دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

پلی وینیلیدین فلوراید

پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ کد347078 (PVDF) سیگماآلدریچ (Sigma-Aldrich) یک پلیمر فلوره‌دار است که در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد. PVDF به دلیل خواص ویژه‌ای که دارد، مانند مقاومت بالا در برابر عوامل شیمیایی، حرارت و تابش UV، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ

PVDF (پلی وینیلیدین فلوراید) یکی از پلیمرهای فلوره‌دار است که از مواد اولیه و پیشرفته‌ی فلوراید استخراج می‌شود. این پلیمر به دلیل خواص مکانیکی، شیمیایی، الکتریکی و حرارتی بسیار متنوع، در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شرکت دانش پژوهان شیمی وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ کد347078 یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند. پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ

شرکت دانش پژوهان شیمی  نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید مواد شیمیایی سیگماآلدریچ  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد. پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ

پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ

پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ (Polyvinylidene fluoride) به صورت مخفف PVDF شناخته می‌شود و یک پلیمر فلوریدی است. این پلیمر از واکنش وینیلیدن فلوراید با هیدروژن کلراید تولید می‌شود. PVDF دارای خواص خاصی مانند مقاومت بالا در برابر حرارت، محلول‌شدن در مواد محلول قطبی مانند دمایسیدول و نیز مقاومت شیمیایی بالا است.

پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ کد347078 (PVDF) سیگماآلدریچ (Sigma-Aldrich) یک پلیمر فلوره‌دار است که در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد. PVDF به دلیل خواص ویژه‌ای که دارد، مانند مقاومت بالا در برابر عوامل شیمیایی، حرارت و تابش UV، بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

در کل، PVDF سیگماآلدریچ به دلیل خواص ویژه‌ای که دارد، در صنایع مختلف به عنوان یک ماده مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این حال، برای استفاده ایمن و بهینه از این پلیمر، باید به محدودیت‌ها و ضوابط استفاده از آن توجه شود. همچنین، به دلیل مخاطرات احتمالی برای سلامتی، باید از جایگزینی با راهکارهای بیوشیمیایی و کم‌مضر در صورت امکان استفاده کرد.

پلی وینیلیدین فلوراید-

خواص پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ

خواص ویژه‌ی PVDF عبارتند از:

 • ۱- مقاومت بالا در برابر عوامل شیمیایی: PVDF به دلیل داشتن گروه فلوراید، مقاومت بسیار بالایی در برابر اسیدها، قلیاها و حلال‌های آلی دارد. پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ
 • ۲- مقاومت بالا در برابر حرارت: PVDF در دمای بالا به دلیل داشتن پلیمرهای فلوره‌دار و کریستالی، مقاومت بسیار بالایی دارد و می‌تواند به عنوان یک ماده حفاظتی در برابر سوختگی و خوردگی در مواردی مانند پخت و فرزندگی استفاده شود.
 • ۳- مقاومت بالا در برابر تابش UV : PVDF به دلیل داشتن گروه فلوراید، مقاومت بسیار بالایی در برابر تابش UV دارد و می‌تواند به عنوان یک ماده حفاظتی در برابر تابش UV در صنایع مختلف استفاده شود. پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ
 • ۴- خواص الکتریکی: PVDF به دلیل خواص الکتریکی خاص، به عنوان یک ماده الکتریکی در صنایع مختلف استفاده می‌شود. این پلیمر به عنوان یک لایه حفاظتی در باتری‌ها، سنسورها، کانکتورها، قطعات الکترونیکی و دستگاه‌های پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • ۵- خواص ضد خوردگی و ضد آب: PVDF به دلیل خواص ضد خوردگی و ضد آب، به عنوان یک ماده بسته‌بندی در صنایع غذایی و دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرد. پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ

در کل، PVDF یک پلیمر بسیار پرکاربرد و چندکاره است که در صنایع مختلف از جمله صنایع شیمیایی، الکترونیک، نفت و گاز، غذایی و دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این حال، باید به دلیل مخاطرات احتمالی برای سلامتی، در استفاده از این پلیمر، به ضوابط و محدودیت‌های مرتبط با آن توجه شود. پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ

مشخصات پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: پلی وینیلیدین فلوراید
 • کد: 347078
 • برند: سیگما آلدریچ
 • مترادف(ها): PVDF
 • فرمول خطی: (CH2CF2)n
 • شماره CAS: 24937-79-9
 • شماره MDL: MFCD00084470
 • شناسه ماده PubChem: 24861462
پلی وینیلیدین فلوراید

