راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

شماره های تماس:

66859216 – 66859220

09129618292

نیکوتین کد 820877

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. نیکوتین کد 820877 یکی از این محصولات بخصوص برای جویس و سالت است . شما می توانید محصولات و اطلاعات تاریخچه کمپانی سیگماآلدریچ را از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید مرک یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود.

نیکوتینکد 820877

نیکوتین یک ترکیب آلی نیتروژن دار است که بیشتر در گیاهانی مانند تنباکو و در اندازه های کمتر در گوجه فرنگی ،سیب زمینی، بادمجان و فلفل سبز یافت می شود 3,. تا 5 درصد گیاه خشک تنباکو را این ماده می سازدو یک زهر اثر گذار بر سامانه عصبی است که در بسیاری از حشره کش ها به کار می رود. نیکوتین در اندازه های کمتر،یک ماده انگیزنده (محرک زیستی)اعتیادآور و عامل بسیاری از ویژگی های روانی دود تنباکو است. 

  • شیمی

نیکوتین کد 820877 یک الکالوئیداست که ازنظر فیزیکی ماده ای نمگیرو روغنی وحل شونده درآب است. نیکوتین درآب یک بازاست وبه عنوان یک بازنیتروژنی اسیدهاونمک های معمولا جامدو حل شونده در آب می سازد.باز آزاد این ماده دردمای 95 c0 می سوزد و به همین سبب بیشتر آن در سیگارسوخته و دود می شود؛هرچند همان میزان کم می تواند سبب اعتیاد شود.به سادگی از راه پوست جذب می شود و بانظر به حل شوندگی آن در آب یکی از راه های به دست آوردن آن خیساندن تنباکوی تکه شده درآب برای زمان 12ساعت است.

  • اثر نیکوتین بر جریان خون

پس ازکشیدن (تدخین) دود تنباکو،نیکوتین موجود درآن ظرف چند ثانیه واردجریان خون شده وبه مغزمی رسدکه باعث ترشح شدن لحظه ای دوپامین در مغز (سیستم مزوکورتیکولیمبیک)،و احساس لذت و انرژی می شود.اثر دوپامین تولید شده سریعا ازبین رفته (حدود2ساعت) و باعث خستگی و کسل شدن فردمی شود.درشرایط اعتیادفرد مجدداً به عمان احساس ناشی از ترشح دوپامین نیاز پیداکرده و مجدداً اقدام به مصرف می کند.

دراندازه های کم یک انگیزه است که سبب افزایش هوشیاری،حافظه و فعالیت می شود ولی دراندازه های بیشتر به افزایش تپش قلب،فشارخون وکاهش اشتهامی انجامد. هم انگیزنده و هم پریشان کننده است و اثر ان بر اساس شیوه مصرف آشکار می شود.پژوهش ها نشان می دهد که همان گونه که اندازه های کم اثر انگیزندگی دارد در اندازه های بیشتر سبب افسردگی می شود.

  • دارو شناسی

پس ازدمیدن دود سیگارنیکوتین به جریان خون راه یافته و پس از حدود 7 ثانیه به مغزمی رسد.هرجند نیکوتینی که به بدن می رسدتنها بخشی از nicotine موجود درسیگار است چون بیشتر نیکوتین موجود دربرگ تنباکو دردمای بالای آتش سیگار تجزیه می شود ولی در مصرف برگ تنباکو به صورت جویدن میزان بیشتری از این ماده جذب می شود.دردانش (داروسازی) به عنوان یک محرک گیرنده استیل کولین نیکوتینی کارمی کند. در اندازه های کم سبب تحریک این گیرنده ها شده و ترشح هورمون آدرنالین را افزایش می دهدکه این سبب بالا رفتن سرعت تپش قلب،فشارخون،تنفس و سرانجام افزایش گلوکز درخون می شود.

این ماده دراندازه های بیشترسبب غیر قطبی کردن گیرنده های استیل کولین نیکوتینی می شودکه یکی ازدلیل های زهرآگینی این ماده است و از همین ویژگی آن به عنوان حشره کش سود می جویند.کوتینین ماده ای است که ازنیکوتین در بدن تشکیل می شود و تا 48 ساعت دربدن می ماند و روشی برای فهمیدن مصرف نیکوتین به وسیله شخص است.

  • سمّیت

یک سَمّ قوی است که تنها نزدیک به 30 تا 60 میلی گرم از ان می تواند یک انسان بزرگسال را از پا در آورد این در حالی است که دوز سمّی کوکائین بالای یک گرم است.علت این سمّت شدید،اثر آنتی کولینرژیک nicotine است.دودسیگار از عامل های سرطان به شمارمی آید واین در صورتی است که ماده نیکوتین از سوی آژانس بین المللی پژوهش های سرطان (وابسته به سازمان جهانی بهداشت) (TARc) به عنوان ماده سرطان زا شناخته نمی شود.

در مقادیری که درمحصولات جایگزین دخانیات (NRT) همانند سیگار الکتریکی یافت می شود، می تواند نیازبه نیکوتین افرادمصرف کننده محصولات دخانی را درحالی تامین کندکه مواد سرطان زا (carcinogens) و سایر مواد سمّی موجود در این محصولات را به حد اقل برساند.

در شکل دارویی آن نیزجایگزینی سالمتربرای این ماده موجوددرتنباکو است.

دارویی که به شکل انواع آدامس حاوی nicotine یا برچسب های نیکوتین داردر داروخانه ها یافت می شود

از سوی (سازمان جهانی بهداشت)(WHO) از سال 2009 میلادی به عنوان داروهای ضروری موجوددرداروخانه ها شناخته می شود.

  • کاربردهای درمانی 

ساده ترین خاصیت دارویی نیکوتین به کارگیری آن برای معتادان به جای سیگار است.

اندازه های گوناگون این ماده به شکل:

  • آدامس
  • پوشش های پوستی
  • افشانه های دماغی

به بیماران برای ترک وابستگی به سیگارداده می شود

  • تاریخچه و نامگذاری

این ماده را جان نیکوت، سفیرفرانسه درسال 1550 برای نخستین باراز کشور پرتقال به پاریس برد.

nicotine برای نخستین بار در سال 1828 به وسیله یک شیمی دان آلمانی ازتنباکو بدست آمد.

مسلماً فرمول شیمیایی آن را به گونه تجربی در سال 1843 به دست آورد.

نیکوتین در سال 1893 برای نخستین باردر آزمایشگاه فرآوری شد.

شما برای خرید این محصول با کیفیت تضمین شده و قیمت مناسب به صورت سفارشی از طریق شرکت دانش پژوهان شیمی محصول خود را به آدرس (تهران-شهرستان)دریافت نمائید.

آنالیزنیکوتین

قیمت – فروش نیکوتین

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصول نیکوتین کد مرک 820877 (مرک آلمان) می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت نیکوتین کد مرک 820877 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

پتاسیم پرمنگنات

سدیم دودسیل سولفات کد817034

1-بوتانول کد 101990

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)