دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

فروش سیلیکون دی اکساید

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است، فروش سیلیکون دی اکساید در این شرکت انجام می گیرد. همانطور که می دانید کمپانی مرک آلمان یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود. فروش سیلیکون دی اکساید.

فروش سیلیکون دی اکساید

فروش سیلیکون دی اکساید یکی از محصولاتی است که در شرکت دانش پژوهان شیمی انجام می گیرد. این محصول را با مشخصات و کیفیتی بسیار بالا می توانید از بخش فروش سفارش و تهیه نمایید. فروش سیلیکون دی اکساید.

سیلیکون دی اکساید یا همان سیلیس نامیده می شود، یک ترکیب شیمیایی است که اکسید سیلیکون می باشد. این ترکیب نیز از زمان های بسیار قدیم شناخته شده است. سیلیس را در طبیعت به عنوان کوارتز یافت می شود. در چند سال گذشته سیلیس به عنوان یک افزودنی معمولی در تولید مواد غذایی به کار گرفته می شود. فروش سیلیکون دی اکساید.

در زمانی که سیلیکون با اکسیژن ترکیب و ارتباط میگیرد، یک ترکیب با نام سیلیکون در اکسید Sio2 ایجاد می نماید. از نام های سیلیکون دی اکسید می توان به: اروزیل، سیلیکا، کوارتز، اکسید سیلیکیک، اکسید سیلیس بلوری، ضد کلوخه، E551 است.

ماده دی اکسید سیلیکون بیشتر به شکل کوارتز شناخته می گردد. به شکل طبیعی در آب، گیاهان، حیوانات و زمین یافت می شود. پوسته زمین را 59 درصد سیلیکا تشکیل می دهد. این مقدار بیش از 95 درصد از سنگ های شناخته شده در این سیاره را تشکیل می دهد.

در زمانی که شما در کنار ساحل می نشینید، دی اکسید سیلیکون به شکل شن و ماسه است که بین انگشتان شما قرار دارد. حتی این ماده را می توان در بافت های بدن انسان نیز یافت. اگرچه تا کنون مشخص نشده نقش آن در بدن ما چیست، اما دانشمندان به این باور رسیده اند که می تواند جزو مواد مغذی بدن انسان باشد.

کاربرد و خصوصیات سیلیکون دی اکساید

همانگونه که گفته شد دی اکسید سیلیکون به شکل طبیعی در بسیاری از گیاهان یافت می شود.

مانند :

 • سبزیجات
 • برگ سبز
 • چغندر
 • فلفل دلمه
 • برنج قهوه ای
 • جو
 • یونجه

اروزیل را به بسیاری از غذاها و مکمل های آن اضافه می نمایند. معمولا به عنوان یک افزودنی مواد غذایی در صنعت غذایی کاربرد بسیاری دارد. در مکمل ها، از آن برای جلوگیری از چسبندگی مواد تشکیل دهنده ی مکمل استفاده می کنند. مانند بسیاری از مکمل های غذایی، معمولاً مصرف کنندگان مواد غذایی نگرانی هایی را پیرامون استفاده دی اکسید سیلیکون دارند آنهم به عنوان یک افزودنی. تحقیقات و مطالعات بسیاری در این زمینه صورت گرفته است.که نشان می دهد هیچگونه نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

فواید استفاده از دی اکسید سیلیکون

این ماده برای استحکام استخوان های ضعصف بسیار مفید است. همچنین برای سکته مغزی، بیماری آلزایمر، ریزش مو، بیماری های قلبی و افزایش قدرت استخوان استفاده می شود. علاوه بر این، این ماده می تواند خطر ابتلا به پوکی استخوان را در بدن انسان کاهش دهد. در زیر تعدادی از محصولات و صنایعی که در آنها از سیلیکون دی اکساید استفاده شده است عبارتند از:

 • مجتمع سیلیس
 • تونرهای چاپگر
 • پلاستیک
 • محصولات آرایشی و بهداشتی
 • خمیر دندان
 • حشره کش ها
 • پاک کننده ها
قیمت – فروش فروش سیلیکون دی اکساید 

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات سیلیکون دی اکساید می باشد. که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر و استعلام سریع قیمت سیلیکون دی اکساید میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)