دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

ان1-نفتیل اتیلن دی آمین دی هیدروکلراید106237

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. ان1-نفتیل اتیلن دی آمین دی هیدروکلراید106237 در این شرکت انجام می شود. برای خرید این محصول با کارشناسان ما در ارتباط باشید. همانطور که می دانید کمپانی مرک آلمان یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود.

ان1-نفتیل اتیلن دی آمین دی هیدروکلراید106237

ان1-نفتیل اتیلن دی آمین دی هیدروکلراید106237 یکی از محصولات تولیدی کمپانی مرک آلمان می باشد که توسط شرکت دانش پژوهان شیمی وارد شده و به دست مصرف کنندگان می رسد.

اطلاعات محصول :

 • نام ماده : ان-(1-نفتیل) اتیلن دی آمین دی هیدروکلراید
 • کد : 106237
 • CAS Number : 1465-25-4
 • EC Number : 215-981-2
 • فرمول شیمیایی : C12H16Cl2N2
 • جرم مولی : 259.18 گرم بر مول
 • غلظت : 0.852 g/cm3 در دمای 20 درجه سانتیگراد
 • دمای ذوب : 196 درجه سانتیگراد
 • دمای جوش : – درجه سانتیگراد
 • حلالیت : 30 گرم در لیتر در دمای 20 درجه سانتیگراد
 • خلوص : > 97 درصد
 • مقدار : در ظروف شیشه ای 5 و 25 گرمی
 • اسیدیته : 1 در دمای 20 درجه سانتیگراد
 • شکل ظاهری : پودر جامد سفید رنگ
 • دمای نگهداری ماده : 15 تا 25 درجه سانتیگراد
 • کاربرد : معرف برای آنالیز
 • خطرات : GHSO7

کاربرد ان1-نفتیل اتیلن دی آمین دی هیدروکلراید106237

این ماده برای تعیین سولفانامید در خون، همچنین معرف نیتریت استNEDA.2HCL. برای تهیه محلول رنگ آمیزی برای تجسم محصول واکنش(های) آنزیم های فعال نشاسته استفاده شده است. این ماده در سنجش های اصلاح شده Griess و Saville استفاده شده است. به طور گسترده ای در تجزیه و تحلیل کمی نیترات و نیتریت در نمونه های آب توسط رنگ سنجی استفاده می شود. ان1-نفتیل اتیلن دی آمین دی هیدروکلراید106237.

ان1-نفتیل اتیلن دی آمین دی هیدروکلراید (NED) یک رنگزای فلورسنت است که به‌عنوان یک اگزایش‌دهنده دی‌اکسی‌ژناز استفاده می‌شود. این رنگزای به‌طور معمول برای تشخیص و تحلیل DNA در تکنیک‌های ژل الکتروفورز به‌کار می‌رود.

NED به‌صورت خلوص بالا در دسترس نیست و به‌عنوان یکی از چندین رنگزای فلورسنتی برای تشخیص DNA در تحقیقات ژنتیکی و مولکولی به‌کار می‌رود. این رنگزا به‌صورت معمول به‌عنوان یکی از چندین رنگزای فلورسنتی در تکنیک‌های ژل الکتروفورز به‌کار می‌رود. در این تکنیک، DNA به‌طور طولی در ژل قرار داده شده و با اعمال جریان الکتریکی، DNA به سمت قطب های الکتریکی حرکت می‌کند. در صورت حضور رنگزای فلورسنت، DNA به‌صورت خاصی با رنگزای فلورسنت تعامل می‌کند و با تحلیل رنگ و شدت نوری آن می‌توان DNA را تشخیص داد.

به‌طور خلاصه، NED یکی از رنگزای فلورسنتی است که برای تشخیص DNA در تکنیک‌های ژل الکتروفورز به‌کار می‌رود.چه رنگزای دیگری برای تشخیص DNA در تکنیک‌های ژل الکتروفورز به‌کار می‌روند؟

در تکنیک های ژل الکتروفورز به کار DNA چه رنگزای دیگری برای تشخیص می روند؟

برای تشخیص DNA در تکنیک‌های ژل الکتروفورز، علاوه بر NED که قبلاً ذکر شد، رنگزای دیگری نیز به‌کار می‌روند که شامل موارد زیر می‌شوند: ان1-نفتیل اتیلن دی آمین دی هیدروکلراید106237.

