دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

پروپیل گالات

پروپیل گالات کد W294705 عمدتا به عنوان یک آنتی اکسیدان برای چربی های خوراکی و روغن های گیاهی استفاده می شود. به طور طبیعی در غلاف درخت تارا وجود دارد. به عنوان یک معرف ضد محو شدن در میکروسکوپ فلورسانس برای کاهش نور سفید کردن پروب های فلورسنت مانند رودامین و فلورسین استفاده می شود.

یک آنتی اکسیدان که فعالیت ضد میکروبی از خود نشان می دهد. گزارش شده است که پروپیل گالات یک محافظ کبدی موثر بر پایه آنتی اکسیدان، هم در شرایط آزمایشگاهی و هم در داخل بدن است. همچنین نشان داده شده است که از آپوپتوز عصبی جلوگیری می کند و از مرگ نورون های در معرض FeSO4/GA جلوگیری می کند و همچنین تا حدی از سلول های اندوتلیال در برابر آپوپتوز ناشی از TNF محافظت می کند.

با این حال، پروپیل گالات باعث شکستگی تک رشته‌ای در DNA در غلظت‌های بالاتر از 0.25 میکرومولار در زمانی که با غلظت‌های مس در 5 میکرومولار و بالاتر ترکیب شد، شد. با این حال، گزارش دیگری نشان داد که انکوباسیون سلول‌های کبدی جدا شده با پروپیل گالات در غلظت‌های بیش از 1 میلی‌مولار باعث کشتن سلولی می‌شود، در حالی که غلظت پایین‌تر پروپیل گالات > 0.5 میلی‌مولار منجر به تشکیل پله‌ای قطعات DNA با وزن مولکولی کم محلول می‌شود.

شرکت دانش پژوهان شیمی وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که 4′,5,7 تری هیدروکسی ایزوفلاوون سیگما کدG6649 یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

شرکت دانش پژوهان شیمی  نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید مواد شیمیایی سیگماآلدریچ  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

پروپیل گالات

پروپیل گالات کد W294705 یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک ماده حافظه‌کننده در محصولات غذایی و دارویی استفاده می‌شود. این ترکیب به صورت پودر سفید رنگ ارائه می‌شود و در آب و الکل قابل حل است.

پروپیل گالات به عنوان یک ماده حافظه‌کننده در محصولات غذایی مختلف مانند انواع نان، کیک، کره، بیسکوییت، نوشیدنی‌های گازدار و … به کار می‌رود. همچنین این ماده در برخی داروها نیز به عنوان یک حافظه‌کننده مانند قرص‌های ضد زخم و ضد التهاب استفاده می‌شود.

با این حال، برخی افراد ممکن است به علت حساسیت به این ماده، عوارضی مانند سردرد، خارش و التهاب پوستی در صورت مصرف محصولاتی که حاوی پروپیل گالات هستند، تجربه کنند. بنابراین، در صورت وجود هرگونه علائم نامطلوب پس از مصرف، بهتر است به پزشک مراجعه کنید.

پروپیل گالات یکی از مهمترین مواد حافظه‌کننده در محصولات غذایی و دارویی است. این ماده به دلیل ویژگی‌های حافظه‌کنندگی، ضد باکتری و ضد قارچی خود، به عنوان یک ماده حافظه‌کننده در صنعت غذایی و دارویی استفاده می‌شود.

همچنین، پروپیل گالات به عنوان یک ماده افزودنی در بسیاری از محصولات غذایی استفاده می‌شود تا عمر مفید محصولات را بالا ببرد. این ماده می‌تواند باعث حفظ رطوبت و جلوگیری از رشد باکتری‌ها و قارچ‌ها در محصولات غذایی شود. از جمله محصولاتی که پروپیل گالات به عنوان ماده حافظه‌کننده در آن‌ها استفاده می‌شود می‌توان به نان، کیک، بیسکوییت، شیرینی، کره، نوشابه و جوشانده‌های گیاهی اشاره کرد.

در برخی موارد، پروپیل گالات به عنوان یک ماده حافظه‌کننده در داروها نیز استفاده می‌شود. این ماده به عنوان یک حافظه‌کننده در قرص‌های ضد التهابی، ضد سرفه و ضد زخم به کار می‌رود. برخی از داروهایی که شامل پروپیل گالات هستند عبارتند از: داروهای ضد التهابی مثل ایبوپروفن، داروهای ضد سرفه مثل دکسترومتورفان و داروهای ضد زخم مثل سوکرالفات.

با این حال، برخی افراد ممکن است به علت حساسیت به این ماده، عوارضی مانند سردرد، خارش و التهاب پوستی در صورت مصرف محصولاتی که حاوی پروپیل گالات هستند، تجربه کنند. بنابراین، در صورت وجود هرگونه علائم نامطلوب پس از مصرف، بهتر است به پزشک مراجعه کنید.

