دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید

پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید برای پوشاندن لایه های پوششی در رگ های کشت برای کشت سلول های پیش ساز عصبی استفاده شده است. همچنین برای پوشش صفحات کشت برای کشت سلول های مغزی موش استفاده شده است.

پلی ال-اورنیتین یک پوشش تخصصی است که به عنوان یک اصلاح کننده شارژ عمل می کند. این یک پلیمر اسید آمینه مصنوعی پلی کاتیونی است. این دارو جذب بینی داروهای ماکرومولکولی آبدوست را افزایش می دهد.

وزن مولکولی بر اساس ویسکوزیته همچنین توسط MALLS ارزیابی شده است.

پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید (Poly-L-ornithine hydrobromide) یک ترکیب شیمیایی است که از دسته پلی‌آمین‌ها می‌باشد. این ترکیب از اسید آمینه اورنیتین ساخته شده است. اورنیتین یکی از اسیدهای آمینه اصلی است که در بدن انسان و دیگر موجودات زنده یافت می‌شود.

پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید به عنوان یک پلیمر پایه‌ای در تحقیقات بیوشیمی، بیولوژی سلولی، و مطالعات علمی مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماده به دلیل خصوصیات پلی‌آمینی و بار مثبت زیادی که دارد، در تجزیه و تحلیل مطالعات مربوط به برهم‌کنش‌های بین مولکولی، ساختار سلولی، مکانیسم‌های زیستی و سایر فرآیندهای بیولوژیکی به‌کار می‌رود

شرکت دانش پژوهان شیمی وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید کد P3655  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

شرکت دانش پژوهان شیمی  نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید مواد شیمیایی سیگماآلدریچ  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید

پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید (Poly L-ornithine hydrobromide) یک پلی‌پپتید است که از ساختار پلیمری از اسید آمینه ال-اورنیتین تشکیل شده است. ال-اورنیتین یکی از اسیدهای آمینه اساسی است که در بدن انسان و دیگر موجودات زنده تولید می‌شود و در فرآیندهای متابولیکی مختلف نقش دارد.

پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید معمولاً به عنوان یک ترکیب آزمایشگاهی یا مواد مرجع برای مطالعات بیوشیمیایی و بیولوژیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به دلیل ویژگی‌های خود می‌تواند در مطالعات مختلف به عنوان ماتریس سطحی، به منظور مشخص کردن تأثیرات سطح سلول‌ها، تست رشد سلولی، تجزیه و تحلیل ترکیبات مختلف و دیگر فعالیت‌های مرتبط با بیولوژی سلولی و مولکولی مورد استفاده قرار گیرد.

لطفاً توجه داشته باشید که اطلاعات دقیق و جامع در مورد این ترکیب به میزان محدودی در دسترس من است و ممکن است تا تاریخ مشخصات من قطع دانش بیوشیمیایی به‌روز نشده باشد. اگر بیشتر در مورد این ترکیب و کاربردهای آن نیاز دارید، بهتر است به منابع معتبری مراجعه کنید یا از متخصصان مرتبط سوال بپرسید.

مشخصات محصول پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید کد P3655

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید
 • نام لاتین: Poly-L-ornithine hydrobromide
 • کد: P3655
 • مول وزنی 30000-70000
 • مترادف(ها): هیدروبرومید هموپلیمر ال-اورنیتین
 • شماره CAS: 27378-49-0
 • شماره MDL: MFCD00237231
پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید

پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید

خواص محصول

 • form: powder
 • Quality Level: 200
 • mol wt: 30,000-70,000
 • technique(s): cell culture | mammalian: suitable
 • color: white to off-white
 • storage temp.: −20°C
 • InChI: 1S/C5H12N2O2.BrH/c6-3-1-2-4(7)5(8)9;/h4H,1-3,6-7H2,(H,8,9);1H
 • InChI key: GWRQMKDBBHFVIZ-UHFFFAOYSA-N

بسته بندی

 • 10MG
 • 50MG
 • 100MG
 • 500MG
 • 1G
پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید

پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید

کاربرد پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید

پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید به عنوان یک پلیمر پلی‌آمینی با ویژگی‌های بار مثبت، در مطالعات مختلف بیوشیمی، بیولوژی سلولی و علوم زیستی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به دلیل خصوصیات خاصش در محیط‌های آزمایشگاهی و تحقیقات علمی متنوع کاربردهای مهمی دارد:

کشت سلولی و رشد سلول‌ها: پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید می‌تواند به عنوان یک پایه برای رشد و تکثیر سلول‌ها در محیط کشت سلولی عمل کند. خصوصیت بار مثبت این ترکیب می‌تواند در جذب سلول‌ها به سطح مواد پایه و تشکیل ماتریس مناسبی برای آنها تاثیرگذار باشد.

مطالعه برهم‌کنش‌های بین مولکولی: این ترکیب به عنوان یک عامل مثبت بار در مطالعات برهم‌کنش‌های بین مولکولی، مانند تعاملات پروتئین-پروتئین یا پروتئین-اسید نوکلئیک، به‌کار می‌رود. از این طریق، محققان می‌توانند نقش تعاملات بین مولکولی در فرآیندهای بیولوژیکی مختلف را بررسی کنند.

مطالعه ساختار سلولی: پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید به عنوان یک راهکار در مطالعه ساختار سلولی و زیست‌شناسی سلولی به‌کار می‌رود. این ترکیب می‌تواند در تثبیت سلول‌ها و تشکیل محیطی مناسب برای مشاهده ساختار داخل سلول‌ها و سازه‌های سلولی مؤثر باشد.

سیستم‌های تحویل دارو: به عنوان یک عامل حامل، پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید می‌تواند در تحویل دارو و ترکیبات دیگر به سلول‌ها مورد استفاده قرار گیرد. این تکنیک‌ها به منظور افزایش تاثیر و کارآیی داروها یا تحویل مواد ژنتیکی به سلول‌ها انجام می‌شوند.

تحقیقات پزشکی: در برخی تحقیقات پزشکی و زیست‌پزشکی، از پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید به عنوان جزءی از تکنیک‌ها و روش‌های تحقیقی استفاده می‌شود. به عنوان مثال، در مطالعات بر روی کشت سلول‌های بنیادی، توسعه بافت‌های جایگزین و تحقیقات مرتبط با تولید سلول‌ها و بافت‌ها از اهمیت است.

موارد ذکر شده تنها نمونه‌ای از کاربردهای پتانسیلی پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید در تحقیقات علمی هستند. در هر صورت، استفاده از این ترکیب باید با دقت و با رعایت راهنمایی‌ها و استانداردهای مربوط به مطالعات علمی انجام شود.

خرید و فروش پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید کد P3655

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید کد P3655  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید

پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید به عنوان یک پلیمر پلی‌آمینی با ویژگی‌های بار مثبت، در تحقیقات بیوشیمیایی و زیست‌شناسی سلولی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب می‌تواند در اقدامات متعددی در زمینه بیوشیمی و زیست‌شناسی مورد استفاده قرار بگیرد. در زیر، تعدادی از اقدامات بیوشیمی مهم با استفاده از پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید ذکر شده‌اند:

تحقیقات در مورد رشد سلول‌ها: پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید به عنوان پایه‌ای برای کشت و رشد سلول‌ها در محیط کشت سلولی استفاده می‌شود. این ترکیب می‌تواند به عنوان ماتریس سه‌بعدی برای سلول‌ها عمل کند و رشد سلول‌ها را تسهیل کند.

مطالعه تعاملات سطح سلولی: خصوصیت بار مثبت پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید می‌تواند در بررسی تعاملات سطح سلولی که ممکن است با تعاملات پروتئین-پروتئین یا پروتئین-اسید نوکلئیک مرتبط باشد، مورد استفاده قرار گیرد.

مطالعه و تجزیه‌پذیری مولکول‌ها: این ترکیب می‌تواند به عنوان یک ماتریس برای تجزیه‌پذیری مولکول‌های کوچک ترکیب‌های بزرگ‌تر مورد استفاده قرار گیرد. این فرآیند می‌تواند در تحقیقات ساختاری و برهم‌کنش‌های مولکولی مفید باشد.