پلی وینیلیدین فلوراید

مشخصات فیزیکوشیمیایی پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ

 • فشار بخار: 15 میلی متر جیوه (32 درجه سانتی گراد)
 • سطح کیفیت: 100
 • فرم: گلوله ها
 • mol wt: میانگین مگاوات ~ 530000
 • سیم SMILES
  FC(F)=C
 • InChI
  1S/C2H2F2/c1-2(3)4/h1H2
 • کلید InChI
  BQCIDUSAKPWEOX-UHFFFAOYSA-N

کاربردهای PVDF سیگماآلدریچ در صنایع مختلف 

 • صنایع شیمیایی: PVDF به دلیل مقاومت بالا در برابر عوامل شیمیایی، به عنوان یک ماده حفاظتی در برابر اسیدها، قلیاها و حلال‌های آلی در صنایع شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، PVDF به دلیل مقاومت بالا در برابر حرارت، در فرایندهای حرارتی نظیر پخت و فرزندگی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ
 •  صنایع الکترونیک: PVDF به عنوان یک ماده الکتریکی با خواص ویژه، به عنوان یک لایه حفاظتی برای تولید کننده‌های الکترونیکی و همچنین برای تولید قطعات الکترونیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پلیمر به دلیل خواص ضد آب و ضد خوردگی، مانند مقاومت در برابر تابش UV و حرارت، در ساخت باتری‌ها، سنسورها، کانکتورها، قطعات الکترونیکی و دستگاه‌های پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • صنایع نفت و گاز: PVDF به دلیل مقاومت بالا در برابر عوامل شیمیایی و حرارت، به عنوان یک ماده حفاظتی در برابر خوردگی و سایر آسیب‌های ناشی از عوامل خارجی در لوله‌های نفت و گاز مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • صنایع غذایی و دارویی: PVDF به دلیل خواص ضد خوردگی و ضد آب، به عنوان یک ماده بسته‌بندی در صنایع غذایی و دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پلیمر در بسته‌بندی مواد غذایی و دارویی حساس به نور و حرارت، مانند داروهای حساس به نور، مواد غذایی خنک‌نگهداری‌شده و دارای ارزش غذایی بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بسته بندی

100G

پلی وینیلیدین فلوراید

پلی وینیلیدین فلوراید

خرید و فروش پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی این ماده با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ کد347078 با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ

پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ (PVDF-HFP) یک پلیمر فلوره‌دار است که به دلیل خصوصیات ویژه‌ای که دارد، در بسیاری از کاربردهای بیوشیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ادامه به برخی اقدامات بیوشیمیایی PVDF-HFP سیگماآلدریچ اشاره می‌شود:

۱- استخراج پروتئین‌ها: PVDF-HFP برای استخراج پروتئین‌ها از نمونه‌های بیولوژیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پلیمر به دلیل خصوصیات هیدروفوبیکی که دارد، می‌تواند پروتئین‌ها را از محیط آبی استخراج کند.

۲- الکتروفورز: PVDF-HFP برای تفکیک پروتئین‌ها و دیگر مولکول‌های بزرگ در فرایند الکتروفورز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پلیمر به دلیل خصوصیات الکتریکی و هیدروفوبیکی که دارد، می‌تواند به عنوان یک ماتریس در فرایند الکتروفورز استفاده شود.

۳- ایمونوبلاتینگ: PVDF-HFP برای ایمونوبلاتینگ پروتئین‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پلیمر به دلیل خصوصیات هیدروفوبیکی که دارد، می‌تواند به عنوان یک نوار نگهدارنده برای آنتی‌بادی‌ها استفاده شود و پروتئین‌ها را در فرایند ایمونوبلاتینگ به آنتی‌بادی‌ها متصل کند. پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ

۴- فیلتراسیون: PVDF-HFP برای فیلتراسیون محلول‌ها و جداسازی مولکول‌های بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پلیمر به دلیل خصوصیات هیدروفوبیکی و مقاومت بالا در برابر عوامل شیمیایی، می‌تواند به عنوان یک فیلتر در فرایند جداسازی مولکول‌های بزرگ مانند پروتئین‌ها و DNA استفاده شود. پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ

۵- سلول‌سازی: PVDF-HFP برای سلول‌سازی و کشت سلول‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پلیمر به دلیل خصوصیات هیدروفوبیکی و مقاومت بالا در برابر عوامل شیمیایی، می‌تواند به عنوان یک سطح نگهدارنده برای سلول‌ها استفاده شود.

در کل، PVDF-HFP به دلیل خصوصیات ویژه‌ای که دارد، در بسیاری از کاربردهای بیوشیمیایی مانند استخراج پروتئین‌ها، الکتروفورز، ایمونوبلاتینگ، فیلتراسیون و سلول‌سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت -فروش پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) فروش پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ کد347078 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ کد347078 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. آمینو د  فلوروپیریدین سیگماآلدریچ

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)