راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

نمایندگی کمپانی مرک آلمان

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی مرک آلمان بخصوص محصولات نایاب است. شما می توانید محصولات نمایندگی کمپانی مرک آلمان را در این سایت مشاهده فرمایید. با توجه به سختی واردات و تحریم های پیش رو این شرکت توانسته مواد شیمیایی مورد نیاز محققان و شرکت های داروسازی را با مشکلات فراوان وارد نموده و آنها را به دست متقاضیان این محصولات برساند. امیدواریم بتوانیم با ارائه بهترین خدمات شما را در رسیدن به اهدافتان یاری نماییم.

نمایندگی کمپانی مرک آلمان

نمایندگی کمپانی مرک آلمان، فرصتی مناسب جهت تولید و فروش محصولات شیمیایی مرک آلمان می باشد.با توجه به نیاز خریداران مواد آزمایشگاهی و شیمیایی این شرکت، وجود نمایندگی در هر کشور امتیاز زیادی تلقی می شود.نمایندگی شرکت مرک با در نظر داشتن قیمت مناسب و ارتباط با شرکت اصلی مرک، خرید آسان را فراهم می کند.

به عبارت دیگر با وارد کردن و فروش مواد شیمیایی مرک آلمان، خرید امن و قابل اعتماد را برای متقاضیان فراهم می نماید.از دیگر فعالیت های نمایندگی کمپانی مرک آلمان، پشتیبانی و مشاوره آنلاین در زمینه خرید محصولات شرکت است.شرکت های مربوطه شامل سیگما آلدریچ و مرک آلمان و سایر برند ها می باشد که دارای نمایندگی در سراسر جهان می باشد.تعهد و تخصص هر یک از نمایندگی ها باعث ایجاد اعتماد میان مشتریان و نمایندگی شرکت می شود.

نمایندگی کمپانی مرک آلمان

نمایندگی کمپانی مرک آلمان

نمایندگی کمپانی مرک آلمانشرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص محصولات مرک آلمان، سیگماآلدریچ، و مواد شیمیایی صنعتی می باشد که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

 

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی:

021-66859216
021-66859220  

(ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

 

وظایف نمایندگی کمپانی مرک آلمان

از جمله امتیازاتی که نمایندگی کمپانی مرک آلمان به مشتریان ارائه می دهند شامل موارد زیر می باشد:

 • واردات سریع مواد شیمیایی
 • واردات مستقیم مواد شیمیایی
 • واردات محصولات در کوتاه ترین زمان
 • ارائه خدمات به مشتریان
 • ارائه خدمات آنلاین جهت خرید محصولات
 • رعایت حقوق مصرف کنندگان شرکت مرک
 • توجه به قیمت و هزینه های مربوطه در کشور
 • تضمین کیفیت محصولات
 • تضمین اصالت محصولات
 • ارسال محصولات شیمیایی به تمامی نقاط کشور
 • ارسال محصولات در کوتاه ترین زمان
 • و …

در حال حاضر نمایندگی کمپانی مرک آلمان، با هدف بازاریابی و فروش مواد شیمیایی در حال فعالیت می باشد.در ایران طی سالهای گذشته، نمایشگاه ها و سمینارهای داخلی و خارجی در زمینه شرکت مرک برگزار شده است.همچنین مقالات و کتاب های مختلفی جهت آشنایی مردم با محصولات شرکت مرک به چاپ رسیده است.

نمایندگان شرکت مرک در سراسر جهان، علاوه بر فروش و بازاریابی محصولات مرک در بخش آموزشی نیز فعالیت دارند.با توجه به این آموزش ها، شناخت و اعتماد متقاضیان و خریداران جهت خرید محصولات کمپانی مرک آلمان، افزایش می یابد.

 

تاریخچه کمپانی مواد شیمیایی مرک آلمان

فروش مواد شیمیایی مرک آلمان

 

سوالات متداول:

نمایندگی کمپانی مرک آلمان در ایران کدام شرکت است ؟

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص محصولات مرک آلمان، سیگماآلدریچ، و مواد شیمیایی صنعتی می باشد.

آیا کمپانی مرک آلمان در ایران فعالیت می کند ؟

در حال حاضر نمایندگی کمپانی مرک آلمان، با هدف بازاریابی و فروش مواد شیمیایی در حال فعالیت می باشد.در ایران طی سالهای گذشته، نمایشگاه ها و سمینارهای داخلی و خارجی در زمینه شرکت مرک برگزار شده است.

بازدیدها: 0

 چکونه می توانیم کمکتان کنیم؟