تحقیقات در مورد تحویل دارو: پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید می‌تواند به عنوان یک وسیله برای تحویل داروها یا ترکیبات دیگر به سلول‌ها استفاده شود. این روش می‌تواند در تحقیقات پزشکی و توسعه سیستم‌های تحویل دارو مؤثر باشد.

مطالعه تاثیرات بیولوژیکی و عملکرد سلولی: پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید می‌تواند در مطالعه تاثیرات بیولوژیکی مانند تغییرات در عملکرد سلولی، تاثیر داروها و ترکیبات مختلف بر روی سلول‌ها و دیگر فرآیندهای زیستی مورد استفاده قرار گیرد.

تعدادی از کاربردهای پتانسیلی پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید در تحقیقات بیوشیمی و زیست‌شناسی ذکر شده‌اند. با این حال، استفاده از این ترکیب باید با رعایت راهنمایی‌ها و استانداردهای مربوط به مطالعات علمی و با دقت انجام شود.

پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید

پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید

مضرات استفاده از ماده پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید

استفاده معتدل و متناسب از پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید در تحقیقات و مطالعات علمی به‌طور عمده ایمن است. با این حال، همانند هر ماده شیمیایی دیگر، استفاده نادرست یا بی‌رویه ممکن است منجر به مشکلات و مضراتی شود. در زیر تعدادی از نکات و مضراتی که در استفاده از پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید ممکن است ایجاد شود، ذکر شده‌اند:

 • حساسیت و آلرژی: در برخی افراد ممکن است حساسیت‌ها یا آلرژی‌ها در پاسخ به پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید رخ دهد. اگر شما یا افرادی که با آنها کار می‌کنید دارای سابقه حساسیت یا آلرژی به مواد شیمیایی هستند، باید با احتیاط اقدام کنید و از تماس مستقیم با ماده خودداری کنید.
 • تداخل با سلول‌ها: برخی از سلول‌ها ممکن است به عوامل خاص و تغییرات شیمیایی حساسیت نشان دهند. در مواردی که سلول‌ها با پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید در تماس می‌آیند، ممکن است تاثیرات غیرمطلوبی ایجاد شود که به عملکرد سلول‌ها آسیب برساند.
 • تاثیر بر محیط آزمایشگاهی: مصرف زیاد و نامناسب پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید ممکن است منجر به آلودگی و تغییر محیط‌های آزمایشگاهی شود و از عملکرد صحیح تحقیقات مختلف مختل کند.
 • تداخل با دیگر مواد شیمیایی: در مطالعات بیوشیمی و زیست‌شناسی، ممکن است پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید با دیگر مواد شیمیایی و ترکیبات در تعامل باشد که می‌تواند به تغییر و تحت تاثیر قرار گیری نتایج مطالعه منجر شود.
 • پتانسیل تحریک‌کنندگی: به دلیل ویژگی‌های بار مثبت پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید، ممکن است در برخی موارد تحریک یا اثرات ناخواسته روی سلول‌ها یا فرآیندهای بیولوژیکی ایجاد کند.
 • مشکلات توکسیکولوژیک: در موارد استفاده نامناسب و افراز از دزهای معقول، ممکن است تاثیرات توکسیکولوژیک در سلول‌ها یا حیوانات آزمایشگاهی ایجاد شود.
 • به منظور جلوگیری از مضرات ممکن در استفاده از پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید، مهم است که همواره با دقت و با رعایت دستورالعمل‌ها و استانداردهای مربوطه در تحقیقات علمی عمل کنید و از مقادیر مناسب و تناسبی استفاده کنید. همچنین، در صورتی که موارد خاصی مانند حساسیت یا آلرژی وجود دارد، با پزشک خود مشورت کنید.

قیمت -فروش پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید کد P3655

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید کد P3655  می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید پلی ال-اورنیتین هیدروبرومید کد P3655 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)