها و پروتئین‌ها می‌تواند تأثیر مولکول در ساختار و فعالیت داروها را بررسی کند.

مطالعات تناظر دی‌پپتیدی و مولکول‌های زیستی: این ترکیب ممکن است در تحقیقات مرتبط با تناظر دی‌پپتیدی و ترکیبات مشابه در ساختار مولکول‌های زیستی مورد استفاده قرار گیرد.

توجه داشته باشید که این فقط چند مثال از اقدامات بیوشیمیایی محصول (S)-N-Fmoc-piperidine-2-carboxylic acid است و در واقع محصول می‌تواند در تحقیقات و کاربردهای بسیار گوناگون دیگر نیز به کار رود. همچنین، برای هر یک از این اقدامات، نیاز به دانش و تخصص شیمیایی و بیولوژیکی می‌باشد. N-پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید

از محصول (S)-N-Fmoc-piperidine-2-carboxylic acid در تولید کدام داروها استفاده می شود؟

محصول (S)-N-Fmoc-piperidine-2-carboxylic acid به عنوان ماده اولیه در سنتز داروها و ترکیبات دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به عنوان یک واحد ساختاری مهم در سنتز داروها و تولید مولکول‌های با خواص بیولوژیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته، اطلاعات دقیقتر در مورد داروهای خاصی که از این ترکیب در تولید آنها استفاده می‌شود، ممکن است بسته به پژوهش‌ها و کاربردهای انجام شده در زمینه داروسازی تا تاریخ برش دانش من (سپتامبر 2021) محدود باشد. اما به طور کلی، ممکن است از (S)-N-Fmoc-piperidine-2-carboxylic acid در سنتز داروها با خواص مختلف مانند داروهای ضدسرطانی، ضد‌التهابی، ضدویروسی و آنتی‌بیوتیکی استفاده شود.

معمولاً در تحقیقات داروسازی، از مواد میانی و مولکول‌های مشتق‌شده به عنوان مراحل مهم در سنتز داروها استفاده می‌شود. این مراحل سنتز شامل تعاملات مختلف شیمیایی برای ایجاد ساختار مورد نظر در مولکول دارو هستند. به طور خاص، گروه Fmoc به عنوان یک گروه محافظت‌کننده امینی می‌تواند در مراحل مختلف سنتز داروها برای حفاظت امین‌ها و کنترل واکنش‌ها استفاده شود. N-پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید

لطفاً توجه داشته باشید که برای استفاده‌های خاص از این ترکیب در تولید داروها، نیاز به تحقیقات و آزمایشات دقیق در زمینه داروسازی و شیمی آلی مورد نیاز است و می‌تواند نیازمند دانش و تجربه شیمیایی متخصصانه باشد.

قیمت -فروش N-پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید کد 706434 

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) N-پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید کد 706434  می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید N-پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید کد 706434 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)