پروپیل گالات

پروپیل گالات

مشخصات محصول پروپیل گالات

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: پروپیل گالات
 • نام لاتین: Propyl gallate
 • کد: w294705
 • ≥98٪، FCC
 • مترادف(ها): پروپیل استر 3،4،5-تری هیدروکسی بنزوئیک اسید
 • فرمول خطی: 3،4،5-(HO)3C6H2CO2CH2CH2CH3
 • شماره CAS: 121-79-9
 • وزن مولکولی: 212.20
 • شماره FEMA: 2947
 • بیلشتاین: 1877976
 • شماره EC: 204-498-2
 • شماره MDL: MFCD00002196
 • eCl@ss: 39024506
 • شناسه ماده PubChem: 24901412
 • NACRES: NA.21

خواص محصول

 • biological source: synthetic
 • Quality Level: 400
 • :grade
  Fragrance grade
  Halal
  Kosher
 • Agency: follows IFRA guidelines
 • reg. compliance
  EU Regulation 1223/2009
  EU Regulation 1334/2008 & 178/2002
  EU Regulation 178/2002
  FCC
  FDA 21 CFR 172.615
  FDA 21 CFR 175.125
  FDA 21 CFR 175.300
  FDA 21 CFR 175.380
  FDA 21 CFR 175.390
  FDA 21 CFR 184.1660
 • Assay: ≥98%
 • mp
  146-149 °C (lit.)
 • application(s)
  flavors and fragrances
 • Documentation
  see Safety & Documentation for available documents
 • food allergen: no known allergens
گالات min

پروپیل گالات

بسته بندی

 • 1 کیلوگرم
 • 10 کیلوگرم

کاربرد پروپیل گالات

پروپیل گالات یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک ماده حافظه‌کننده در صنایع مختلف استفاده می‌شود. این ترکیب به دلیل ویژگی‌های ضدباکتری و ضدقارچی خود، به عنوان یک ماده حافظه‌کننده در محصولات غذایی، دارویی و صنایع آرایشی بهداشتی به کار می‌رود. در زیر به برخی از کاربردهای پروپیل گالات اشاره شده است:

صنایع غذایی: پروپیل گالات به عنوان یک ماده حافظه‌کننده در بسیاری از محصولات غذایی مانند نان، کیک، بیسکوییت، شیرینی، کره، نوشابه و جوشانده‌های گیاهی استفاده می‌شود. این ماده می‌تواند باعث حفظ رطوبت و جلوگیری از رشد باکتری‌ها و قارچ‌ها در محصولات غذایی شود.

صنایع دارویی: پروپیل گالات به عنوان یک ماده حافظه‌کننده در برخی از داروها مانند قرص‌های ضد التهابی، ضد سرفه و ضد زخم استفاده می‌شود. این ماده می‌تواند باعث حفظ کیفیت دارو و جلوگیری از رشد باکتری‌ها و قارچ‌ها در دارو شود.

صنایع آرایشی بهداشتی: پروپیل گالات به عنوان یک ماده حافظه‌کننده در برخی از محصولات آرایشی مانند شامپو، کرم، لوسیون و غیره استفاده می‌شود. این ماده می‌تواند باعث حفظ کیفیت محصول و جلوگیری از رشد باکتری‌ها و قارچ‌ها در محصول شود.

صنعت نساجی: پروپیل گالات به عنوان یک ماده حافظه‌کننده در فرآیند رنگرزی نخ استفاده می‌شود. این ماده می‌تواند باعث حفظ رنگ پایدار در نخ شود و از تغییر رنگ آن جلوگیری کند.

در کل، پروپیل گالات به عنوان یک ماده حافظه‌کننده با ویژگی‌های ضدباکتری و ضدقارچی، در صنایع مختلف استفاده می‌شود تا عمر مفید و کیفیت محصولات را افزایش دهد.

خرید و فروش پروپیل گالات کد W294705

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده پروپیل گالات کد W294705 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی پروپیل گالات

اقدامات بیوشیمیایی پروپیل گالات شامل فرآیندهایی هستند که با استفاده از باکتری‌ها، قارچ‌ها و آنزیم‌ها انجام می‌شوند. در زیر به برخی از این فرآیندها اشاره شده است:

تولید پروپیونات: در این فرآیند، باکتری‌هایی مانند Propionibacterium acidipropionici از گلوکز و لاکتیک اسید پروپیونات تولید می‌کنند. پروپیونات سپس با اتصال گالیک اسید به پروپانول، پروپیل گالات را تشکیل می‌دهد.

تولید پروپیل گالات با استفاده از فرآیند شیمیایی: در این فرآیند، گالیک اسید با پروپانول ترکیب می‌شود تا پروپیل گالات تولید شود.

تولید پروپیل گالات با استفاده از آنزیم‌ها: در این فرآیند، آنزیم‌هایی مانند گالات استراز، پروپانول دهیدروژناز و نیز آنزیم‌های متابولیک گلوکز با هم ترکیب شده و باعث تولید پروپیل گالات می‌شود.

در کل، پروپیل گالات با استفاده از اقدامات بیوشیمیایی مختلف تولید می‌شود. این ماده به دلیل ویژگی‌های حافظه‌کنندگی، ضدباکتری و ضدقارچی خود، به عنوان یک ماده حافظه‌کننده در محصولات غذایی، دارویی و صنایع آرایشی بهداشتی به کار می‌رود.

پروپیل گالات

پروپیل گالات

قیمت -فروش پروپیل گالات کد W294705

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) پروپیل گالات کد W294705 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید پروپیل گالات کد W294705 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. آمینو د  فلوروپیریدین سیگماآلدریچ

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)