1. SYBR Green: این رنگزا بسیار حساس و خطرناک است و در صورت استفاده نادرست می‌تواند به‌سلول‌ها آسیب بزند. اما به‌عنوان یک رنگزای کارآمد برای تشخیص DNA در تکنیک‌های ژل الکتروفورز، بسیار محبوب است.

2. Ethidium Bromide: این رنگزا در گذشته بسیار محبوب بوده است، اما به دلیل خطراتی که به‌همراه دارد، به‌طور معمول به‌جای آن رنگزای دیگری مورد استفاده قرار می‌گیرند. ان1-نفتیل اتیلن دی آمین دی هیدروکلراید106237.

3. GelRed: این رنگزا یک رنگزای جایگزین امن برای Ethidium Bromide است و به‌صورت گسترده در تحقیقات ژنتیکی و مولکولی استفاده می‌شود. ان1-نفتیل اتیلن دی آمین دی هیدروکلراید106237.

4. SYBR Safe: این رنگزا نیز یک جایگزین امن برای Ethidium Bromide است و مشابه GelRed به‌صورت گسترده در تحقیقات ژنتیکی و مولکولی استفاده می‌شود.

5. EvaGreen: این رنگزا نیز یک رنگزای جایگزین برای Ethidium Bromide است و به‌صورت گسترده در تحقیقات ژنتیکی و مولکولی استفاده می‌شود. ان1-نفتیل اتیلن دی آمین دی هیدروکلراید106237.

به‌طور کلی، رنگزای فلورسنت برای تشخیص DNA در تکنیک‌های ژل الکتروفورز به‌عنوان یک ابزار مهم در تحقیقات ژنتیکی و مولکولی استفاده می‌شوند. اما باید توجه داشت که هر رنگزای فلورسنتی خاص خودش را دارد و بسته به نوع تحقیقات و نیاز، محققان ممکن است از رنگزای مختلف استفاده کنند. ان1-نفتیل اتیلن دی آمین دی هیدروکلراید106237.

آیا رنگزای فلورسنتی برای تشخیص پروتئین ها نیز وجود دارند؟

بله، رنگزای فلورسنتی برای تشخیص پروتئین‌ها نیز وجود دارند. این رنگزاها به‌عنوان یک ابزار حساس و دقیق در تحقیقات بیوشیمیایی و بیولوژی مولکولی به‌کار می‌روند. برای تشخیص پروتئین‌ها، رنگزای فلورسنتی به‌عنوان یکی از روش‌های معمول در تحقیقات بر روی پروتئین‌ها استفاده می‌شوند. در این روش، پروتئین‌ها با رنگزاهای فلورسنتی ترکیب می‌شوند و سپس با استفاده از تکنیک‌های مختلفی مانند الکتروفورز، ایمونوبلاتینگ و تصویربرداری فلورسنت، پروتئین‌ها تشخیص داده می‌شوند.

مثال‌هایی از رنگزای فلورسنتی برای تشخیص پروتئین‌ها عبارتند از:

1. فیتوفور: این رنگزا برای تشخیص پروتئین‌ها در ژل الکتروفورز به‌کار می‌رود.

2. رودامین: این رنگزا برای تشخیص پروتئین‌ها در الکتروفورز ایمونوبلاتینگ به‌کار می‌رود.

3. ژلبرایت: این رنگزا برای تشخیص پروتئین‌ها در تصویربرداری فلورسنت به‌کار می‌رود.

4. سایر رنگزای فلورسنتی مانند Cy3، Cy5، و Alexa Fluor نیز برای تشخیص پروتئین‌ها به‌کار می‌روند.

به‌طور کلی، رنگزای فلورسنتی برای تشخیص پروتئین‌ها به‌عنوان یک ابزار قدرتمند در تحقیقات بیوشیمیایی و بیولوژی مولکولی به‌کار می‌روند و بسته به نیاز تحقیقات، محققان می‌توانند از رنگزای مختلف استفاده کنند.

قیمت – فروش ان1-نفتیل اتیلن دی آمین دی هیدروکلراید106237

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (مرک آلمان) ان-(1-نفتیل) اتیلن دی آمین دی هیدروکلراید106237 می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت ان1-نفتیل اتیلن دی آمین دی هیدروکلراید106237میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)